SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

justynkapilch (offline)

26-04-2015 19:45:37

Skoczów
Hej Babeczki!

Nareszcie mam chwilkę!

Synke urodzinowe baloniki wszystkiego ci najlepsze i samych pięknych i radosnych chwil! super z tymi wypadami rowerowymi! ech gdybym lubiła jeździć na rowerze to zapewne byśmy pozwiedzali tongue sticking out smiley

Napiszę co u nas:

od wczoraj Jonatankowi leje się z noska i z buźki dziąsła tak opuchnięte, że prawie na równi z ząbkami które już wyszły! Biedny od 23- 12 w nocy płakał tak go bolało do tego brak normalnego oddechu ale jak padł to spał do 4.30. To co mnie martwi najbardziej to to że nie chce kompletnie nic jeść! mleka wypije z 40-60 ml i koniec :/ kupiłam ibum malinowy i nasivin soft do noska może coś zdziałamy żeby się tak nie męczył. Tak mi go żal bo te ząbki dają mu popalić sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

altaya79 (offline)

26-04-2015 21:08:22

Rumia
Synke, wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin! 4dyszki! Pieknie! Co maz Ci podarowal? PS. W meza rodzinie jestesmy( niestety)...
Dzis to na tyle... Sorki dziewczynki, ale tutaj nie bardzo mam jak posiedziec na necie. Pozdrawiam wszystkie mamy i bobaski nasze...


Altaya79

Stefka (offline)

26-04-2015 21:43:10

Xxx
STO LAT,STO LAT Wszystkiego co najlepszeurodzinowe baloniki

Impreza dziadkowa byla supeeer tego mi trzeba było odstawić się i napić się wódki:e_wink:
a jeszcze usłyszałam tyle komplementów,że ho hoMr. Greendziś zaliczyliśmy poprawiny,ogólnie to impreza przypominała wesele,nawet dziadkom odśpiewaliśmy''gorzka wódka''
Mieliśmy sporo nianiek do Zuzi,ale następną imprezę to już poproszę teściową żeby z nią została bo to za dużo wrażeń.
obiecuję jutro zajrzećMr. Greendziś mam koszmarny internet i tylko się wkurzam


[link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

27-04-2015 10:10:57

Mysłowice
heloł
dzięki za życzenia smiling smiley

justynka, jak mały?
u niemowląt preferuję czopy p/bólowe, nie wyplują winking smiley
nie martw się chwilowym brakiem apetytu, dorośli też mało jedzą, kiedy gęba spuchnięta. ból minie, nadrobi na pewno

Stefka, fajnie, że impra udana
elementu %-ego zazdroszczę (ale co się odwlecze... winking smiley )

altaya, udanego voyage
a chłop dał mi hmmm... nibybon na nie pamiętam już ile masaży w jego wykonaniu bez zobowiązań. zobaczymy...

młoda dzisiaj w domu na przetrzymaniu do jutrzejszej nibylandii. i co? ma temperaturę, wrrr. nic to, pofaszeruję ją nurofenem, zabronię trampoliny, a jutro pójdzie chociażby tylko na ten wypad. potem skoczę do przedszkola z termometrem albo od razu ją odbiorę. oby tylko się nie rozłożyła dokumentnie do jutra

młody śpi porannie. o dziwo, dał się odłożyć do łóżeczka. bałam się, że za cholerę to niemożliwe będzie, bo miał długą przerwę, pamiętacie, jego choroba, a potem wylegujące się koty z kleszczami... choroba minęła (choć zastanawiam się, czy coś go znowu nie bierze, wszak chora młoda non-stop przy nim), ale koty nadal nie wypryskane, tyle że ździebko przemeblowałam, zabarykadowałam dojście do łóżeczka, do tej pory nie zauważyłam plamy z sierści, to chyba się udało

chory chłop w robocie. oczywiście z rana musiałam ogarniać chlew, bo jakże to, jaśniepan nawet pieprzonego opakowania po sezamkach po sobie nie wyniesie. ja wieczorem już uziemiona z dziećmi na górze, a chłop jeszcze półtorej godziny się relaksował, jak się okazało. a ja rano nie miałam nawet gdzie kubka na herbatę postawić w kuchni. w pokoju zresztą też.


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

malgoskha (offline)

27-04-2015 17:18:33

Mała Wielka
Witajcie poniedziałkowosmiling smiley
Stefka - też zazdroszczę. Już w niedzielę mówiłam do męża ale mam ochotę się zrelaksować przy drineczku a do tego linka mentolowego wyjarać( nie pale nałogowo tylko okazjonalnie czyli rzadko i to jednego góra dwa -ze studiów mi została ta ochota sporadyczna) bo na co dzień to ten smród mi przeszkadza. Taki chillaut mi się marzysmiling smiley albo jeszcze z sziszą jabłkowo-miętową ...no cóż chęć karmienia Marty jest silniejsza więc moje zachcianki muszą wybaczyćsmiling smiley

Ogólnie katar skoczył na półkę średniozaawansowaną powiedziałabym średnią a kaszel chyba ustał rzadko podkasłuje jak płacze to wtedy więc co za tym idzie chyba się zaszczepimy w środe ...chyba zobaczymy co dr na to.

Synke- mój egzemplarz jest taki że po obiedzie talerz sprzątnie nawet do zmywarki wsadzi ale puszka po piwie czy butelka po kefirze to do rana albo nawet i następny dzień stoi. Widzę że nie chce sobie zakłócać relaksu i w pełnej hibernacji idzie spać ...mhm..

Zostawiłam dziś Miśke z teściową i pojechał po szkołach rozwieść CV marna moja nadzieja ale cóż spróbowałam a myślałam że jak 6-latki uderzą do szkoły to coś złapie co mam edukacje przedszkolną więc się na nauczanie łapie a tu plendz zobaczymy dalejsmiling smiley

Skorzystałam z okazji i skoczyłam w daichmannie kupić trzewiki- baletki kremowe bo nie miałąm i skoczyłam do rossmmanna a tam wszystkie podkłady pudry orektory -49% smiling smiley wiec fundłam sobie podkład w Loreal i puder prasowany z MAx Factor a co! a mężowi kulke pod pachy by pachniał smiling smiley
Na tyle dziś zero nowości
pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

malgoskha (offline)

27-04-2015 18:30:54

Mała Wielka
Dodam że w Kauflandzie mega tanie pampersy ja jeszcze wzięłam 3 za 42gr a 4 chyba 48gr tylko pampersy Pampersa pomaranczowa nie zielone. Jeszcze nie miałam tego sleep and play miałyśce? i jakie są ? ja cały czas używam tych zielonych i wzięłam paczuszke jedną na próbe jednego już założyłam i wydaje mi się że są bardziej perfumowane ale w jakości nie widzę różnicy zobaczę jak się w nocy zachowa. Miała któraś te pomarańczowe?
bajoo


[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

27-04-2015 18:45:06

Xxx
Hej
U nas dziś tak wspaniała pogoda,że pół dnia na dworze byłyśmy.Zuźka albo spała albo kombinowała jak wyleźdź z wózka ja w tym czasie sadziłam kwiatki,grabiłam ogólnie upiększałamMr. Greenręce mam teraz masakryczne ale tak mi to dobrze zrobiło,warto było.Uwielbiam takie zajęcia,relaksuję się w ogródku nawet jak dzwigam kamienie po skalniakach.mąż mnie pogania teraz żebym pojechała po kwiatki ale już mi się nie chce a Zuzia pewnie zaraz się obudzi i będzie marudzić,może jutro śmignę.

Zuzia ma nastrój trochę lepszy,nocki nadal słabe ale chyba się trochę przyzwyczaiłam.tylko lepiej by bylo gdyby spała u siebie w łóżeczku a nie między nami.ostatnio była fajna sytuacja,środek nocy a Zuzia usiadła Ł na głowie klepała go po policzku i krzyczała TA-TA,TA-TA Mr. Greennie mogliśmy się powstrzymać od śmiechu.dzisiaj próbuje mnie chwytać za włosy i się dziwi aż brwi marszczy(mam włosy po bokach długośći hm..krótkiego jeżyka).
w weekend majowy zapowiedzieli nam się goście...a tu mój Ł jest przeciwny i mówi,że ten czas jest nam potrzebny i nie potrzeba nam zjazdówprzewracjący oczamiteraz jestem w kropce,bo wstępnie się zgodziłam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

27-04-2015 18:49:09

Xxx
Malgoskha kiedyś kupiłam te pomarańczowe różnicy nie widać,tyle że właśnie bardziej perfumowane więc ja ich nie kupuję.Ale chłonnośc i elastycznoś taka sama jak w zielonych.


[link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

27-04-2015 20:00:22

Mysłowice
zwichnęłam nogę... a jutro muszę osobiście odprowadzić młodą do przedszkola, bo przypadkiem się dowiedziałam, że jakiś świstek muszę podpisać, inaczej nie pojedzie do nibylandiii. czy nie mogli tych świstków zbierać przy zapisach i pobieraniu kasy za to??? no i, jakbym się przypadkiem nie dowiedziała o tym, i jutro odprowadziłby ją ktoś inny, to co... nie pojechałaby???


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

karolina7 (offline)

27-04-2015 20:58:33

Leszno
Cześć dziewczynki smiling smiley
Przepraszam za moją nieobecność ! Zbieram się za to jak sójka za morze! Taka pogoda to cały dzień na dworze gdy wracamy to czasu nie mam. Bo to kąpiel itd.
Teraz jestem u rodziców na tygodniowe wakacje. I wziełam sie za porządki na podwórku uff ile roboty hihi

Mąż usypia małego na noc w sumie wyjścia nie ma tzn wychodzę się kąpać i małego zostawiam znim, gdy wracam Igu już w łóżeczku śpi winking smiley Bardzo się ciesze z jego zmiany !! Noce już lepsze budzi się tylko do picia co 4h ! Nie lubi zostawać sam, gdy mu zniknę z oczu jest taki ryk i krzyk to biegiem wracam i patrzę czy coś sobie zrobił..


U nas pogoda przepiękna Bąbelek całe dnie na dworze policzki ma opalone od słoneczka. Ubieram go tylko w bodziaka z krótkim i bluzeczkę z długim oraz spodnie i skarpeteczki. Na głowę czapucha i na szyjkę chustkę. A wy jak ubieracie swoje pociechy ??

malgoshka ja niestety też skusiłam się na promocję na pampki te pomarańczowe ale kiedyś w NETTO były - nie jestem zadowolona ! Wydają mi się takie chude, przejrzyste świat widać przez nie w dzień mogą być ale na noc nie polecam mój mały był cały osiusiany ! Ogólnie używam DADA z biedry 48gr za szt wychodzi jak są w tych kartonach po 100 ileś szt..

synke oj ty biedulko. " Żeby kózka nie skakała to by nóżki.... " wg mnie po czasie przypomniało im się o tym i rodzice muszą biegać w tą i z powrotem.

Stefka bardzo rozumiem i nie dziwie się, że mąż chce spędzić czas tylko i wyłącznie z wami..

Reszta jutro, bo uciekam kąpu i nyny bo jutro ciężki/ pracowity dzień !

Paa dobranocka smiling smiley:*


30.08.2014
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.