MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

laska (offline)

01-09-2009 21:56:44

pomorze
kkarollinaa i jak minął pierwszy dzień córci w przedszkolu?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kkarollinaa (offline)

03-09-2009 09:15:53

wejherowo
Witam witamsmiling smiley
Laska sorki,że dopiero odpisuje,czsu ostatnio mi troszke brakuje.
Pierwszy dzień w przedszkolu był dośc trudny,właściwie samo rozstanie ze mną:runner: Szła do przedszkola chętnie,świadoma tego,że zostanie,będzie się bawiła z dziecmi,a mama przyjdzie po nią po obiadku. Ale jak zobaczyła te wszystkie płaczące dzieci,to uuuuuuuupłacz
Ale jak poszlam po nią o tej 12tej,to bawiła się dobrze z dziecmi.
Drugiego dnia to samo. Dziś juz nie było histerii,ale łezki się ukazały. Myślę,że będzie coraz lepiejsmiling smiley
A co u Was dziewczyny? Pozdrawiam i miłego dzionka zyczęwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

lusi55 (offline)

03-09-2009 10:21:58

Bielsko-Biała
Witam kochanesmiling smiley.
Mam na imię Lucyna,ale wolę Lusi.Mogę siebie nazwać kobietą po przejściach.W lipcu stuknęło mi 29 lat(niewiarygodne jak ten czas leci),chciało by się mieć naście latek sad smiley.Jestem mamą długo oczekiwanego synusia Olivierka,urodził się w styczniu tego roku.28 sierpnia stuknęła mi pierwsza rocznica ślubu.Pozdrawiam wszystkie mamusie,te oczekujące i te myśląceradość

julkuba (offline)

03-09-2009 16:05:54

Jaworzno,Czeska Republika
CZESC LUSIsmiling smileymilo cie u nas goscicsmiling smileybobasek na fotce jest przeslicznysmiling smileyja juz jestem mama 14 miesiecznej julki a oczekujemy w styczniu jeszcze kubusiasmiling smileypozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kkarollinaa (offline)

03-09-2009 20:55:09

wejherowo
Witaj Lusi witajsmiling smiley rozgosc sięsmiling smiley 29 latek to nie tak dużosmiling smiley całe życie przed tobasmiling smiley ja mam 26,także niewiele mniej od ciebiesmiling smiley
miłego wieczorku laski!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem." K.Hadley

edyta (offline)

04-09-2009 14:46:43

Stopnica
Hej
Ja też juz wszystko pozałatwiałam i wracam do Was na dobre


Miałam jak zwykle pare zakretów-ale wszystko skonczyło sie pomyślnie smiling smiley
Zresztą same ocencie
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Bo dzięki WAM wiem, że mam już wszystko...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasza galeria..[ebobas.pl]
<script width="180" id="nk_card" type="text/javascript" charset="UTF-8" src="[link widoczny po zalogowaniu];

Sympatyczna (offline)

04-09-2009 15:44:03

Edyta - wielkie brawa i trzymam kciuki za Krystka smiling smiley
z tym dofinansowaniem dziwne - skoro od 6 roku życia jest obowiązek szkolny......





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Effika (offline)

05-09-2009 01:00:05

Witajcie Mamusie smiling smiley

Pamietacie mnie jeszcze ?! Stanelam na 39 stronie i w koncu udalo mi sie Was ponadrabiac, ale musze stwierdzic, ze cos malo nadrukowalyscie przez ten czas tongue sticking out smiley
Co u nas ?! Dawis rosnie jak na drozdzach. Za 11 dni skonczy 5 mcy, a pamietam jak dopiero pisalam Wam, ze nie moge sie doczekac kiedy pojawi sie na swiecie winking smiley Jest Kochaniutki, Pieszczoszek - hihra sie, zanosi smiechem na glos, nadaje jak stary, na sile chce siadac, a od jakiegos czasu prezy sie do stawania, ze az ciezko go utrzymac. Zmienia sie z dnia na dzien, co za tym idzie i ja mam malo czasu, bo nie mozna go juz nawet na chwile spuscic z oka, taki wiercipietek z niego. Je tylko cycusia. Jakies 1,5 tyg. temu wazyl juz 7,5 kg, 66,5 cm...czym zaskakuje wszystkich na okolo, ze tak duzy chlopczyk z niego (w koncu przy porodzie mial 3200g, 50 cm) winking smiley.
A to nasze Kochanie:


Pozdrawiam Was serdecznie no i witam nowe kolezanki smiling smiley
Lece spac Dziewuszki





erka (offline)

05-09-2009 11:56:42

International
Hej dziewczyny:0
Jestem tutaj nowa więc się przedstawięsmiling smiley
Mam na imię Roksana, mam 25 lat, dwie śliczne córeczki: Zuzię (15 miesięcy) i Hanię (15 miesięcy)smiling smileysmiling smiley No i jak większość... mam kopszmarną teściowąsmiling smiley


...

Effika (offline)

05-09-2009 22:48:49

Hejka Mamusie smiling smiley
Co tu takie pustki ?! Jakies 3 miesiace temu pisalyscie jak maszynki tongue sticking out smiley
Erka - czyli blizniczaki smiling smiley A skad jestes ?! Jak sobie radzisz z coreczkami ?! Grzeczne sa czy Lobuziorki ?! Rodzilas sn czy cc ?!




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.