MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

ulinka (offline)

27-06-2010 21:35:04

Gdynia
Batusia Ja czuję się dobrze, w tej ciąży naprawdę nie mam na co narzekać. Potwierdzenia płci jeszcze nie mam, kolejne usg będę miała w 30-32 tygodniu. My też mieszkamy w jednym pokoju i nie wiadomo czy uda nam się w ogóle zamienić na 2 pokojowe. Własne kupimy dopiero jak ja wrócę do pracy a dzieci dostaną się do publicznego żłobka bo inaczej nie damy rady.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

diogeneska (offline)

28-06-2010 14:00:47

Szczecin
Hej dziewczyny! Dziękujemy za gratkiwinking smiley Malutka jest bardzo grzeczna, mogłaby siedziec i tylko patrzeć na nią, ale niestety obowiązki czekają. U nas dziś piękna upalna pogoda- wreszcie lato, położna pozwoliła na spacerek jeszcze w tym tygodniu, więc na pewno ładna pogoda sie przyda. A jak tam wasze samopoczucie?
pozdrawiamy






laska (offline)

28-06-2010 20:13:11

pomorze
Cześc dziewczyny!!!!

Już jestem po długiej nieobecności. Kurcze, nasz laptop "umarł śmiercią naturalną"!!!zaskoczony:confused:sad smiley Musielismy kupic sobie nowy. No w sumie, to nie całkiem nowy, bo odkupiliśmy od znajomego używany, ale jeszcze ma rok gwarancji, więc jest okwinking smiley No a ja mam w końcu możliwośc kontaktu ze światem.
Widzę, ze trochę się działo, jak mnie nie było. I zacznę od GRATULACJI DLA diogeneski ! Co prawda na blogu już Ci kochana gratulowałam, bo ja jak tylko miałam możliwośc to kożystałam z kompa u znajomych, to czasem wpadłam, by coś na swoim blogu skrobnąc i przy okazji poczytac co nie co o znajomych. Córcia jest PRZEŚLICZNA!!! Jak jest w nocy? Przesypia całe nocki czy nie? Moi chłopcy zawsze budzili się co 1 godz. lub 1,5 godz. na cycusia. Patryk ma już prawie rok i 3m-ce i ciągle pije cycunia, ale w nocy teraz budzi się co 2,5 godz lub co 3- 3,5 godz. To zależy. Ale jest już trochę lepiej, bo mogę w końcu pospac troszkę.
Batusia to teraz Ty będziesz kolejną mamą w rozsypcesmiling smiley Już można powiedzie, że jesteś na ostatnich nogach. Oczywiście jeszcze trochę wytrzymaj, niech maleństwo swoje odsiedzi u mamy w brzuszku i nich nie spieszy się na świat za szybko. I oczywiście spokojnej końcówki ciąży!!!

Witam też nowe mamusie!! Miło nam, że nowych mamuś dobywa. Piszcie w wolnej chwili co u Was i Waszych dzieciaczkówsmiling smiley

Ja wczoraj zbiłam sobie tak mały palec w lewej nodze, że do dziś jeszcze myslałam, ze go sobie złamałam! Bo bolał całą nac, spuchł i zrobił się sino-fioletowy, a do tego przez prawie godzinkę nie mogłam ruszy tym palcem. Ale potem już mogłam i dlatego sobie wmawiałam, że to rtaczej nie jest złamanie, bo raczej nie mogłabym poruszac tym palcem! Dziś rano już opuchlizna zeszła, ale paluch jest fioletowy cały. Już prawie nie boli, jak tylko mocno nacisnę na niego to pobolewa. Śmiałam się z siebie, że jeszcze mi tego brakowało by sobie palec u nogi połamac.
W piątek byłam z Ksawkiem u lekarza, bo strasznie kaszlał, aż harczało mu w płucach. Ale pani doktor go osłuchała i osłuchowo jest czysty. Ale zapalenie gardła ma okropne, aż migdałki mu podobno spuchły. Dostał oczywiście antybiotyk. Jak do dziś, to słabo wszystkie leki działają, ale słabiutka poprawa jest. Ale słabiutka! Jak do tej pory to Patryk jest zdrowy. A przynajmniej tak mi się wydaje, choc dziś dwa razy pokaszlał. Albo zaraża się od brata, albo tylko tak sobie pokaszlał. A tak, to pogoda dopisuje, a my mamy siedziec w domku. Ksawek ciągle nawija, ze chce na dwór, że chce się iśc pobawic w piaskownicy. Ja mu tłumaczę, ale on i tak swoje. Więc mam wesoło. Dobra, teraz już kończę, bo muszę wykompa Patrynia. Jakoś ostatnio lubi, jak mama go myje. Do usłyszeniasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julkuba (offline)

29-06-2010 00:08:51

Jaworzno,Czeska Republika


Witam po dlugiej nieobecnosci i gratuluje nowonarodzonych malenstw swierzym mamusiomsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

praziula (offline)

30-06-2010 04:37:12

witam wszystkie mamy!
wiekowo pasuję, więc chciałam dołączyć do tego wątku smiling smiley smiling smiley smiling smiley
mam córeczkę Lubę
pozdrawiam!

pojadacz (offline)

30-06-2010 09:54:22

Ja też się mieszczę w tym przedziale, więc witam wszystkich z moją córeczką Amelką

ulinka (offline)

30-06-2010 10:12:49

Gdynia

malaaga123 (offline)

30-06-2010 13:19:49

Polkowice
witam nowe koleżankismiling smiley

diogeneska córeczka śliczna smiling smiley też tak miałam, że jak moja się urodziła to nie mogłam od niej oczu oderwać heheh

batusia cieszę się że się dobrze czujesz smiling smiley trzymam kciuki odnośnie mieszkania smiling smiley żeby się udało smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agata19123 (offline)

30-06-2010 14:17:07

stare brynki
hej. witam nowe mamusie!!!! na dworzu za goraco , nie moge z coreczka jechac nad morze bo jest chorasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monix (offline)

30-06-2010 16:57:21

Witajcie wszystkie Mamusie.
Jestem mamą łobuziaka Grzesia i również spełniam kryteria wiekowe wątku a więc jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie popiszę z Wamiwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.