MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

karlita (offline)

26-01-2010 19:30:59

Lublin
po pierwsze jestem chora sad smiley

katar mam straszny, głowa mnie boli sad smiley od wczoraj gorączka ...
kurcze siedze w domu i masz .... pewnie mąż coś przytachał sad smiley jak to On się śmieje jego zarazki silniejsze niż moje winking smiley

Gabi kończy dzisiaj 7 miesięcy JUPI

na blogu można poczytać o jej nowych umiejętnościach winking smiley jeśli komuś chce się zajrzeć winking smiley [ebobas.pl]

cozzi pięknie gratki dla Patki smiling smiley

malaga głosiki oddane smiling smiley

laska miło Cię widzieć :joliecouette:

jmijeczka zdróweczka życzę!!

bardzo prosimy o głosiki mały grymaśnik

[ebobas.pl]

[ebobas.pl]

[ebobas.pl]

[ebobas.pl]

[ebobas.pl]


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-26 19:38 przez karlita.

laska (offline)

26-01-2010 20:01:23

pomorze
karlita to gratulacje dla Gabi!!!!urodzinowe baloniki A dla Ciebie zdrówka!!!buziak od dziecka Blog postaram się jeszcze dziś przeczytać. Na razie udało mi się przeczytać blog erki. Fajnie się czyta Twój blogerka. Tak chumorystycznieradość Ja to bym nie umiała pisać bloga. Byłby bez ładu i składu i dlatego się za to nie biorę. :e_wink:


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

26-01-2010 20:55:25

International
laska dziękismiling smiley A wydawało mi się, ze się nudny zrobił i nikt nie czytasmiling smiley
A tak poza tym to myślę, ze Twój byłby ciekaygrinning smiley


...

jmijeczka (offline)

26-01-2010 21:20:21

Wlkp
erka bloga masz super.. ja tez podczytuje z usmiechem na twarzy grinning smiley

malaaga123 (offline)

26-01-2010 21:30:44

Polkowice
witajcie,

dziewczynki dziękujemy za głosiki the finger smiley odwdzięczymy się na pewno smiling smiley

gratulacje dla Patrycji, dzielna dziewczynka.

dużo zdrówka dla Gabi smiling smiley

postaram się dzisiaj oddać jak najwięcej głosików, jak mi na to pozwolą sad smiley

co do blogów to i ja się przyznaję, że nie mam do tego serca, ile razy pamiętnik zaczynałam pisać to po tyg. szedł do spalenia. więc się za blog nie biorę, wolę poczytać inne smiling smiley smiling smiley erka czas na Twój tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

deli80 (offline)

26-01-2010 22:01:43

Katowice
Witam,
Ja tylko na chwilkę punkciki zostawić i idę spać.
My byłyśmy w szpitalu. Na szczęście tylko kroplówka i jesteśmy w domu.
Jutro postaram się wpaść PA


Prosimy o głosik [ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

karlita (offline)

26-01-2010 22:20:27

Lublin
Ale się fatalnie czuję ... zaraz mąż wróci to będę miała wolne ehhh ledwo stoję sad smiley ratunku sad smiley
i boję się o małą żeby jej nie zarazić ...już raz miała katar jak miała 3 miesiące to był koszmar nie mogła spać do tej pory pamiętam te noce spędzone na fotelu z małą w ramionach smiling smiley ręce dzisiaj myłam ze 100 razy jak nie więcej ...


ZAGŁOSUJ NA BRZUSZEK [ebobas.pl] ORAZ [ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]

Effika (offline)

26-01-2010 23:44:31

Hej Kochane smiling smiley

A ja wpadam tylko oddac na Was glosiki.
Malaaga - ja nie mam jak na razie problemow z oddawaniem. Hmmm...moze jakies limity osob na ktore mozesz zaglosowac sa ?!
A jak z rozmowa kw. ?!
jmijeczka karlita - zdrowka Mamuski !!! Chorobo precz !!!
deli - jaka kroplowka ?! A co sie stalo ?! Czyzbym przeoczyla cos ?!
karlita - no wlasnie, zawsze najwiekszy jest strach o dziecko sad smiley Mam nadzieje, ze Gabi chorobsko ominie szerokim lukiem !!!
Gabi - najlepsze zyczonka z okazji 7 miesiecznicy !!! urodzinowe baloniki dziecko z balonikiem
cozzi - Pati a dla Ciebie z okazji stapania samodzielnie smiling smiley Bravo !!! hot smileythe finger smiley
erka - co z tym Twoim promotorem...pytam juz 3 raz ?!
laska - widzialam focie na nk ! Super zabawe widac mieliscie smiling smiley No i swieta tez jak najbardziej udane. A czyj to taki ogromnyyy mis ?!

Ale jestem padnieta, Dawis dzis caly dzien trzymal sie spodni mamusi, normalnie wszedzie chodzil za mna, lapal sie portkow i wstawal i tak patrzyl w oczy i lamentowal by mamusia przytulila...jeszcze wstawilam pranie po przyjsciu ze szkoly i musze czekac, a tak mi sie nie chce, chetnie poszlabym sie polozyc.
Slodkich snow Kochane








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-26 23:45 przez Effika.

erka (offline)

27-01-2010 08:35:02

International
Effika sorki, tyle nas się tutaj narobiło, ze czasami nie nadążam. Otóż - grinning smiley z moim promotorem...? hmmm? jeszcze nie wiadomo właściwie.... w piątek do niego jadę i jak mi da zaliczenie to napiszę a jak nie to znaczy, że pozostał mi mój licencjat i tyle....


...

deli80 (offline)

27-01-2010 10:32:08

Katowice
Witam,
U nas dalej tak jak było :-(.
Effika mała po szczepieniu miała najpierw goraczke, zaczęła mniej jeść i doszczy kupki do tego 6 dziennie strasznie wodniste :-( po 6 liczy się już jako biegunkę :-(. Niestety straciłyśmy na wadze przez 5 dni 250g i wysłano nas do szpitala. Zrobili badania i nawodnili małą, a że wyniki dobre to po nawodnieniu wypuścili do domu :-).
Teraz podaje DucoFlor 30 i syropek i modle się, by kupki się skończyły.
Lece do Oli.


Prosimy o głosik [ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.