MAMY 20-30 lat.. grinning smiley Zapraszam!

Wysłane przez jmijeczka 

sarahia (offline)

29-01-2015 20:06:11

Germany /Bc
catrinka niestety znowu nie udalo sie sad smiley 5te podejscie przed nami.....nie wiem co jest nie tak.....a jak u Was sytuacja??




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasidi19 (offline)

30-01-2015 09:30:29

wałbrzych
Hejsmiling smiley

My dzisiaj wybieramy się do dziadków. U nas nie ma ani troche śniegu a u dziadków wszędzie biało.
Filipek szczęsliwy bo na sankach pośmiga z moją chrześnicą.smiling smiley
Szkoda że już nie ma wyboru. No ale coż trzeba sie z tym pogodzić. Pozdrawiam Wszystkie mamusie i dzieciwinking smiley


laska (offline)

30-01-2015 17:07:06

pomorze
pasiu wiesz, co do imienia, to Adam jest piękne imię. Wiem, że jeśli Wam podoba się jakieś imię, a już ktoś z rodziny nadał je, to jest problem. Ale cóż, to Wy dla swojego dzieciątka wybieracie i macie pełne prawo wybrać imię nawet jak już w najbliższej rodzinie ktoś takie ma. Te kocyki są cudne smiling smiley

catrinka ojejku to zdrówka dla dzieci!!!! Cóż to się teraz znów przyplątało?

kasidi wiesz, w tym roku szkolnym co to obecnie trwa to było właśnie tak, że rodzice dzieci 5 letnich urodzonych w pierwszej połowie roku musieli puścić dziecko do zerówki, a rodzice dzieci urodzonych w 2 połowie roku już nie musieli - mogli podjąć decyzję o zatrzymaniu dziecka w domku. Jednak nie wiem czy w następnym roku szkolnym też będzie ten podział czy już nie. Najlepiej, jak przejdziesz się do szkoły tam u Ciebie i zapytasz się w sekretariacie - tam Ci odpowiedzą. Bo zauważyłam, że każda szkoła rządzi się własnymi prawami. U nas np nie było problemu, bo młodszy jest z kwietnia, więc wiedziałam, że musi iść, ale jedna z mam, której dziecko jest z października niby mogła podjąć decyzję, żeby dziecko zostawić na rok w domu, a nasza dyrektorka wezwała jej synka do szkoły, ze ma chodzić, bo jest jedynym dzieckiem rocznika 2009 urodzonym w 2 połowie roku. Więc matka była w szoku, że musi synka puścić do szkoły - a tak w ogóle, to z jej syna jest niezły gagatek - największy ananas w klasie!

ruda witaj u nassmiling smiley To starszak jest w zerówce czy w I klasie? Bo teraz to te dzieci tak wymieszane są, że lepiej się dopytać smiling smiley

sarahia kurcze - ale ja dalej za Was kciuki trzymam!!!

No i dzieciaki ostatni raz w szkole byli dziś. Teraz ferie smiling smiley Choć moi synkowie przez tydzień i tak będą chodzić do szkoły na zajęcia dodatkowe - ferie w szkole. Podobno będą mieli zorganizowany wyjazd do kina, na basen, tak mi pani mówiła na wywiadówce. Więc w tym roku fajnie te ferie w szkole się zapowiadająsmiling smiley I co najważniejsze, dzieci tam chyba będzie 17 czy 19 tylko i rodzice muszą tylko na 9.00 zaprowadzić dzieci do szkoły i o 13.00 odebrać je. Żadnych kosztów dodatkowych nie będziemy ponosić nawet za te wyjazdy smiling smiley Czyli super - żeby tylko słowa dotrzymali smiling smiley
A teraz Wam się pochwalę, bo jeszcze nic nie pisałam. Tegoroczny czerwiec normalnie będzie obfitował w imprezy - a ja mam termin porodu na czerwca! Wrrrrrrrrrr... Najpierw kuzynka męża telefonicznie nas poinformowała, że 7 czerwca widzi nas na komunii jej córki smiling smiley Zaproszenie pisemne ma dojść później. Od razu mówiłam, że nie wiem czy będziemy, bo to niby 11 dni przed terminem mojego porodu, ale ja nie wiem, czy dam radę. No ale jakby tego było mało, tydzień temu zadzwonił najmłodszy brat męża z informacją, że się żenismiling smiley My zachwyceni i mówimy mu, że super itd., itp. A on mówi, że wesele będzie 6 czerwca! Myślałam, że padnę! Też od razu powiedziałam, że dziś mu nie powiemy czy przyjedziemy całą rodziną, czy tylko mój mężu pojedzie z synami, albo i że mężu sam by pojechał - jeszcze nie wiemy. Choć jechać chcielibyśmy wszyscy, no ale skąd ja mogę wiedzieć jak się wtedy będę czuła? Czy ja dam radę? A może i urodzę szybciej? Nikt tego nie wie - więc i nasza obecność na tej uroczystości stoi pod wielkim znakiem zapytania. A jeszcze 1 czerwca roczek obchodzić będą bliźniaczki mojego brata - no a mój mężu jednej z nich jest chrzestnym! Kurde, kurde, kurde! A! Zapomniałam o moim chrześniaku i jego 2 urodzinach 18 czerwca smiling smiley Hi, hi smiling smiley Zresztą jakoś to będzie! Co nie ?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ruda0416 (offline)

30-01-2015 17:34:02

Zamość
Cześć Igor mój jest w zerówce:-) z października jest także mógł jeszcze rok się pobawić trochę:-) naszczescie jego choroba mija pomału. Adam chwilowo śpi więc można na chwilkę wpaść do was:-) bo ogólnie to mecz oglądam i czekam na męża z zakupami:-) pozdrowki

maxim16 (offline)

30-01-2015 19:20:01

Łomianki / Warszawa
hej
ja dziś kupiłam na wyprzedaży kurtki na przyszły rok pierwszy raz tak oby były dobre a cena super 30zł szt grinning smiley mają jednakowe

ruda - witaj winking smiley


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

maxim16 (offline)

30-01-2015 19:22:38

Łomianki / Warszawa
laska - no to czerwiec masz imprezowy mocno!


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

AnnaT (offline)

31-01-2015 08:28:07

Hej dziewczyny.

U nas fajnie dziś znów sypnął śnieg, ciekawe czy do popołudnia pobędzie?.

PASIU chłopcy są bardzo fajni i dasz radę kochana.

LASKA fajnie,że chłopcy są pozytywnie nastawieni do dzidzi smiling smiley. A co do dentystki to faktycznie jak coś nie tak to warto zmenić.

Kurczę kochane wiecie ostatnio jakoś się gubię we wszystkim, mam wrażenie,że życie mi ucieka przez palce. Mam jakiegoś doła i nie mogę jakoś się pozbierać sad smiley.

A i od dziś zaczynam dietę hi hi, zobaczymy co z tego wyjdzie smiling smiley.

Buziaki


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

31-01-2015 14:23:41

LASKA dopiero doczytałam teraz o tych imprezkach kurcze nic tylko się bawić winking smiley. A wiesz,że mojego męża brat się żenił w tym czasie co ja Madzie rodziłam hi hi. I wiesz jak było mąż zawiózł moich rodziców (bo mieli zaproszenie) a sam był tylko na obiedzie i na pierwszym tańcu i wrócił do domku.
Ale wiesz jak było ja z Madzią w szpitalu byłam, a od nich z wesela co chwila ktoś dzwonił i zdawał mi relacje z imprezy hi hi grinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

31-01-2015 17:46:59

Godziesze Małe
pasiu dacie radę

ruda witaj grinning smiley

sarahia ja przestałam próbować na siłę. Po porodach okres mi się tak rozregulował, że ciężko trafić. Co ma być to będzie. Mój plan się nie powiódł, ale nic straconego smiling smiley Trzymam za Was kciuki.

laska u nas to chyba standard winking smiley) Teraz męczymy się z zapaleniem ucha u Nikosia


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

01-02-2015 13:51:46

Germany /Bc
catrinka My jeszcze mamy ochote i sile na starania, korzystamy nie muszac myslec o zabezpieczeniu jak kiedys, no zobaczymy...Moje cykle sa regularne takze nie mam z tym probemu, wiem ze ciezko myslec pozytywnie gdy nie wychodzi, przechodze te same emocje, ale jak maz chce probowac to ja sie nie wzbraniam...doszlam do wniosku, ze jak juz on bedzie mial dosc to wtedy zakonczymy...jetesmy juz rodzicami i mamy wspaniale coreczki, takze nie jestesmy w beznaziejnej sytuavcji....jak bedzie nam pisane jeszcze malenstwo, to sie pojawi a jak juz nie, to tez ok...Powodzenia dla Was i nadzieja jest zawsze....

laska dziekuje za wparciesmiling smiley super Wam sie czerwiec trafil imrezowy, dasz rade z pewnoscia smiling smiley)




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.