A może SIERPIEŃ 2013? radość

Wysłane przez Kokobongo 

wiolad (offline)

25-05-2013 10:46:27

Jastrzębie-Zdrój
Meegi to dzisiaj tryskasz energią od rana? grinning smiley

Moje duże dziecko zajęło sie sobą same hehe tylko musiałam wstać mu drzwi odtworzyć, bo sobie kluczy nie zabrał, żeby nie zgubić hehe tongue sticking out smiley Najpierw sie witał jak bardzo on mnie nie kocha buzi buzi a ja nie wiem czy tak mi w ciąży przeszkadza zapach alkoholu czy on pił jakieś nie wiadomo co hehe bo normalnie myślałam, że pawia puszcze tongue sticking out smiley Zlitował sie i poszedł z sypialni na trochę, jak wrócił nie odwracał sie przodem do mnie, bo te wyziewy były straszne tongue sticking out smiley Dzisiaj go suszi, że ho ho tongue sticking out smiley Pewnie będzie spał do 15 tongue sticking out smiley Pójdę do sklepu po zestaw ratunkowy zupka chińska i cola tongue sticking out smiley

Karolina_ już masz to za sobą, poboli i przestanie smiling smiley Oby tylko wyniki były dobre. Chowaj rzeczy na strych dla córeczki hehe smiling smiley

Malinka daj znać jak poszło u księdza! smiling smiley

Ale jest cholernie zimno!


[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

25-05-2013 11:19:23

Meegi Może się cieszy, że nic jej już nie dolega smiling smiley.
Wiola Dam znać, tylko, że dopiero gdzieś koło 18, bo dzisiaj mam multum do zrobienia. Jadę do dziadków, żeby im parę pism zawieźć i się z nimi zobaczyć, zrobię mamie drobne zakupy, pojadę do Żar po rower dla braciszka na dzień dziecka, wrócę to do księdza i potem może już będę miała chwilkę dla siebie, chociaż pewnie tak nie będzie, bo kotki to się zapłaczą za mną grinning smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

25-05-2013 11:27:59

Godziesze Małe
Krispii jak samopoczucie?

Dziewczyny pomożecie? Zapraszam do moich Mężczyzn smiling smiley
dwie krople wody


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malinka714 (offline)

25-05-2013 11:29:48

Catrinko Głos oddany smiling smiley. No nic dziewczynki, uciekam do samochodu i wyruszam w drogę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

25-05-2013 11:31:09

Godziesze Małe
Malinka dziękujemy i szczęśliwej podróży życzę gdziekolwiek jedziesz winking smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

25-05-2013 11:36:43

Catrinka głosik oddany na moje zdjęcie też możesz dorzucić tatuś z Niką jak klony winking smiley
Czorna mam jakiś mega katar ale przynajmniej gardło mnie puściło trochę po holsach a i jeszcze miałam takie ziołowe tymianek i podbiał do ssania
Kornelia skacze po moim brzusiu jak małpka w klatce chciała by dziecina świat zobaczyć winking smiley
Krispii super że jednak domek u mnie też takie zimnisko a tak było cudnie
Malinka sporo masz tego do zrobienia ja chcę dziś męża tylko na zakupy wziąć bo lodówa pusta a w poniedziałek znowu wybyje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

25-05-2013 11:40:43

Godziesze Małe
Iwonko jak tylko dojrzałam Twoje zdjęcie od razu zagłosowałam smiling smiley Te spineczki wymiatają grinning smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aaleksandra22 (offline)

25-05-2013 11:43:41

Poznań
Catrinkai Iwonka: ja tez głosik dorzucamsmiling smiley
Dzisiaj o 8 rana przyjaciółka przyleciała z kawałkiem torta po wczorajszej imprezie i jakimś cudem moja Kruszynka w brzuszku się o tym dowiedziała i tak zaczeła skakać że musiałam wstać. Koszą u mnie trawe i tak jest głośno, że zaraz Panom powiem co o nich myślesad smiley Uciekam miłego dniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-25 11:45 przez aaleksandra22.

CZORNA_KN (offline)

25-05-2013 12:32:38

Knurów
Cześć Dziewczyny

Cieżka noc za mną. Spać nie umiałam z powodu kataru, ale już jest troszkę lepiej. Zrobiłam sobie inhalację z 15 kropel i jak sobie wzięłam oddech to aż oczy mi się "spociły" tongue sticking out smiley hehe Chyba przesadziłam tongue sticking out smiley, ale zatoki mam świetnie przetkany tongue sticking out smiley


Wiolad- hehe przypuszczam, ze nawet gdyby klucze miał to pewnie nie umiałby trafić tongue sticking out smiley

Karolina_- no to miałaś pecha z tym, że żyły Ci się pochowały. Życzę Ci, aby wyniki było w porządku

Malinka- pozdrowię go smiling smiley dzięki za pamięć.... Powodzenia w załatwianiu papierków !!

Catrinka i Iwonko- głosik oddany smiling smiley

Iwonko- Ja właśnie dzisiaj też wstałam z okropnym katarem i zrobiłam sobie inhalację. O wiele lepiej !! Polecam... Przeczyściło mi zatoki i zamierzam dzisiaj to jeszcze z 3 razy powtórzyć. Co do gardła to lekarz mi nic nie przepisał, bo powiedział, że nie można żadnych tabletek zażywać, więc zostało mi naprzemienne płukanie gardła szałwią i roztworem solnym


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gizia22 (offline)

25-05-2013 13:28:26

Świecie
Cześć mamuśki, nie ma czasu zaglądać i pisać ani nawet poczytać. Informuję tylko, że czuję się dobrze, na razie przybrałam 7kg i będziemy mieli synusia smiling smiley Termin na 24 sierpnia. Już odliczam ostatnie 3 miesiące i ałłłaaa a potem Nikodem będzie z nami smiling smiley Pozdrawiam Was wszystkie gorąco :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547850, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.