marcóweczki 2013

Wysłane przez 1310 

steliyah (offline)

24-07-2014 09:03:50

Wodzisław Śląski
Natulka, gratuluję! Ja w życiu nic nie wygrałam sad smiley Ech, puszcze dzisiaj totka, może akurat los się do mnie uśmiechnie grinning smiley
Iki złapał katar.. nie wiem skąd, tj. przypuszczam, że przyczyniło się do tego niedzielne biesiadowanie u teściów, okna wszystkie pootwierane, wentylator na najwyższy bieg i jeszcze kąpiel Małego w zimnej wodzie. ;-/
Do tego tatusiowi można mówić, albo klima w aucie, albo okno. "on nie będzie się gotował w aucie". No i koniec końców, jak zwykle wyszło na moje.
Jak się nie poprawi, to do lekarza. W nocy już kaszle także drżę.
Malwinka, mi się jakoś niespecjalnie chce jechać.. wiem jak to będzie wyglądało. Małżonek z kolegą będą odpoczywać, a ja zapierdalać jak głupia za dzieckiem. Ot, takie wczasy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

24-07-2014 14:02:37

Łęczna
Stelcia u nas też Adaś zasmarkany i kaszlący ale byliśmy u lekarza i tak jak myślałam-alergiasmutny zaczynają się żniwa i małego już to uczula... jedziemy na allertecu i inhalacjach...

mój szampański nastrój już mi minął sad smiley dzieciaki dzisiaj dały z rana taki popis że po prostu cholera mnie już brała, do tego te wszystkie złości na nich zbierały mi się i zbierały i dzisiaj jak wylały na mnie gorącą kawę (po 100000 upomnieniu żeby uważały) to wykrzyczałam im że są potworami i że mam ich dosyć oczywiście się rozwyłam i chcąc nie chcąc K. musiał interweniować bo widział że już nie daje rady...
ogólnie mój małżonek jedzie jutro na ryby i wraca w niedziele... ja mam sobie taki wolny weekend zrobić w 2 albo 3 weekend sierpnia ale jak patrze na ceny pokoi czy domków do wynajęcia w okolicy to mi się odechciewa i wpadłam na pomysł że zabierzemy z K. Bartka do kina na samoloty 2 ale po dzisiejszej akcji wiem że potrzebuje tych 3dni wolnego przed godziną 0:/ i bądź tu mądry i dogódź babie w ciąży... sama nie wiem co mam zrobić, z jednej strony wiem że musze pojechać odpocząć z drugiej szkoda mi ok 300zł wywalić na 3 dni gdy trzeba młodego do szkoły zaopatrzyć....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

24-07-2014 14:06:52

Łęczna
ogólnie z tym wygrywaniem też pierwszy raz coś udało mi się wygrać tongue sticking out smiley a od tego miesiąca biore udział w konkursie ebobas "przygotowania do powitania" i ciekawa jestem czy moje starania przyniosą jakiś rezultat....

Malwinka tobie też polecam ten konkurs pomimo że jesteś na początku drogi ciążowej tongue sticking out smiley moje znajome z wrześniówek powygrywały już sporo i namówiły inne mamy z grupy do udziału bo naprawdę się opłaca winking smiley z tego co wiem to konkurs jest już prawie na finishu bo ma trwać chyba 9 miesięcy a teraz już 6 albo 7 raz będzie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

24-07-2014 18:33:20

Chorzów
Malwina gratulacje !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

hanulka24 (offline)

25-07-2014 09:26:56

Podkarwów
Hej kobietki

Malwina gratulacje!!!

Natalka fajnie że udało Ci się wygrać smiling smileyja brałam udział w kilku konkursach i nigdy mi się nie udało nic wygrać.taki wypad napewno dobrze by Ci zrobił pzrzed rozwiązaniem ale wszystko sprowadza się do kasy,my też mieliśmy w tym roku wyskoczyć na tydzień nad jezioro ale jak zobaczyłam ceny książek do szkoły to sobie odpuściliśmy,Kuba jedzie w sierpniu na dwa tygodnie do Zakopanego a my na wakacje pojedziemy chyba na emeryturzeconfused smiley

miałam plan żeby Hanię oddać do żłobaka i wrucić do pracy ale nic z tego bo mój mąż obejrzał jakiś program jak się znęcali w żłobku nad dziećmi,Natalka powiedziała że ucieknie z domu jak ją oddam no i dupa muszę jeszcze co najmniej rok siedzieć w domu a miało być tak piękniesmutny

ula29 (offline)

25-07-2014 12:28:35

Kraków
witam smiling smiley
Malwina gratuluje smiling smiley
Natula ty juz blizej konca jestes smiling smiley ale ten czas leci smiling smiley pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

25-07-2014 13:42:44

Łęczna
Aga u nas właśnie też ta nieszczęsna wyprawka do szkoły.... :/niby ten rok "zaoszczędze" bo B. idzie do 1klasy i ministerstwo funduje ale tylko te podstawowe a angielski i relgia samemu trzeba kupić.... więc też stwierdziłam że sobie odpuszcze a w środe pojedziemy do kina tylko

uciekam bo adam mi modem demontuje :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

25-07-2014 16:32:14

ostrzeszow
dziekuje dziewczynki

natula ja chyba jakas tepa jestem , nie moglam znalezc tego konkorsu . a jak tam aukcja ? podbil ktos ?

hania nauczyla sie mowic kupa smiling smiley w jej wykonaniu brzmi to kuka grinning smiley , szkoda tylko ze nie wola kuka jak ja chce tylko dopiero jak ja nosi w majtach smiling smiley ciezkie noce nadal trwaja , a ta ksiazke co mi Natula wyslalas to chyba sobie kupie bo nienawidze czytac z kompa, oczy mnie zaraz bola.

a tak poza tym to chcialabym byc juz po wizycie i wiedziec czy wszystko jest ok , czy czasami to nie sa blizniaki - chyba bym oswiala w pare sekund smiling smiley

milego weekendu kochane


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

aligol (offline)

26-07-2014 14:13:23

Chorzów
Co do książek to szkoła do której chodzą synowie ma akcje lekki tornister .Ja chłopakom do 5 klasy płaciłam 53 zł na każdego .Mają 2 komplety książek każdy jeden w domu drugi w szkole ,nie muszą nosić tylko zeszyty i ćwiczenia . My płacimy tylko za ćwiczenia . Synowie pojechali dziś na basen ,Antoś zasnął to mam chwilę dla siebie . Za tydzień z piątku na sobotę jadą na Mazury wyjazd mają o 3 rano . Ja będę jeszcze w pracy Sławek będzie musiał brać młodziaka jak pójdzie ich odprowadzić . Jak dobrze że mamy tego Antosia że się zdecydowaliśmy . Teraz jak synowie starsi to by człowiek tak sam siedział ,taki mało potrzebny a tu Antoś i jest zajęcie .


[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

27-07-2014 12:28:02

Łęczna
hej

Malwiś niestety nikt nie podbił sad smiley ale to nic może kiedy indziej ktoś się zdecyduje... co do konkursu to nawet masz na samej górze reklame z materacykiem, poduszkami fikuszkami smiling smiley ale zaraz ci też link wkleje smiling smiley


u mnie urwanie głowysad smiley wczoraj robiliśmy imieniny ojca i zapierdziel nie mały był a jeszcze z rana musiałam polecieć na urodziny siostrzeńca więc dzień intensywny byłsad smiley dzisiaj Adaś albo ma chandrę albo go coś boli bo cały czas wyje, ba! zachodzi się z płaczu praktycznie płaczące dziecko do nikogo nie chce tylko u mnie na rękach siedzi... dałam mu przeciwbólowy i wysłałam z K. na dwór ale słysze że też chodzi i coś płacze sad smiley nie wiem może to zęby albo chuj wie co... mam nadzieje że nic nie zeżarł co by mu utknęło na jelitkach...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.