Październikóweczki smiling smiley 2012

Wysłane przez noela84 

gosia_rojek (offline)

21-12-2012 23:17:25

Kraków
Biedny Miłosz oby mu nic nie było, Anima trzymam za Was i myślę odezwij się jak wrócisz.
Madzia mi znowu wymiotowała przed chwilą bardzo się martwię


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

oka82 (offline)

22-12-2012 00:09:48

Kraśnik

misiak (offline)

22-12-2012 08:39:38

Dzień dobry

Anima – nawet nie chcę sobie wyobrażać co przeżywaszsad smiley Trzymaj się kochana i koniecznie daj znać co z Miłoszkiem! Jesteśmy z Tobą:*

My wczoraj też byliśmy prywatnie z małym u polecanej pediatry, bo przez dwa dni Jaś płakał przez kilka godzin, jeszcze takiego płaczu nie słyszałam u niego, coś okropnego. Nie spał dwie doby i musieliśmy sprawdzić co mu się dzieje, czy mu czasem coś nie dolega. Przebadała go dokładnie, sprawdziła uszka, czy pleśniawek nie ma i nic nie znalazła, okaz zdrowia. Powiedziała że jest prawie pewna że to jest ta nietolerancja laktozy i przez to jest taki niespokojny, drażliwy i płaczliwy. A że zjada dużo (waży już 5690g więc przybrał 2300 w równo dwa miesiące) to brzuszek cierpi i nie radzi sobie sam z taką ilością jak on pochłania. Przepisała Delicol, Viburcol, Espumisan i czopki z paracetamolem. Mam nadzieję że pomoże bo Swięta idą i nie chcę żeby się tak męczył biedaczek. Od wczoraj śpi jak niemowlę ale pewnie to też już ze zmęczenia. Zobaczymy.

Gosia – zdrówka dla Madzi:* niech szybko przejdzie to choróbsko!

Wesołych Świąt dziewczynki! I niech Wam dzieciaczki zdrowo rosną w Nowym Roku!smiling smiley Już pewnie nie zajrzę bo dziś się goście zjeżdżają.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

22-12-2012 09:38:31

.....
Anima Biedny Miłoszek! Trzymaj cie się i daj znać co sie dzieje! Buziaki dla Was i duzo siły!:*

Gosia Zdrówka dla Madzi i dla Dawidka:*

Co to sie dzieje.. same choróbska..szok!

moniczka1404 (offline)

22-12-2012 12:25:48

witajcie dziewuszki, u mnie nadal bez zmian - mala w nocy spi a w dzien tylko na dworze... masakra, ale juz sie przyzwyczailam. Po prostu nie mam zbyt wiele czasu dla siebie ale cozsmiling smiley
Z moim m. mielismy ciezki czas - bo jego dziecko przeroslo... takie bylo tlumaczenie, dopiero jak mu wytlumaczylam ze nie moemy narzekac, ze mala zdrowa i grzeczna to docenil i zmienil nastawienie, al co sie naryczalam...az przykre bo teraz powinny byc najpiekniejsze chwile!!!

my juz po chrzinach, mala w ogole nie plakalasmiling smiley tylko ksiadz - 3 razy pytal o imie dziecka, w ogole odbebnil swoje - dziwne to bylo! szkoda slow na niego.

a w tym tygodniu dopadl mnie kryzys laktacyjny... nic fajnego, mam nadzieje ze minie bo szkoda mi malej a ja sie stresuje, choiciaz probuje jak najmniej bo to tez nie sprzyja laktacji.

dziewczyny biedne jestescie, a w sumie Wasze dzieciaczki, mam nadzieje ze juz niedlugo jakos sie unormuje, ze beda zdrowe i radosne.

SWIAT SPOKOJNYCH, PELNYCH NADZIEI NA LEPSZY NOWY ROK I SPEDZONYCH GRONIE NAJBLIZSZYCH.

Trzymajcie sie:***


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

22-12-2012 19:07:08

Cieszyn
Anima zostaje z Miłoszkiem w szpitalu, podpięli go do aparatury i obserwują.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

22-12-2012 19:11:13

Cieszyn
Niech się spełnią świąteczne życzenia, Te łatwe i trudne do spełnienia
____________./.
____________ __>_<_
_____________Ѽ./ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ ‘(█) ♥ *$
________Ѽ “( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q
-------------------[██]_



Niech się spełnią świąteczne życzenia,
Te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
Te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
Niech się spełnią w Nowym Roku.

Wesołych Świąt :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agnesss1987 (offline)

23-12-2012 14:45:58

.....
Anima Zdrówka dla Miłoszka!!!:*:*:*

A ja walcze z Tymka rozwolnieniem po antybiotykach!!! Dałam mu Smecte zobaczymy czy pomoze.. Bo ma az pupę odparzonąsad smiley
Duzo płacze bo Go brzuszek boli i prawie cały czas na rekach jest.. Czasami nic zrobic nie moge.. Oby jutro było lepiej,zeby na chrzest był spokojniejszy..

WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!!!!!! DUŻO ZDROWIA,SZCZĘŚCIA,POMYŚLNOŚCI ORAZ MIŁOŚCI!!!!!!!!!

sandra1987 (offline)

23-12-2012 23:55:33

Bytom/Dublin
Dziewczyny my w pl od soboty. Jest super ale maly troche marudny. Nie mam nawet czasu usiasc I cos napisac; (
Anima mam nadzieje, ze z malym juz lepiej!

Wesolych swiat! Xxx


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

24-12-2012 01:15:49

Gliwice
Dziękuję Basiu za przekazanie moich wiadomości..
W piątek koło 19.00 Miłosz przestał oddychać.. zaczął się dusić i trząść-po kilku klepnięciach i potrząsach załpał powietrze, ale od razu nie zrobił się normalny-był taki sztywny jeszcze kilka sekund.. Pijechaliśmy do szpitala. Zostawili nas na obserwacji. Podłączyli Miłosza do maszyny rejestrującej serce i płuca.. Pominę fakt, że dla mnie było tylko krzesło, bo łóżek dla matek nie ma. Nie było czajnika-musiałam prosić się o wrzątek na moje herbatki laktacyjne. Patrzyli na mnie jak na wariata, ze karmię piersią, no bo przecież jak dziecko lewa to są specjalne mleka. Powiedziałam, że ja specjalnym zagęszczaczem zagęszczam swoje mleko to znów były oczy jakby patrzyli na kosmitę! I do wszystkiego był problem-do słoiczków w których przechowuję odciągnięty pokarm, do tego, że chcę podawac dziecku jedzenie z władnej butelki-porażka! Byłam przekonana, że porobią Miłoszowi badania.. oprócz prześwietlenia klatki piersiowej, morfologi i moczu to mu nie zrobili nic! Ta maszyna do której był podłączony czasami alarmowała, że tak jakby oddechów w płucach jest za mało, ale oczywiście nikt się tym nie przejął oprocz mnie.. no bo jak dziecko oddycha to po co słuchać durnej maszyny.. Założyli mu werflon, płakało bardzo moje kochanie i po jaką cholerę? Ani mu nic przez ten werflon nie podawali, ani krwi z niego mu nie pobierali! Po co było mi kuć dziecko?! W sobotę koło 22.00 zaczęłam się źle czuć.. jakby ostra grypa, albo i gorzej... Leżeliśmy na sali z dzieckiem, które miało zapalenie oskrzeli, a w całym oddziale to same zapalenia oskrzeli, płuc i grypy jelitowe.. na moje pytanie do lekarki, czy będą Miłoszowi robić jeszcze jakieś badania odpowiedziała, że czekamy na wyniki, tylko kuźwa na jakie wyniki jak to co mu porobili wyszło wszystko dobrze i powiedziała mi o tym lekarka, która nas przyjmowała! Powiedzieli mi, ze jak źle się czuję, to mogę przecież go nakarmić, zostawić, pojechac na pogotowie i rano przyjechać znów na karmienie-szczena mi opadła! Ja do chol*ery byłam w szpitalu, który składa się z dwóch budynków dla dorosłych i dzieci i pełno różnych oddziałów - to ja mam jechać na drugą stronę miasta na pogotowie jak mogliby mnie tutaj na miejscu pare pięter niżej zbadać?! Wkuwiłam się i Miłosza wypisałam na żądanie!!! Po świętach kupujemy mu czujnik, który przyczepia się do niego, aby miał go cały czas przy sobie, a nie tylko jak leży w łóżeczku, bo w piątek gdybym go nie widziała to chyba by umarł, ponieważ wziął go bezdech jak go bujałam na bujaczku!
Jestem bezsilna.. nikt nam nie jest w stanie pomóc.. a przy wypisie nawet nie spojrzeli na te pomiary z tej maszyny co go rejestrowała-w dupie nas mieli!
Zalecenia? Układać dziecko na pochylni na prawym boku, zagęszczać pokarm, podawać witaminki-no żesz ku8wa! Ja to wiem i tak robię od tego pierwszego bezdechu!

Zdrowych i wesołych dla Was i Waszych rodzin!


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.