MAMY 2009 zakurzona kanapa

Wysłane przez yvonta 

yvonta (offline)

05-11-2013 10:11:14

Ulinka nie to coś takiego mała nie protestuje jak się je zakłada chyba jej nie przeszkadzają tym bardziej że to mały śpioch
Asia dzięki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

07-11-2013 23:15:07

pomorze
Jestem na chwilę, pisze z nowego domku. Mamy problem tutaj z netem, no i troche z czasem też, hi, hismiling smiley Przeprowadzka poszła sprawnie, nie ma to jak pomoc rodziny. Więc szybko poszło. Najgorsze oczywiście zostało dla męża i dla mnie, bo rozpakowywanie, myślenie gdzie co postawić i w ogóle. Ale jakos pomalutku się wszystko ustawia i jakoś to wygląda. W łazience nie ma mebli, a chcemy kupić jak kasa będzie, a na razie cała chemia, kosmetyki i wszystko stoi w miskach, miseczkach, no cóz - tak na raziewinking smiley A tak to się cieszymy, tym bardziej, że Ksawery w szkole się zaaklimatyzował, wszyscy go milo przyjeli. Tylko ma małe braki w nauce, ale pani ma z nim to nadrabiać no i ja w domku trochę też.

morawinka super, że z dziećmi wszystko dobrze. No i więcej pochwał dla Tomcia życzęwinking smiley

yvonta kurcze, u nas to tylko ortopeda mówił o pieluchowaniu. No i ja tak jak ulinka pisała, musiałam dzieciom 2 pieluchy tetrowe wkładać i tak się troszke nosili. W sumie to najwięcej na noc im to zakładałam. Czego to w ogóle ludzie nie wymyślą. A to co ulinka wrzuciła za fotkę, to w ogóle pierwszy raz takowe coś widzę. Jejciu!!!

asia pewnie, nie ma to jak swojski torcik. Kurcze, ja już w styczniu będe dla Ksawka musiała zrobić torcik. Ojejku, jak ten czas leci szybko!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

09-11-2013 18:27:09

Gdynia
morawinka A co to za gazetka? Ja z reguły nie kupuję gazetek, raczej w necie szukam inspiracji, ale ostatnio kupiłam z ozdobami na Boże Narodzenie, oczywiście większość to serwetki, co mnie akurat słabo interesuje, ale są też gwiazdki, aniołki i bombki smiling smiley Fajne masz zdjęcia w suwaczkach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

09-11-2013 21:28:31

pomorze
morawinka to powodzenia w nauce szydełkowania. Widziałam w TV reklamę z tą gazetką i też myślałam o tym, że może zacznę się uczyć szydełkowania, ale odpadam, bo najnormalniej w świecie mi sie nie chcesmiling smiley Ale obyś TY szybko się nauczyła i córci zrobiła i czapkę i swetereksmiling smiley

Ajć jakby wszystkiego było mało, Ksaweremu z tym kaszlem zamiast się polepszyć, to sie pogorszyło. Strasznie się dusi i smarka do tego. Więc dziś wybraliśmy się do lekarza. Cosik tam na oskrzelach słyszała pani dr ale na razie obyło się bez antybiotyku. Mamy syrop i inhalacje. Ale do środy włącznie synio ma siedzieć w domku. I zaczyna się opuszczanie w szkole. Ach... No ale niech się wykuruje w domku i wtedy jak dobrze będzie to w czwartek już pójdzie do szkoły.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

10-11-2013 23:38:21

pomorze
ulinko a widzisz, dobrze że mi przypomniałaś, bo ja muszę tu w Kościerzynie znaleźć jakiegoś dentystę szybko. Pati ma dziurke w jednym zębie i jak jadł ostatnio czekoladę to piszczał, ze go ten ząb go boli. Więc musze go umówić gdzieś, żeby to zaleczyć zanim całkowicie go rozboli zębol. A Ksawek na razie ma spokój z zębami.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

12-11-2013 00:54:09

Gdynia
morawinka Brawo smiling smiley Jak na pierwszy raz to naprawdę super Ci wyszło. U' mnie to już jest normalnie nałóg, chyba większy niż internet tongue sticking out smiley Ja u Piotrusia widziałam jeden ubytek a okazało się że są 2, ale już za tydzień będą zrobione.

laska Jak boli to chyba nie ma na co czekać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

14-11-2013 18:20:33

pomorze
morawinka no pięknie idzie Ci robótkasmiling smiley


U nas tyle, że się pochorowałam. Byłam we wtorek u lekarza i wyszło, że mam zapalenie krtani i trochę zawalone oskrzela. Dodam, że głosu nie miałam!!!! Masakra! Mówić szeptem 2 dni, to okropieństwo! Dzieci niby starały sie ammę słuchać i Ksawek ciągle mówił, że mam oszczędzać głos. Ale jak zadzwonił kilka razy telefon, to aż śmiesznie mi było, bo był problem z dogadaniem się, ha, ha, hasmiling smiley Ale daję radę, biorę leki i juz dzis mam głos, choć chrypka jest jeszcze. Wczoraj musiałąm pojechać do dentysty z Patrykiem - ząb go pobolewał. No i pani założyła mu lekarstwo do ząbka i tak za 3 m-ce mamy przyjść na plombę. Ale w grudniu mamy u niej jeszcze jedną wizytę z innym zębem. Dziś antomiast odebrałam w końcu dokument ze starostwa i mężu zaniesie do doradcy, co w końcu wypłacą anm kredyt na remont. Potem poszłam jeszcze do przychodni zapisać siebie i dzieci. Tutaj wydają karty pacjenta, hi, hi, jak dla mnei to nowość. Bo ani w Gdyni, ani w Pucku, anie w Starogardzie takiego czegoś nie było. Ale przyzwyczaję się, tylko muszę pamiętać zabierać te karty jak do lekarza będziemy sie wybierać.
Poza tym już dwie sąsiadki mnie odwiedziły. Jedna ok 80-siątki i jedna przed 60-siątką. Moje najbliższe sąsiadki.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

duszyczka (offline)

18-11-2013 22:25:19

Czesc :-)

Dawno strasznie nie pisalam i ciezko sie wbic w watek... ale widze, ze o zabkach piszecie.. Zaczely wypadac Waszym dzieciaczkom juz zabki mleczne? Moj w piatek ze szkoly wrocil z roszajaca sie jedyneczka dolna a w sobote juz wypadla wielkie oczy Juz zaczyna widac na horyzoncie nowego zabka smiling smiley Ale normalnie uwiezyc nie moglam, ze to juz, chyba ze trzy razy pytalam sie nayczycieli czy to napewno samo z siebie a nie jakis wypadek mial i czy to normalne w tym wieku ;-) huh, ale ten czas leci, dzieci juz zaczynaja doroslec...
Co do stanu zdrowia reszty zabeczkow to ma idealnie zdrowe wszysciusienkie, bylismy niecaly miesiac temu na przegladzie. Odwazyl sie wreszcie, bo pol roku temu robilismy podejscie numer jeden i nawet nie chcial usiasc na fotel. Ateraz taki odwazny i entuzjastyczny byl smiling smiley
Loganiasty ma jakas obsesje na punkcie mycia zabkow, on siku idzie to umyje lapki i bierze sie za szczotkowanie, zje cos to tez leci do lazienki myc zabki. No ale to dobrze dla niego smiling smiley


morawinka super pomysl z szydelkowaniem, fajnie Ci to idzie. Na you tube duzo jest filmikow jak rozne wzorki fajne robic. Ja kiedys zaczelam sie brac za robienie na szydelku kocyka dla malego ale wyszlo, ze ma uczulenie na te wloczke i zaprzestalam.

laska gratulacje z okazji przeprowadzki do nowego domku, jak Wam sie mieszka? smiling smiley



laska (offline)

19-11-2013 12:12:14

pomorze
duszyczka co do ząbków, to mój 4-latek jeszcze żadnego nie zgubiłsmiling smiley Ale mój 6-ciolatek to już 2 ząbki zgubiłsmiling smiley Na dole dwie jedynkismiling smiley Chyba po długim czasie jeden ząbek mu zaczyna rosnąć, a kiedy drugi urośnie, tego nie wiemsmiling smiley Ale masz rację, te nasze dzieci dorośleją! Dopiero co cżłowiek cieszył się, że ząbki rosną, a już się cieszy, że wypadająsmiling smiley W domku - dziękuję - mieszka się dobrze. Choć dopiero zaczynamy odkrywać to czy tamto, że trzeb zrobić, naprawić, udoskonalić i takie tam. Ale ciągle czekamy na kasę z banku, żeby w ogóle z robotą ruszyć!


Poczytajcie co wczoraj robiłam z synkamismiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

20-11-2013 00:09:11

Gdynia
duszyczka Moje dzieci jeszcze mają wszystkie zęby na swoim miejscu. DZiś byliśmy u stomatologa i zrobił Piotrusiowi od razu 3 ząbki. Cały personel był w mega szoku, bo Piotruś na fotelu założył sobie nogę na nogę, ręce położył na podłokietniki i leżał sobie jakby miał się opalać, dzielny był, pod koniec już miał trochę dość a potem jeszcze czekał na mnie i sam powiedział drugiemu dentyście że mu trochę plomba przeszkadza i poszedł do niego żeby mu bardziej spiłował - kurcze już się taki samodzielny robi smiling smiley Dostał mini samochodzić, naklejkę i dyplom - normalnie full wypas smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548920, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.