Blaski i cienie macierzyństwa!!smiling smileyZapraszam Wszystkie mamusiesmiling smiley

Wysłane przez anisiunia 

lusi8311 (offline)

19-07-2012 14:16:11

Luboń
witam
długo mnie nie było ale co jakis czas podczytywałam. jak juz coś chciałam napisać to mi cos przeszkadzało...a niech to! ale dzis mi sie udałoradość
widzę, że o pracy piszecie...też bym chciała coś znaleźć ale jak sobie pomyślę, że miałabym zostawić Wojtka z kimkolwiek to mi sie płakać chce (jeszcze nigdy go z NIKIM nie zostawiłam) a w ogóle nie miałabym z kim, bo na nianie nie byłoby mnie stać, a do żłobka niewiadomo czy by się dostał, no chyba że prywatnie, ale to też kupa kasy. rozglądam sie za jakąś pracą do domu ale kiepsko w tym temacie...ale nie tracę nadzieji. może M. jakąś podwyżkę dostanietongue sticking out smiley
Sylwia może małej coś sie śni dlatego płacze w nocy. Mój Wojtek też czasami sie budzi w nocy z płaczem, czasami uda mi sie go jeszcze uspić w łóżeczku ale częściej jest tak że biorę go do nas do łóżka i daje albo herbatke albo mleko i zasypia. ja bym chyba żadnego syropu nie podawała...a skonsultuj najlepiej z lekarzem
Ulinka dobrze, że Ci sie udało trafić na fajną nianie dla swoich dzieciaczków. to naprawde sukces. no i że dzieci ją lubią!

My za tydzień, 28.07, na wesele jedziemy. jak mi sie nie chce!! nie lubie takich imprez. a jeszcze taki kawał drogi, z 4-5godzin jazdy samochodem z Wojtkiem, mam nadzieje że będzie grzeczny.
Młody jak zawsze broi, wszędzie go pełno. zaczął mnie informować(choć nie zawsze)że zrobił siku w pieluchę. podchodzi do mnie i mówi "si" i ciągnie się za pampersa albo biegnie do łazienki i wyciaga nocnik, ale jak pytam czy zrobił kupka (a wiem że zrobił) to udaje że mnie nie słyszy albo zmienia temat łobuz mały! Jak było gorąco i latał w samym pampku to co chwilę go ściągał i z gołym dupskiem latał, a na nocnik siku nie chce robić. bawi sie nocnikiem. na siłe go nie bede sadzać...


[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

19-07-2012 15:04:48

Lusi ja też bym najchętniej brała pracę w domu ale też u mnie z tym katastrofa. Jak było cieplutko to małego puszczałam w samych majteczkach zamiast pampka i nic, nawet nie zareagował jak się zsiusiał sad smiley

Ja mam dylemat. Mały już trzeci dzień woła Fifi i Fifi, a tak mówi na swojego kuzyna Filipa, który jest ze Szczecina a teraz jest na wakacjach u mojej T. Jak pytam Szymka czy chce jechać do niego to kiwa główką że tak. No to dziś mówię mu, że jak pójdzie spać to potem pojedziemy. Nie chce mi się tam jechać ale powiedziałam tak tylko żeby w końcu się uspokoił bo niegrzeczny jest dzisiaj bardzo. A ten mały brzdąc co? Poszedł spać a jak wstanie to zapewne będzie chciał do FifiLOL No to dałam się wrobić i będę musiała jechać bo ile można dziecko oszukiwaćconfused smiley

laska (offline)

19-07-2012 16:53:41

pomorze
BeataS wiem, wiemsmiling smiley Ale jakby co, to zapraszam w odwiedzinkiwinking smiley No i jak - pojechałas do T i Szymka?

ulinko dzięki za linksmiling smiley

lusi dlaczego wesele nie cieszy Ciebie? Ja tam lubię na takie imprezy chodzićsmiling smiley


U nas pada, przed chwilą burzowało. Och i z pogodą.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

19-07-2012 23:24:19

Laska pojechałam bo jakoś też trzeba było małemu dzień zorganizować i sobie poszalał z kuzynem dzięki czemu szybciej mi padł grinning smiley Dostałam też masę warzywek do ogórków smiling smiley

Ja dziś oszalałam. Dostałam od mamy trochę ogórków i zamiast iść na łatwiznę i wszystkie wrzucić w całości w zalewę to mnie pokusiło na sałatkę z tych większych a z reszty na zalewę. No i walczę jeszcze, tzn kończę, właśnie mi się gotują. Wyszło mi 5 słoiczków sałatki, 4 w zalewie i 1 kiszonych. A jutro będę nieprzytomna z niewyspania bo znając moje dziecko to nie da mi się wyspać.

Izabela_25 (offline)

20-07-2012 09:27:28

Wałbrzych
Witam.

BeataS to zaszalałaś z ogórkami. Ja jakoś nie mogę się zabrać za przetwory a powinnam bo lada moment będę mieć remont w kuchni.

Zarzuć przepisem na sałatkę z ogórkówradość




zapraszamy do głosowania w kalendarzowym konkursie
[ebobas.pl]

konkurs książkowy
[ebobas.pl]

laska (offline)

20-07-2012 09:57:59

pomorze
BeataS u nas jeszcze nie ma ogórków. Tzn w sklepach i na bazarach są, ale w ogródkach to u nas jeszcze nikt nie ma. A ja nie lubię kupować ogórków, jak wiem, że później dostanę od mamy i może od teściowej też. Ale jak już będą to ja tez porobię i kiszone, i korniszony - te nawet na ostro, no i jakieś sałatki lub korniszonki na różne sposobysmiling smiley

Izabela remoncik się szykuje?




Dostałam dziś zaproszenie na kawusię do kuzynki po południu - więc muszę ogarnąć zakupy, obiad i sprzątanie do tej pory. Bo potem to już za późno na obiad będzie. Brzydka pogoda dalej u nas jest. Ale na chwilę obecną nie pada.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Izabela_25 (offline)

20-07-2012 10:12:00

Wałbrzych
Laska ojjj szykuje się remoncik włącznie z wymianą pieca do centralnego ,który stoi w kuchni i wymianą podłogi. Cały czas zastanawiamy się czy położyć wykładzinę czy płytki. Płytki podnoszą bardzo koszt całego remontu bo trzeba zapłacić jeszcze fachmanowi, który to zrobi + wylewka i fugi.




zapraszamy do głosowania w kalendarzowym konkursie
[ebobas.pl]

konkurs książkowy
[ebobas.pl]

BeataS (offline)

20-07-2012 10:17:36

Izabela my remont kuchni mamy jutro. My piec od centralnego też mamy w kuchni i to jest katastrofa. Mieliśmy go przestawić do korytarza ale w tym roku sobie odpuścimy bo nas nie stać na przeróbki a i kuchnię też trzeba by bardziej wyremontować bo dokupić płytki i ścianę działową przestawić a tak to tylko na malowaniu się skończy.
A do sałatki biorę oprócz ogórków, paprykę, marchewkę, cebulę, czosnek, chrzan, koperek, natka pietruszki i selera. Wszystko trę na tarce, ale można według uznania, wkładam do słoików i zalewam zalewą jak na ogórki konserwowe (5szkl wody, 1 szkl octu, 1 szkl cukru, 2 łyżeczki soli) i gotuję jakieś 10 minut. Wszystko robię tak na oko
Laska ja też nie lubię kupować, robię tylko z tego co dostaję



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-20 10:33 przez BeataS.

Izabela_25 (offline)

20-07-2012 11:46:36

Wałbrzych
BeataS dzięki za przepis.
A co do remontu to u nas to będzie grubsza sprawa. Przez piec, wymianę podłogi i tapetowanie. Troszkę to pewnie potrwa.




zapraszamy do głosowania w kalendarzowym konkursie
[ebobas.pl]

konkurs książkowy
[ebobas.pl]

laska (offline)

20-07-2012 22:51:10

pomorze
Izabela kurcze, no to fakt, że niezły remoncik sie szykuje i porządkowanie potem.

BeataS i ja dziękuję za przepis - skorzystam jak będą u nas ogórkismiling smileysmiling smiley





Dziś byłam u kuzynki na gościnie. Dzieci poszalały z kuzynką, a ja z moją kuzynką pogadałam. Ulzyło mi po rozmowiesmiling smiley Jak się człowiek wygada, to od razu lepiej się czuje. A jutro mój brat się przeprowadza. A mój mąż ma mu pomagać. Więc od rana wesoło będziewinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.