Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

simka (offline)

16-12-2012 23:17:13

Szamotuły
Guzik- ja gdzies cztałam, zeby od 9 miesiąca zacząc oglądać z dzieckiem książeczki. Więc chyba od wtedy się dzieci ym interesują , bo wczesniej to tylko ślinią, przynajmniej moja Pola, więc ja jej szybko kilka wierszykow i myk książka na półkę co by nie poniszczyła (ja bardzo ksiązki szanuje). ona i tak się nie interesuje na razie, ale byle by obycie miala tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

16-12-2012 23:22:15

Szamotuły
Honka- mi tam nie żal, przywiązuję się bardziej do ludzi niż miejsca smiling smiley Ale skoro czujesz się urażona, to mozemy wrócić tu, ale mi się tam bardziej podoba


[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

16-12-2012 23:22:36

Tychy
Honka jesteśmy tu nadal. Właściwie to ja mogę pisać tu i tu. mam teraz dwa fora otwarte i pisze na dwie mańki.
No wiem wiem, to troche przekombinowane, ale się da.

Honka, Tata ja jestem osobą, która bardzo przywiązuje się do miejsc, nawet tych wirtualnych, ale pamiętajcie, że Gocha i jej mąż chcą dobrze, że włożyli sporo pracy i czasu w to nowe forum, a wszystko po to, byśmy mogli też w intymności zaciszu pogadać.
Musimy na spokojnie ustalić wszyscy, jaką opcję wybieramy.Bobas, tylko ne forum, czy jedno i drugie.
Ale poki co tu jestesmy, ja jestem i nigdzie z Bobasa nie uciekłam!!!!!!!!!!!!!!!!11

Acha Honka mam pytanko, czy robiłaś dla heli albo dla Tymusia sama budyń? Taki wiesz mleko+mąka+coś tam? Kurcze ja sama jeszcze noe robiłam i tak myślę, czy nie zrobić, ale da się na MM?


[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

16-12-2012 23:24:52

Szamotuły
Guzik tez się zastanawiam, bo chyba mm gotowac nie można nie? Więc chyba się nie da. A kisiel robiłas? Bo ja chciałam Poli na wigilie żurawinowy zrobić


[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

16-12-2012 23:27:50

Tychy
Simka włąśnie jeszcze nie robiłam ani tego ani tego, a z tym wigilijnym kisielem to naprawdę super pomysł, a żurawinę masz mrożoną???


[link widoczny po zalogowaniu]

22nika27 (offline)

16-12-2012 23:28:58

Ja myślę, że nowe forum jest fajniejsze chociażby z powodu tego, że można założyć np. wątek z przepisami dla naszych maluszków jak to werci już zrobiła i wówczas żadna nie będzie miała problemu ze znalezieniem, galeria też jest fajna i może tutaj ładniejsza szata graficzna ale do zmian da się przyzwyczaić i są czasami potrzebne, a potem się okazuje że wyszło to na lepsze. A dziewczyny które nie wchodzą często można napisać wielkimi literami aby się skontaktowały z którąś z nas i wyślemy im linka do nowego forum.

alicojek (offline)

16-12-2012 23:30:41

Krzywin
jutro jak znajde chwile to poszukam na necie cos jeszcze o tym noi jakiś czas temu też był w którymś z poradników dla mam artykół o tej nauce. A cała nauka polega na tym,że dziecko np. siedzi czy leży moze się nawet czymś bawić aby zarkało na nas a my w pokazujemy karty obrazek mówimy co to jest i przewracamy na napis i powtarzamy te slowo i nastepna karta wiadomo odrazu nieprzyniesie efektów,Ale to tylko kilka minutek a nóż w przyszlosci wyjdzie na dobresmiling smiley jeshu uciekam spac pa


KOCHAM MAJ smiling smiley

simka (offline)

16-12-2012 23:31:14

Szamotuły
Guzik- jutro mam zamiar kupić w biedrze. Mam przepis na kisiel ze świeżej, ale to chyba bez różnicy.
No coś z tych Swiat Pola musi miec. Na obiad dostanie zupkę buraczkowa, a jak my będziemy jedli eigilię o eypadnie jej deserek to zrobię jej ten kisiel chyba


[link widoczny po zalogowaniu]

werci (offline)

16-12-2012 23:33:04

Chorzów
Honka - Kochana, ja też w pierwszym momencie podobnie jak Guzik poczułam bunt wewnetrzny, ale to nowe forum całkiem fajnie się zapowiada i jak dziewczyny swoje awatary powstawiały, to już jest całkiem jak w domu winking smiley

Simka, Guzik - ja robiłam kisiel żurawinowy, wyszedł całkiem fajny, ale strasznie kwaśny (miałam świeżą żurawinę i dosłodziłam cukrem) i drugi raz nie zrobię, ale zrobię Ali następnym razem z jakiegoś soczku kisiel smiling smiley Ps. nasze dzieci mogą się już napić kompotu z suszu. U mnie Ala zje łososia, napije sie kompociku z suszu,a na deser może jej właśnie kisielek owocowy zapodam.


Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

16-12-2012 23:33:35

Tychy
No super Simka, to wrzuc orzepis na ten kisielek jesli możesz.

Uciekam spać, bo już mi sie oczy kleją, do jutra Majóweczki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546470, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.