młode mamy z pomorskiego

Wysłane przez justyna0381 

ulinka (offline)

23-11-2013 21:12:31

Gdynia
MArzenka Urodzinowe buziaki dla Martynki

Matajka Witaj smiling smiley Zrób sobie suwaczki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

25-11-2013 21:42:48

pomorze
Matajka moi synkowie mają Ksawek 6 lat, a Pati 4 latasmiling smiley Czyli nasz młodsze pociechy sa w tym samym wieku - fajniesmiling smiley


U nas dzis popadąło śniezku trochę. Nawet udało się bałwanka ulepićwinking smiley Wiecie, jak Patryk się cieszył, jak śnieżek sypałsmiling smileysmiling smiley Ach, jak dzieciom niewiele do szczęścia potrzebasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

02-01-2014 16:04:27

pomorze
WSZYSTKIEGO DOBREGO W TYM NOWYM JUŻ ROKU DLA WAS WSZYSTKICHsmiling smiley

marzenko a to się niexle załatwiłaś! Zdrówka życzę!!!! Obyś teraz wszystko doleczyła nim do pracy pójdziesz! Ale fajnie ustrojone w Gdańsku. No i miło Was zobaczyćsmiling smiley To w Biedronce pracujesz, fajno. Oby dobrze Ci tam było. Mam kilka koleżanek co w Biedronkach pracują i są zadowolone.

U nas święta fajne. Choć były momenty, że żałowałam przyjazdu na wigilię do teściów. Ale to były momenty, potem było w miarę ok. Ksawek był nawet na pasterce z tatą. Gwiazdor przyniósł dzieciom mnustwo zabawek, czyli są zadowoleni. Pati dostał nawet dziecięcą kamerę do nagrywania. I wyobraźcie sobie, że ona ma kartę w sobie i można nagrywać, a potem na kompie obejrzeć co on tam nagrałsmiling smiley Jest z niej mega zadowolonysmiling smiley Poza tym i mnie się dostało mały prezent : 2 książki Suzanne Collins "Igrzyska śmierci w pierścieniu ognia" i "Kosogłos". Czyli to o czym marzyłam, choć umówiliśmy się z mężem, że prezentów sobie nie robimy. No i on nie dotrzymal słowa, bo wiedział, że mam pierwszą część " Igrzyska śmierci" i że chce kupić później 2 pozostałe, ale nie spodziewałam się, że on mi je kupismiling smiley Mam super mężasmiling smiley U moich rodziców też dzieci dostały kolejne prezenty i wracaliśMy do siebie obładowanismiling smiley W sylwka zaś byliśmy u naszych przyjaciół w Kościerzynie. Było super, choć nie tańczyliśMy, ale wybawiliśmy się z nimi. I dzieci miały wesoło i dorośli, więc udany sylwek. Do siebie wróciliśMy w Nowy Rok po 16.00. I na razie u nas spokój. Mężu dziś znów troche sam na górze pracował, ja tylko troszku mu tam pomogłam. A tak to leniwy dzień dziś u nas. A co u reszty?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

04-01-2014 22:40:13

pomorze
marzenko ja dziś 3 pralki nastawiłam, wysuszyłam an kaloryferkach wszystko. Bo tak grzałam, choć na dworze zimno nie bylo, ale dziś każdy się kąpał to i woda musiała być ciepła, to przy okazji wszystko się posuszyło i w szafach już ułożonewinking smiley

U nas jutro będziemy mieli gości. Ksawek ma jutro urodzinki, ale wyprawiam mu za tydzień. Jednak na jutro zaprosiliśMy teściów i mojego najmłodszego szwagra. Bo brat męża przyjechał dziś do teściów i wraca do siebie w poniedziałek, więc jutro oni do nas przyjadą. Znaczy mój męzu po nich pojedzie i ich odwiezie, bo oni nie chcieli przyjechać, bo strata paliwa i w ogóle. No bo przecież mają za tydzień na urodziny przyjechać!!! Masakra czasami z ich tokiem myślenia!!! Ale amm to w nosie. Synio się cieszy, tyle że ja dziś musiałam cosik słodkiego upiec do kawy na jutro smiling smiley Ale dałam radę, chłopcy pomogli i babeczki upiekliśMy, jutro je trochę udekorujemy i już. Mam jeszcze jakieś ciastka kupne, więc starczy. A resztę przyjemności to na zatydzień przygotujęsmiling smiley Wtedy będą teście i moja rodzinkasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

08-01-2014 20:46:18

pomorze

laska (offline)

27-05-2014 21:35:44

pomorze
marzenka a no widzisz, jakoś tak słabo tutaj, a asama ze sobą tutaj pisać nie będę, zresztą chyba poza mną i ulinką, to tutaj nikt już nie zagląda. Jakoś wykruszyło nam się towarzystwo. To bidulka się nacierpi, jak męczą ją te alergie. Współczuję


U nas jako tako, mężu cały maj siedzi na poligonie, a ja sama z dziećmi. Mam już prawie wszystko wysiane do ogródka, już mi wszystko rośnie ładnie. Chcę jeszcze papryke wsadzić do ogrodu, ale muszę jeszcze kawałek przekopać - a teraz pogoda do tego nie zachęca. Jak się polepszy, to przekopię resztę i wsadzę moja paprynię. To będzie już wtedy wszystko posiane i wsadzonesmiling smiley Oj cieszy jak się patrzy, jak swoje rośnie. smiling smileysmiling smiley Dzieciaki zdrowe, Ksawek dziś był na wycieczce w Tuchlinie w ZOO Kaszubskim. Wrócił zadowolony i jak tak opowiadał co tam widzieli, to aż mam chęć tam w wakacje pojechać. Tym bardziej, że to niedaleko jest. No i wczoraj w szkole byłam an dniu mamy - fajne przedstawienie było dla mamuś, potem kawka + ciastkosmiling smiley Fajnie tak. A co jeszcze u reszty słychać?


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

greensmile (offline)

04-07-2014 13:32:36

Lipno
Witam mamuśki winking smiley

Jestem kwietnióweczką z 2014 r .Mam 19 lat . Moja córcia urodziła się 24.04.2014 o godz 10:25 ważyła 3280 kg i mierzyła 51 cm . Przyszła na świat 6 dni przed terminem przez cesarskie cięcie , ponieważ dostałam cholestazy ciążowej . Ale z malutką wszystko ok duża, zdrowa dziewczyna. Przez 6 tygodni urosła 10 cm i przytyła 1 kg, na dzień dzisiejszy małą waży 5100kg i ma 63cm rośnie jak na drożdzach .
Niestety nie karmie już piersią , w szpitalu dostałam leki na wysuszenie pokarmu ( bez mojej wiedzy ) , karmiłam miesiąc pierwsze mleko jakie dostała moja córka to BEBILON HA ponieważ w nocy tylko to było w aptece , od niego zaczęły się kolki , zaparci i problemy z brzuszkiem , przeszliśmy na NAN PRO 1 ,było jeszcze gorzej . Poszliśmy do lekarza i przepisali nam mleko na receptę BEBILON PEPTI DHA i też nie było różnicy , pani doktor powiedziała nam , że mała ma nietolerancje laktozy ( choć w to nie wierzyłam ) cały czas próbowałam przywrócić laktacje mała niechętnie ssała pierś prężyła sie i zanosiła . Od 3 dni jest na BEBIKO i wkońcu wszystko wraca do normy mała robi kupkę sama i nie ma również kolek .

Mam nadzieje ,że spotkam tu fajne mamuśki i będę mogła się was doradzić winking smiley
Pozdrawiam :*

laska (offline)

26-07-2014 23:49:27

pomorze
greensmile witaj u nassmiling smiley W sprawie sztucznych mlek nie pomogę, bo nie przerabiałam tego z moimi synkami. Ale jak coś inne go to pytaj - postaramy się pomócwinking smiley

marzenko czyli wakacjujecie, to fajnie. No i super, że dzieci zdrowe. My chodziliśmy 2 tygodnie dzień w dzień nad jeziorko, bo dzieci chodziły na naukę pływania. Fajnie, że u nas takie coś za darmo przygotowali, szkoda, że trwało to tylko 2 tygodnie. Ale opaliłam sie dzieki temusmiling smiley A chłopcy na koniec dostali po dyplomie. Ksawek nawet zapowiedział, ze w przyszłym roku będzie chciał zdawać na kartę pływacką - no to zobaczymy co będzie za roksmiling smiley Ja natomiast walczę powoli z zaprawami. Dziś choćby nawiozłam sobie fasoli od mamy - jutro ją zaprawię. No i zawsze coś do zrobienia w moim ogródku, albo gdzieś jedziemy. I tak mija dzień za dniemsmiling smiley Z ważniejszych rzeczy, to muszę się pochwalić, ze Patryk od tygodnia śmiga na normalnym rowerze bez bocznych kółek! Sam załapałsmiling smiley No i teraz rower normalnie przyrósł mu do tyłka! Jak tylko sie budzi, to pyta czy już może iść pojeździć na nimsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

diamentowa (offline)

28-07-2014 22:05:01

Starogard Gdański
Cześć dziewczyny smiling smiley Daaawno mnie tutaj nie było! U mnie też wszystko w porządku. greensmile obydwoje moich dzieci na sztucznym mleczku wykarmiłam. Powiem każde dzieciątko inne moja córa na początek dostała Bebiko - pamietam strasznie siępieniło to mleczko i tym samym powodowało wieksze kolki, przeszliśmy na Gerber - też nie podeszło bo nie mogła po nim kupki zrobić i w końcu NAN Pro piła do roczku potem nie chciała wogóle. Synkowi natomiast NAN Pro nie przypasowało, ani Bebiko i nawet Gerber miał strasznie wrażliwy brzuszek i kupowaliśmy Bebilon Comfort - chociaż też długo to nie trwało bo kiedy tylko zasmakował nowych smaczków mając pół roczku jak widział butlę z mleczkiem tak był jeden krzyk wielki!! Dobrze,że ząbki mu szybciutko wyszły przynajmniej miał czym gryźć winking smiley



laska (offline)

31-07-2014 23:31:34

pomorze
diamentowa a tak jak Wam wakacje mijają?

Ja jak nie nad jeziorkiem z dziecmi, to z zaprawami walczę - więc jak co, to się nie nudzęsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.