GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

milla01 (offline)

19-04-2011 22:20:13

Witajcie. Dopisuję się do Was nieśmiało.
17 kwietnia zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreseczki (tylko dlatego, że spóźniała mi się @). Z wizytą poczekam jeszcze jakiś czas, to dopiero 5 tydzień. Z pewnych powodów podchodzę do tego na chłodno. Dokładnie 3 mce temu urodziłam córeczkę w 38 tygodniu. Niestety, urodziła się martwa. Wykonałam różne badania, które nic nie wykazały. Jestem zdrowa, mała też wg sekcji nie była chora sad smiley A tydzień przed porodem jeszcze biło jej serduszko...
Wyniki odebrałam 5 kwietnia, starania mieliśmy zacząć dopiero po @ w tym mcu. A tu taka niespodzianka. Cieszę się ale i boję jak diabli.
Mam już 2,5 letniego synka. Tak czekał na siostrzyczkę. Może tym razem się uda?
Pozdrawiam Was wszystkie.

martamarta (offline)

20-04-2011 07:35:13

Bytom
Witam wszystkie grudniowe mamusie. Jestem tu pierwszy raz, nie bardzo wiem co pisać:-) Ale chciałąnbm utrzymywać kontakt z kobietami w tym samym stanie. Jestem w 8 tygodniu ciąży, czuję się bardzo dobrze, jedynie wieczorami czuję już duże zmęczenie. Mam obawy związane z ciążą, mam już dwuletnią córeczkę, bardzo chcieliśmy z mężem mieć drugie aby była niewielka różnica wieku:-) udało się i to bardzo szybko zajść w ciąże, a moja Natalka właśnie przezywa okres buntu dwulatka. Nie wiem jak ja to zniosę:-) biorąc pod uwagę burzę hormonalną jaka sie rozpętuje w moim organiźmie:-) Pozdrawiam wszystkie kobietki

eva2009 (offline)

20-04-2011 08:51:41

Mila, Marta witajcie smiling smiley ja zamierzam dołączyć w pt po wizycie u gin smiling smiley

Mila współczuję bardzo sad smiley

luska (offline)

20-04-2011 16:25:51

Kikół
Igusia współczuje ci z całego sercasmiling smiley
No i witam nowe mamusiesmiling smiley
Ja mam ogromnego stresa przed wizyta.Monkoi spytam esie jak bede czy to jest jakas roznica.ale rzeczywiscie dziwne zawsze badają do pochwowo



[link widoczny po zalogowaniu]

luska (offline)

20-04-2011 16:26:42

Kikół
A mi ta przekleta sennosc wkoncu przechodzismiling smileyMusze sie wziasc za robote na święta w koncuwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

monkoi (offline)

20-04-2011 18:50:08

witam kolejne grudnióweczki smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley i z niecierpliwoscia czekam na wiesci od luskismiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

luska (offline)

21-04-2011 12:43:29

Kikół
hej kobietkismiling smiley
Mila głowa do góry przeszłam prze to samo tyle , ze córeczka urodziła się w terminiesad smileyPo 3 miechach kolejna ciąża i jak widać mam cudownego synkasmiling smileyKtory jest okazem zdrowiasmiling smileyWszystko będzie dobrzesmiling smiley
No pojawiają sie kolejne mamusiesmiling smiley Super , ze jest nas coraz więcejsmiling smiley
Ja po wizycie jak widać w niebiańskim humorze wszystko w prządkogrinning smiley
Fasolka piękna i zdrowa .Fote wrzucę wieczorem bo teraz biorę się za ogar chałupy.
Monkoi nie zapomniałam o twojej prośbie.Z tego co mi powiedział mój lekarz to nie ma znaczenia oba sposoby sa na tyle samo dokładne .Wiec skoro byl teraz widoczny pęcherzyk to i do pochwowo tez by tak było tyle , ze było by lepiej uwidoczniona szyjka i reszta sprzętuwinking smileyNo ii mnie olśniło , ze z Olenkiem w ciąży miałam usg do pochwowo w 22 tc bo lekarka chciała zobaczyć czy na pewno nie mam łożyska przodującego.Także głowa do góry będzie dobrzesmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

monkoi (offline)

21-04-2011 13:20:00

dzieki Luska smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Super ze u Ciebie wszytsko oksmiling smiley serduszko biło??
ja dzisiaj rano mialam troche rózowy śluz ale mam nadzieje ze to przez to ze powinnam miec @ w tym czasie smiling smiley
ale dla pewnosci leze i odpoczywamsmiling smileysmiling smileysmiling smiley:


[link widoczny po zalogowaniu]

luska (offline)

21-04-2011 21:31:57

Kikół
To leż kochana i odpoczywajsmiling smileyBiło aczkolwiek nie słyszałam.Pan doktor mi to powiedział.chyba ma za stary sprzętwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

owieczka84 (offline)

23-04-2011 07:47:33

Kruszyna
[link widoczny po zalogowaniu]
a to coś dla was mamusie dla relaksu i chwili zamyślenia. jak usłyszałam tą piosenkę to się popłakałam ze wzruszenia
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547810, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.