GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

alenka225 (offline)

11-04-2014 14:28:42

Łodz
Madralinska trzymamy kciuki;]powodzeniathumbs up a Marti w tym tygodniu strasznie sie zachowuje,nic jej nie pasuje;]takie dzieci maja nastroje


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

11-04-2014 17:47:47

Łodz
A my popoludniu bylismy dzis na drugim spacerze,bo sloneczko wyszlo ale chlodno jest.Monia to super ze Jasko tak pieknie mowi;]moja ostatnio uczy sie tanczyc,gdzie zauwazy ze tancza i spiewaja to ona prubuje nasladowac,ostatnio z bajki 'Kucharz duzy i maly' kuka ,tanczy i spiewa;] a na Toma i jerrego wola Tolcio jest.Hej Rozia i Madralinska kiedy macie wyniki do przedszkola czy dziewczynki sie dostaly?ja w przyszlym tygodniu Marti ide zapisac a wyniki w polowie maja


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

11-04-2014 19:54:17

Poznań
Alenka
nie dziękuję! smiling smiley
Danusia też ostatnio okropna się zrobiła, to chyba naprawdę jakiś skok rozwojowy skoro wszystkie nasze grudniowe dzieciaczki taki napad niegrzeczności mają. Danusia taka agresywna trochę, bo próbuje mnie uszczypnąć albo uderzyć, ciągle się przeciwstawia i wszystko chce, masakra. Mam nadzieję, że jej przejdzie. Bo normalnie nie poznaję swojego dziecka.
Wyniki rekrutacji u nas są we wtorek 15.04, ale to każda gmina ma inaczej.
My też dziś na placu sporo czasu spędziłyśmy bo fajna pogoda w końcu się zrobiła.

We wtorek sądny dzień, o 12:00 wyniki rekrutacji do przedszkola a do 17:00 mają zadzwonić jeśli dostanę tę pracę... To będą długie 3 dni, ja jestem strasznie niecierpliwa! smiling smiley

A Danusia już śpi od 30 minut, bo nie chce spać w dzień, a wstała dziś o 6:30, bardzo mi to pasuje, bo spokojny wieczór dłuższy smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

11-04-2014 20:36:44

Łodz
Mądralińska nie bądź taka niecierpliwa,smiling smileyja juz tez pomału się rozglądam za jakąś praca,gdy będziemy obydwoje pracować to można się już za mieszkaniem rozglądnąć.Moje dzieci odkąd taty nie ma w domu to chodzą spać o 20 godz,i powiem Wam ze nie mam z tym problemu.A Marti za nim pójdzie spać to jeszcze zaczepia brata żeby się z nim pobić,zachowuje się jak chuligan,a później go buziakuje,widzę ze niemogliby bez siebie żyć,takie z nich rodzeństwo


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

11-04-2014 21:18:07

Poznań
Alenka
To musi wzruszać jak się tak tulą i buziakują smiling smiley. Jeszcze fajna różnica wieku między nimi. Ja tak bardzo chciałam, żeby Danusia miała rodzeństwo młodsze o max. 3 lata, ale nic z tego już nie wyjdzie... moja siostra jest starsza ode mnie o 4 lata i już ogromna przepaść między nami była. A im więcej tym gorzej z tą bliskością. Ale ja mogę sobie marzyć, a realia obecnie są tak okropne, że nici z moich marzeń, szkoda, że świat kręci się tylko wokół pieniądza... Mam nadzieję, że we wtorek otrzymam 2 pozytywne wiadomości to marzenie o powiększeniu rodzinki stanie się bardziej realne smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

12-04-2014 12:34:31

Łodz
Mądralińska to ja trzymam kciuki za pozytywne wiadomoścismiling smileya my byliśmy juz na spacerze bo pogoda wmiare co będziemy sie kisić w mieszkaniu,może kolo 15 znów wyjdziemy,chodziaz dzis Marti jest straszna,rano poszliśmy do Biedronki to nie chciała wracać do mieszkania,ale musi sie nauczyć ze jak mowie ze wracamy to wracamy.A ja czekam na wiesc od meza czy na swieta przyjedzie?


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

12-04-2014 20:28:23

Poznań
Alenka
To ja trzymam kciuki by mąż do Was dotarł na święta smiling smiley.
U nas dziś fajna pogoda, więc trochę pospacerowaliśmy. Poza tym weekendowe nudy smiling smiley.
Masz rację, trzeba być twardym z tymi naszymi dwuletnimi urwisami, bo muszą się nauczyć, że piski i płacz nic nie dają. A teraz chyba mają taki okres, że wszystko rykiem chcą wymuszać i chcą rządzić, bo Danuśka też ma takie napady. I co najgorsze to nie słucha, dlatego uczymy ją konsekwencji. Jak np. pytam czy chce jeszcze jeść śniadanie, gdy już widzę, że już zaczyna się bawić i jest najedzona i jak odpowiada NIE, a pytam zawsze 2 razy, to zabieram talerzyk. A ona wtedy w ryk że jeszcze che, ale już jej nie oddaję, bo musi się nauczyć konsekwencji słów. A teraz NIE to jej pierwsza odpowiedź na wszystko... Ach te dzieci smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alenka225 (offline)

12-04-2014 21:04:36

Łodz
Mądralińska u nas jest tak samo,pytam czy jeszcze je odpowiada ze Nie,ja wynoszę talerz to ryk,bo ona chce jeść/przecież talerz nie będzie stal cały dzień na stole.Ale dziś miała dzień,zastanawiam się kiedy jej te humory przejdą?Ale widzę troszeczkę poprawy,bo jak mowie ze trzeba posprzątać zabawki to bez marudzenia to robi,śmieci tez jak jakieś znajdzie to od razu do kosza niesie.Dziś jak codzienn z bratem się bila i zaczepiała prawie pól godz,poduszkami się rzucali,skakali,biegali i piszczeli-a jak popadali do snu?CZAS NA RELAKSsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

13-04-2014 20:15:42

Poznań
Alenka
Też się zastanawiam kiedy ten bunt w końcu minie... ale jak to mówią, małe dzieci mały kłopot, teraz się niecierpliwimy, a przed nami jeszcze wiele nerwów smiling smiley.
Uwielbiam to jak jasno na dworze, a tu już dziecko w łóżku grinning smiley.

A Danusia się nie dostała do przedszkola... sad smiley wyniki wiszą na drzwiach od piątku, ale nikt nas o tym nie powiadomił, tylko dziś jak szliśmy na spacer to przechodziliśmy koło przedszkola i te kartki nas zaciekawiły.
No ale nie ma co się dziwić, że się nie dostała, bo było 210 chętnych a dostało się 50... masakra!!!
Jak dostanę pracę we wtorek to szybko polecę ją zapisać do takiego prywatnego tutaj niedaleko co jest z dofinansowaniem i kosztuje 500zł miesięcznie, więc jeszcze nie najgorzej, a jak nie będę miała pracy to na razie będziemy wysyłać ją na godzinki. Szukać pracę nadal będę, a przedszkoli prywatnych pełno, więc jak znajdę pracę to wtedy będziemy się martwić smiling smiley.

Rozia
Monika
Co tam? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

goniutek_84 (offline)

14-04-2014 16:01:21

Białystok
hej laseczki jak przygotowania do swiat??? ja to leze i odpoczywam bo zaraz po swietach mam urodzic a ledwo zyje wszystko boli i gdybym mogla to juz bym chciala urodzic


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.