Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

maxim16 (offline)

05-11-2011 16:54:29

Łomianki / Warszawa
Kuroneko - no cudnego masz kawalera w domu smiling smiley
farrah - jejku masakra dla mnie ja o 16 już spać najchętniej bym poszła ale małą trzeba się zająć


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

misia0805 (offline)

05-11-2011 17:17:50

Wrocław-Pietrowice Małe
Kuroneko witaj chyba się nie znamy jeszcze. Piękny bobassmiling smiley

A mój dzisiaj znowu swoje ze mu się nic nie chce... Normalnie szlak mnie trafia:/
Zuźka broi niesamowicie wszystkie ubrania z szafek prawie mi powyrzucała. A teraz na szyje sobie smycze od tel zakładasmiling smiley I znowu ząbki jej wychodząsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

Kuroneko (offline)

05-11-2011 17:26:39


a tu "Kung-Fu Bobas" jak to babcia powiedziała winking smiley

misia
miło poznać :3

farrah
Dzięki
My spokojnie wychodzimy sobie o 16 na spacerek :3 ciemno bo ciemno ale na mała wycieczkę można sie wybrać

maxim
tez dziekuje winking smiley
a my niedługo bo jakos pod koniec stycznia przeprowadzamy sie do mińska ^^ jestem ciekawa jak maluch zniesie taka zmiane


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-05 17:29 przez Kuroneko.

maxim16 (offline)

05-11-2011 18:20:37

Łomianki / Warszawa
Kuroneko - a jednak w prawie moje strony smiling smiley
misia - moja też dziś nieznośna jest


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

farrah (offline)

05-11-2011 19:55:36

Prywayny Raj ;-)
No cóz...okazało sie ze ten kurier/przewoznik poprostu Nas olał... ;-) super....G dzwonil pol dnia pod angielski nr nikt nie odbierał,potem ktos oddzwonił z tego nr...była to włascicielka tej firmy, G wytłumaczył jej o co chodzi,a ta była w szoku! Przeprosiła nas...powiedziała,w takim razie ten kierowca co mial odebrac od nas paczke juz ostati raz u nich jezdzi...ciekawe czy tylko tak powiedziała czy naprawde go zwolni...kurde no troche mi glupio bo ktos przeze mnie moze strail wlasnie prace, ale skoro sie umawia,a potem tel nie odbiera eh...co za ludzie...

Błazej wlasnie sie uspał...

Maxim-ja tez czasami mam ochote o 16 juz sie polozyc...jak ja nie lubie zimy wrr i jesieni tez....

Kuroneko-no wiesz w sumie z takim maluszkiem to bym moze i wyszla jakby sie sciemniało,ale z moim juz nie...

Misia-eh czytałam wczesniej o Twoim M...kurcze chamsko postepuje...Ty tez przeciez jestes zmeczona...musicie koniecznie ze sobą porozmawiac...ja tez tak mialam ze moj G strasznie sluchał sie swojej Mamuski...ale utęperowałam go...teraz moje zdanie jet na 1 miejscu....wierze ze Tobie takze sie ua smiling smiley !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

05-11-2011 20:55:15

Kuroneko witaj sie nie znamy raczejsmiling smiley słodki bobasek niech zdrowo sie chowa..

Maxim u ciebie to normalne bo w ciazy jestes, ja vez ciazy lubie spac hihi;p

Farrah stracił czy nie stracil, widocznie mu ta praca nie pasuje, to ma okazje ja zmienicgrinning smiley nie po to sie zobowiazywal zeby leciec w kulki...


Ale dziewczyny jestem zmeczona po tej szkole moj P z Julka spia a ja ogladam mam talent hehe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

misia0805 (offline)

05-11-2011 21:50:14

Wrocław-Pietrowice Małe
maxim ale z Zuźką to normalnie wytrzymać się dzisiaj nie dasmiling smiley
farrah takiego maminsynka mam czasami to mam ochotę mu butem z obcasem w dupsko kopnąć....

Zuzanna już lula na szczęście ja chyba też za chwilę padnesmiling smiley
A i przeżyłam dzisiaj szok mój M normalnie z godzinę z małą się bawiłsmiling smiley
I dzisiaj w pracy zjadł te kanapki co mu wczoraj zrobiłam wieczorem szooksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

madzik1988 (offline)

06-11-2011 11:24:54

Toruń
Hej Mamusie jestem z Damiankiem w szpitalu.Czeka nas operacja.Damianek ma kamice nerkowa,na lewej nerce.Odziedziczyl po kims w rodzinie sad smiley lezymy w szpitalu.Operacja bedzie w grudniu.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

farrah (offline)

06-11-2011 11:55:00

Prywayny Raj ;-)
Kate-a gdzie chodzisz do szkoły ?

Misia-no widzisz grinning smiley trochę pogadasz i facet może sie zmieni smiling smiley Dobrze ze ziają sie troszkę Zuzia smiling smiley przynajmniej miałaś trochę czasu dla siebie smiling smiley

Madzik-Kochanie !!! Kurcze tak mi przykro sad smiley ,wiem co to znaczy leżeć w szpitalu sad smiley Kochan Zycze dużo zdrówka dla Damisia !!!! az do Grudnia będziecie lezec w szpitalu ;o ? Czy wypuszczal Was do domu na dniach ? ???


Na podwórku jest tak zimno ze masakra, uciekałam jak najszybciej do domu, zimówkę trzeba chyba już zakładać...

Mału upodobał sobie 4 piosenki Baby Lili Głupotki i Hallo Dziadku, I Gummy Bear smoczek i Gumi Mis sciągnełam nawet dla niego teledyski i oglądamy sobie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

06-11-2011 14:07:47

witajciesmiling smiley
madzik kurde.....trzymajcie sie!!!! :*

farrah w bialymstoku na studium na kierunku technik logistyk...dosc ciekawy i fajny kierunek;p


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.