Dzieci ROK PO ROKU lub z małą różnicą wieku

Wysłane przez Bernadetta 

laska (offline)

26-02-2010 15:17:44

pomorze
asiek23 ja Ciebie pamiętam. Witaj spowrotemsmiling smiley

agnus witaj!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

26-02-2010 17:33:46

laska no to super ze mnie pamietasz. cos chyba maly ruch tutaj?


jak tam dzieciaczki bo teraz juz sa coraz wieksze, macie jakies problemy z wychowaniem. bo u nas jest super dzieciaczki juz sie razem bawia i wogole.


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

01-03-2010 14:23:27

pomorze
asiek23 no tak jak widać, za dużego ruchu tu nie masmiling smiley

Dziewczyny proszę o radę. Ksawek najczęściej robi rzadką lub bardzo rzadką kupę. No i nie wiem co z tym zrobić lub od czego to? Jak Wy myślicie? Ja już myślę nad tym, że on za dużo napojów różnego rodzaju wypija w ciągu dnia a za mało zjada. Bo mój synuś jakoś malutki apetyt masmiling smiley Patryk chodzi jak odkurzacz i wszystko zjada, a Ksawek nosem kręci.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna77 (offline)

02-03-2010 22:12:59

Żary
witam
ja mam troje smyków między najstarszym a najmłodszym jest trzy lata różnicy


dwa pierwsze lata z cała trójką były ciężkie teraz łezka kręci się jak patrzę na dzieci kiedy troje siadają i bawią to wspaniały widok



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-02 22:42 przez katarzyna77.

ryba1548 (offline)

03-03-2010 22:14:00

B.
witajcie kobietki z powrotem....piszcie co u was...

asik moi sie bardzo rzadko bawia razem ale to chyba zasluga 2 silnych charakterków....

katarzyna77 witaj....u ciebie to juz z górki troszke...

laska a napisz co maly je i pije to moze cos sie rozjasni...a lekarza pytałas?czasami pomaga podawanie probiotyku przez jakis czas.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna77 (offline)

03-03-2010 22:44:50

Żary
Cytuj
ryba1548
witajcie kobietki z powrotem....piszcie co u was...

asik moi sie bardzo rzadko bawia razem ale to chyba zasluga 2 silnych charakterków....

katarzyna77 witaj....u ciebie to juz z górki troszke...

laska a napisz co maly je i pije to moze cos sie rozjasni...a lekarza pytałas?czasami pomaga podawanie probiotyku przez jakis czas.....
WITAJ smiling smiley

laska (offline)

04-03-2010 20:46:02

pomorze
katarzyna77 witaj. Skoro ja mam wesoło z dwójką, to Ty z trójką masz mega wesoło!!! Pewnie, że jak już umią dzieci się ze sobą razem bawić, to jest super widok. Moi jeszcze mało się ze sobą bawią. Ale jak czasem już im to się uda, to jest piękny widoksmiling smiley

ryba1548 w sumie to mu od kilku dni kupa polepszyłasmiling smiley Lekarza się nie pytałam, zapytam się jak pójdę za m-Ac na szczepienie z Patrykiem. Nie chce mi się specjalnie lecieć do lekarza, bo musiałabym z dziećmi iść. A w przychodni tez tyle wirusów w powietrzu i nie chce by się znów czymś zarazili. Ale jeśli chodzi o jego dzienny jadłospis, to w sumie:
na śniadanko; parówki + keczup + chlebek + herbatka owocowa lub chlebek z masłem i kiełbasą + herbatka owocowa, albo jajecznica,
na obiad: zupa bądź to co jest na drugie danie akurat, w sumie zjada wszystko co mama zrobi,
na kolacje: chlebek z masłem + ser lub kiełbasa + herbatka owocowa.
W między czasi jakiś jogurt, ciasteczko, jabłko, banan, paluszki, płatki śniadaniowe (ale tak na sucho, bez mleka), a z napojów to przeważnie mamy sok jabłkowy bądź pomarańczowy lub kubuś. Gazowanych napojów nie pije, bo mu przeszkadzają bombelkismiling smiley A to co napisałam że je w międzyczasie, to oczywiście napisałam ogólnie, a nie, że codziennie to wszystko zjadasmiling smiley Bo musiałby być dużo grubszy niż jestsmiling smiley A! No i czasem pije też wodę. Jak go coś trzepnie. Bo tak to czasem go zmusić do wody nie mogęwinking smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ptysiowa_mama (offline)

06-03-2010 20:39:54

Warszawa
Zapraszam do wzięcia udziału w nowej zabawie - oceniamy najlepsze książki dziecięce

Więcej o Skali eBobasa można poczytać na eBobasowym blogu winking smiley


Aguska (offline)

10-03-2010 21:19:14

North East
Heyka, dlugo nie pisalam, ale moj M mial wypadek samochodowy (van w niego wjechal) i nie mam na razie glowy do pisania sad smiley Auto mamy w naprawie a ja na zastepczy nie mam ubezpieczenia (M zapomnial mnie dodac) i nawet dupki nie moge dalej ruszyc ;(

U nas pomalutku, odliczamy tygodnie do wyjazdu do POlski. Artur znow na antybiotyku, bo kolejna infekcja ucha. Do tego mam zrobic mu wymaz z nosa, bo podejrzewaja, ze ten permanentny katar to zasluga jakiejs bakterii. A za miesiac mam sie zglosic do kliniki badania sluchu z Nim, bo kolejne podejrzenie - zatkane uszy - i dlatego moje dziecko nie mowi sad smiley

Wlasna piescia idzie sie zabic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.