Bardzo nerwowy maluch:whipping:

Wysłane przez Angelikangel 

Angelikangel (offline)

29-01-2010 11:42:19

Bielsko - Biała
Prosze pomózcie,
z moim dzieckiem 15 miesiecznym dzieje sie cos dziwnego... stal sie bardzo agresywny,jak czegos nie chce mu dac albo jego 6 letnia ciocia nie chce sie z nim bawic to wpada w straszna furie!Bije siebie po twarzy,rzuca sie na podłoge,krzyczy,rzuca zabawkami,bije ta swoja ciocie,wali rekami w stół itp... Tak sie dzieje od paru dni,niewiem jak mu pomoc... To jest normalne?


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

29-01-2010 11:51:09

pomorze
Angelikangel nie jestem specjalistką, ale może u synka zaczą się już bunt dwulatka??? Mój Ksawek bunt zaczął też szybciej przechodzić i czasem ma go do dziś, choć skończył 3 latkasmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Angelikangel (offline)

29-01-2010 12:01:12

Bielsko - Biała
Mam nadzieje ze to tylko bunt,on sie zlosci jak naprzyklad wezme mu cos z rak np.cos ostrego,albo ze go do laptopa nie dopuszcze,nie dam czekolady... Dziwi mnie to jego zachowanie,bo on byl zawsze taki slodki i grzeczny...co chwile przychodzil sie przytulac,lezal czesto ze mna w lozku i ogladalismy Na Wspolnejsmiling smiley a tu taka zmiana w malego diabelka


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

izunia1 (offline)

29-01-2010 12:22:25

Wrocław
moj smyk jest w tym samym wieku i niestety przechodze to samo pytalam roznych mam i wszystkie stwierdzily ze to nic innego jak bunt dwulatka radza przeczekac ponoc minie.zycze wiec cierpliwosci tobie sobie i innym mamom.pozdrawiam

Angelikangel (offline)

29-01-2010 13:51:45

Bielsko - Biała
Ja do niego mówie,tłumacze,ze moze sobie zrobic krzywde nozem itp,ale on sie tylko do mnie usmiecha,wiec mysle ze za bardzo mnie nie rozumie.Wogole sam od siebie nie powie prostych slow mama,tata... tzn.czasami mu sie wyrwie,ale one dla neigo jeszcze chyba nie maja zadnego znaczenia.Rozumie tylko tyle jak mowie mu "nie" wtedy sie zlosci,ma chyba alergie na slowo "nie".I jeszcze jak wyciagne do niego reke i powiem "daj" to da mi to co ma w rece.Tak to nic innego nie potrafisad smiley Martwie sie troche


[link widoczny po zalogowaniu]
Moje malutkie szczęście...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

erka (offline)

29-01-2010 15:13:43

International
Moim dziewczynkom zdarzają się takie akcje, ale szybko przyprowadzam je do porządku. Sprawa wygląda następująco: czegoś nie dam, dziecko wpada w złość, nadaję krótki komunikat patrząc z bliska prosto w oczy(choć moje Kluski mają już ponad pótora roku, to jeszcez nie wszystko rozumieją - długie gadanie sprawia, ze dziecko sie gubi i jeszce bardziej złości) więc mówię np. nie olno bić nikogo nigdy. Jak dziecko nie reaguje, albo udaje że nie słyszy stawiam do kąta - na dosłownie minutę do dwóch i to działa. Dla dziecka ta minuta to wiecznośc. Jak tylko mówię "do kąta" to dziecko z płączem już tam idzie, jak nie idzie to stawiam i pilnuję, zeby nie wyszło, choć to się już tak często nie zdarza. Serce mi pęka, ale wiem, ze robię to dla ich dobra - muszą być ułożone i muszą wiedzieć co im wolno a czego nie wolnogrinning smiley
pozdarwiam


...

jmijeczka (offline)

29-01-2010 20:03:17

Wlkp
U mnie rowniez pare dni temu pojawil sie ten problem. Dotychczas moje dziecko grzeczne, sluchala co wolno co nie wolno.. generalnei jak kazde urwisowalo ale w granicach rozsadku. Od paru dni wszystko jest na NIE. Dotad uwielbiala jesc, smakowac roznych potraw, teraz jest wszystko na nie, pluje, nie chce jesc. Jak wolam zeby ja przebrac ucieka, kapac nie, bawic nie, robi mi na zlosc.. hm oj wymaga to duzo cierpliwosci.. ale mam nadzieje ze jakos to przejdziemy...

julkuba (offline)

30-01-2010 12:21:15

Jaworzno,Czeska Republika
Witajcie ja tez mam taki problem .Od jakiegos czasu Julka jest bardzo niedobra cos sobie ubzdura i musze jej to dac a jak jej czegos nie dam to jest krzyk,pisk,nawet mnie czasem uderzysmiling smiley erka ale jesli chodzi o mowienie do dziecka prosto w oczy to u mnie to nie dzialasmiling smiley Ja mowie do julki patrzac na nia bardzo powaznie a ona robi takie maslane oczy i zaczyna sie smiacsmiling smiley noi moge sobie pogadacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

luiza_m2 (offline)

04-02-2010 17:08:55

Boguchwała
moja mała tez sie buntuje skacze płacze piszczy ale moim zdaniem mysle że to jest bunt dwu latka i mam nadzieje ze jej to przejdzie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anikia (offline)

04-02-2010 20:18:13

Reda/Gdańsk
hej a u nas to juz sie prawie skonczylo, ja na jego wrzaski i rzucanie po prostu staralam sie nie reagowac, nie patrzylam na niego, szlam do innego pokoju, jak widzial ze to nic nie daje to przestawal, bo co to za przyjemnosc jak sie krzyczy i na nikim nie robi wrazenia smiling smiley gorzej bylo z gryzieniem i biciem - do znudzenia powtarzalam ze to brzydko, ze mnie boli i udawalam ze placze i skonczylo sie, generalnie lepiej dziecku przekazywac pozytywne komunikaty, slowo "nie" jest pomijane i do dziecka dochodzi informacja odwrotna niz zamierzona winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Aniołek Emilek [*] 20.15 22.12.2010
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.