październikówki 2010

Wysłane przez siva211 

Kiciania (offline)

04-05-2011 10:20:59

Hej!

Zuza, zabierasz Mikołajka do fryzjera?grinning smiley Podziwiam Cię, to wymaga dużo odwagi! :-) Czekamy na wieści jak po lekarzusmiling smiley

Aniu wracaj do zdrowia natychmiast! młody rycerz a jeśli chodzi o katar, to ja ostatnio męczyłam się z katarem u Ninki ponad 3 tygodnie, dopoki mogłam stosowałam nasivin na zmianę z eupforbium, masc majerankową, no i oczyszczałam nosek bardzo bardzo często. Tylko maścią mejrankową podono nie mozna smarować w nocy bo moze doprowadzic do zapalenia ucha, nie wiem czy to prawda, ale na wszelki wypadek nie sparowałam.

Kasiu ja nie uzywałam nigdy happy wiec nie pomogę, jedyne co slyszałam na ich temat to to ze dosc czesto uczulają.

U nas dziś też nocka jakaś kiepska, Mała się rzucała całą noc i piszczała, nie wiem, pewnie zęby, a teraz po wielkiej misce kaszy z dynia i jablkiem bawi się swoją nową lalka smiling smiley Kurdę, chcialam sie na sobote zapisac do fryzjera i nie ma miejsc sad smiley I pojde na komunie taka zarosnieta, ale za to zapisałam się na wtorek i wracam w koncu do swojego blondu smiling smiley

Później postaram się wstawić kilka zdjęć Małej.

Całuski.




ulinka (offline)

04-05-2011 12:34:22

Gdynia
kasia Piotruś teraz ma temperaturę ok 36 st. Wygląda na zdrowego, leki mam mu dawać do niedzieli, tylko nie wiem czy jest sens. Ja kiedyś Piotrusiowi kupiłam happy ale nie pasowały mi bo były grube i sztywne.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

04-05-2011 13:06:21

U nas nadal do kitu sad smiley.

DZIEWCZYNY dziękuję,za rady. Ja już mam dzisiejszego dnia serdecznie dość.

ZUZA też bym chciała pójść do fyzjera ale nie mam jak jechać, a raczej nie mam czym.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

agulat (offline)

04-05-2011 15:10:32

Grudziądz
Hej dziewczynysmiling smiley

ja niestety znowu mam zaległości, nie wiem jakoś ostatnio brakuje mi czasu, może dlatego, że mąż był w domu? U nas w miare, ale chyba zaczęły sie marudne dni, dzisiaj Ala marudzi, choć spała ładnie do 12.00 od 8.30smiling smiley nie wiem, ale chyba idzie druga dolna 1smiling smiley widac ja bardzo, pewnie dlatego tak marudzi.

kasia25 pytałaś o chodziki. ja osobiście jestem przeciwna, jak Ala będzie na tyle silna żeby pójść sama to pójdzie. Coć z drugiej strony kiedyś były tylko chodziki i było ok. Ja ogólnie jestem przeciwna, mi się wydaje że takie bobo nie nauczy się trzymać równowagi w chodziku.

Kiciania śnieg w maju, toż to masakrasad smiley ale wierze bo widziałam w TV! Nie martw sie mi tez się wydaje że dni sa krótsze....

Zuza do fryzjera idziesz ze sobą i zabierasz małego czy z nim? B nie doczytałam... ja zawsze jeżdżę z Ala, bo nie mam ją z kim zostawić i Ali się to bardzo podoba....smiling smiley wszyscy ją zagadują a ja sobie na spokojnie siedzę i robię włoski smiling smiley

Aniu Kochana dziekujesmiling smiley jak Madziulka???

ulinka zdrówka dla Piotrusiasmiling smiley

Dzisiaj postanowiłam zarejestrować Ale do innego dermatologa, podobno NAJLEPSZEGO w naszym mieście. Na wizytę będziemy czekać 2 mies. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo a NFZsad smiley trudno, jutro ją zarejestruje tez do innego alergologa żeby się upewnić co do tej alergii. Ja jutro idę ze soba do gina, wczoraj miałam jajeczkowanie i myślałam, że z bólu nie wytrzymam po południusad smiley a akurat pojechaliśmy do mojej kuzynki, która jest w ciąży! I dzisiaj od rana tez mnie bolisad smiley dziękuje za komplementy i miłe słowasmiling smiley Kochane jesteście, a ten wypad do Radzynia to było cos extrasmiling smiley

Buziakibuziak od dziecka życzę spokojnych noceksmiling smiley papatkismiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 15:13 przez agulat.

kasiaj (offline)

04-05-2011 16:03:11

Witajcie Mamuśki!

Podpisuję się pod tym, co napisała Kiciania - wydłużenie doby mnie też by się przydało.
Asiula jest coraz bardziej absorbująca, wymaga ciągłej uwagi. Zrobiła duże postępy, bo samodzielnie siedzi i (czego się obawiam, że za wcześnie) stoi na nogach! Oczywiście z podparciem, ale wymusza na nas, żeby jej pomagać stanąć na stópkach... Poza tym coraz sprawniej pełza - już częściej do przodu i ćwiczy pompki smiling smiley Tzn. opiera się na dłoniach i na kolanach i się buja, albo właśnie robi pompki smiling smiley
Zuza81 współczuję Ci tej rwy - mnie złapała 2-3 dni przed porodem i trzymała jeszcze potem 3 tygodnie! M A S A K R A ! ! ! Wiem, co czujesz i szczerze współczuję. Na RTG wyjdą Ci pewnie jakieś zmiany zwyrodnieniowe, z którymi już pewnie niewiele da się zrobić. U mnie kazali, jak przejdzie ćwiczyć - wzmacniać poszczególne partie mięśni pleców i brzucha, albo szykować się na operację, jak będą nawroty!!!
Przepraszam, że tylko o sobie piszę, ale naprawdę czasu brak, mała marudzi, zębów brak, ale podczytuję Was regularnie i jestem z Wami myślami smiling smiley

pozdrawiam w to mrrrrrroźne popołudnie (porąbało tą pogodę, czy co?)


[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

04-05-2011 18:08:36

Zielona Góra
Hej dziewczyny smiling smiley

Nareszcie w domku. Mikołaj jak na faceta przystało fryzjera nie cierpi, nawet jak nie robiło się mu nic na głowie bo niby z czym hihi smiling smiley
Popłakał trochę, powściekał się, przy suszarce zasnął,ale ja nie jestem już ruda z czego bardzo się cieszę i jakoś daliśmy radę, ale jak tylko podniosłam nosidełko razem z nim to od razu wiedziałam od czego mnie tak boli smiling smiley
Byłam u lekarza ze zdjęciami, a więc wypadł mi dysk, ale nie do końca...
Dostałam tabletki,tabletki i tabletki ... jak nie przejdzie to mam wrócić i dostanę zabiegi. No zobaczymy.
Mojego dziubaka małego po czymś wysypało, a ja nie wiem po czym, bo ostatnio nic nowego nie dostał do jedzonka, głównie na rączkach ma takie suche placki czerwonawe.
Dziękuję dziewczyny za troskę jesteście naprawdę super smiling smiley
Ja czekam na męża kąpiemy małego brzdąca i jemy i idziemy spać, bo obydwoje padamy na pyski. Żeby ta dzisiejsza noc była lepsza, ale nie wydaje mi się, bo jedna górna jedynka już tak ładnie ją widać, a druga się przebija, więc sądzę, że będziemy mieli powtórkę z rozrywki ...
Przepraszam, że głównie tylko o nas, i tak jakoś piszę bez ładu i składu ,ale jestem strasznie zmęczona.

P.s. Ja też proszę o wydłużenie doby grinning smiley

Buziaki :*



[link widoczny po zalogowaniu]

AnnaT (offline)

04-05-2011 18:48:21

A ja nie proszę o wydłużenie doby, bo wtedy padnę na pysk i się nie podniosę sad smiley. A więc byłam u lekarza i mam zapalenie krtani (tak jak podejrzewałam).

ZUZA szkoda że nie mieszkasz bliżej bo u nas jest wspaniały kręgasz (nastawia dyski,masuje i takkie tam) i obyło by ci się bez kolejnej dwaki tabletek. Jeżeli chcesz to podam ci adres do niego.

AGULAT nie ma za co kochana :*.

Spadam do mojej marudy pa i milutkich nocek :*


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

04-05-2011 19:07:11

Płock
Witam.A spedzilismy miło popołudnie u mojej sąsiadki.Laurcia dawała niezłe popisy.Gadałs ,smiala sie i caly czas chciaa stac na nogach.kasiaj tak jak Asiulka wzmusza te stanie.Jak ja wezme na kolana to wzgina sie a jak zalapie za raczki to od razu siup i do gory.Jeszcze pokoslawi sobie nozki.


ulinka a co ryepisa pediatra Piotrusiowi__Bo jak nie antybiotyk to chcyba nie ma sensu podawac.

agulat Alusia na pewno marudyi na ten zabek.

zuza a jaki kolorek sobie zrobilas _Mikoajek dzielny ze wztrzzma u frzyjera.A moze lepeij wzbrac sie do kregleglarza.Kurcye bo tyzlko faszeruja cie lekami.

Ania jesycye ray ydrwka dla ciebei.Syzbko ydrowiej.

A mi przydaloby sie wydluzenie doby.Dobra zbieram dzieciaczkow do kapieli i sanoie.Ja napewno jeszcze troszke posiedze i porobie w domku.
spijcie dobrze.








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-04 19:09 przez kasia25.

ulinka (offline)

04-05-2011 22:58:01

Gdynia
kasia Przepisała mu pulneo.

Mi wydłużenie doby by się przydało pod warunkiem że dzieci by w tym czasie spały.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Zuza81 (offline)

05-05-2011 07:42:58

Zielona Góra
Dzieńdoberek smiling smiley

No u nas dzisiaj nocka superowa smiling smiley
Mały obudził się co prawda dwa razy na jedzonko, ale od razu potem ładnie się odbijał i szedł spać smiling smiley chyba wymęczyłam go tym fryzjerem i nowymi wrażeniami smiling smiley)
Pospał dzisiaj do 6.20, pobawił się w łóżeczku , a teraz znów sobie lulka, a ja mam chwilę na wypicie kawki i strasznie się cieszę, że dzisiaj już nie dostanę zastrzyku smiling smiley
Mikołaj już ładnie siedzi,nie jeszcze bardzo długo bo jego wszystko strasznie interesuje i zaraz przechyla się, żeby coś wziąść i upada smiling smiley, no i tak jak piszecie też cały czas rwie się do wstawania, no i próbuje raczkować, ciałko układa fajnie, ale cały czas jeszcze ma główkę na ziemi, jakoś nie wie że trzeba ją podnieść żeby ruszyć do przodu winking smiley

ulinka fajnie, że z Piotrusiem ok, mam nadzieję, że do chrzcin już tak wszystko pozostanie smiling smiley duuużo zdrówka smiling smiley

AniuT jak się dzisiaj czujesz ? mam nadzieję, że lepiej ? Dostałaś jakieś lekarstwa ? A co do kręgarza to poszukam tu w Zielonej popytam, na pewno też kogoś takiego mamy hihi smiling smiley ale wybiorę na razie te tabletki no i zobaczymy, może samo przejdzie smiling smiley Jak tam dziś Madzik się czuje ? Buziaki :*

agulat u fryzjera byłam ze sobą smiling smiley ja zawsze tak robię, że umawiam się na sobotę, jak mężulek jest w domu, jest to wtedy taki czas dla mnie bo moja fryzjerka to jak terapeutka, pogadamy, pośmiejemy się i zawsze coś nowego wymyślimy na tą moją głowę grinning smiley napisz jak tam po lekarzu, mam nadzieję, że to nic poważnego. Dlaczego z Alusią idziesz do dermatologa ? Może ja z moim szkrabem też się powinnam wybrać, bo te plamki jakoś nie schodzą z łapek u niego, to są takie jakby liszaje...Buziaki serdeczniaste :*

kasiaj u nas tak samo, pompki, bujanie się na czworakach w przód i w tył smiling smiley pełzanie do tyłu to już całkiem szybko mu idzie, do przodu jeszcze nie tak sprawnie. A pogodę rzeczywiście porąbało, wstaję dzisiaj , patrzę przez okno, a ludzie samochody odskrobują grinning smiley masakra smiling smiley wpadaj do nas częściej smiling smiley

kasiu ja zawsze miałam blond i pasemka, ostatnio poszłam i wymyśliłam, że chcę ujednolicić ten blond, no i niestety tam gdzie były ciemne pasemka + odrosty zrobił się kolor marchewkowy ... jakoś nie przepadam za odcieniami rudości smiling smiley no ale już naprawiłam i znów jestem blondynką z ciemnymi i jaśniejszymi pasemkami smiling smiley

Dziewczyny a ja mam takie pytanie : do kiedy trzeba dziecko odbijać ? no bo chyba 2 latków na przykład już się nie odbija prawda hihi smiling smiley ??

Buziaki kochane i do później winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.