TERMIN NA WRZESIEN 2010 grinning smileygrinning smiley

Wysłane przez mamaasia 

Ewelcia (offline)

02-01-2011 00:44:07

Kwidzyn
Witam

Michałku i Adasiu Wszystkiego Najlepszego z okazji ukończenia 4 miesięcy urodzinowe baloniki

Kacperku Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 3 miesięcy buziak od dziecka

Ja tylko na chwilke zajrzałam,bo nie bede miała mozliwości juz pisania z wami tak często jak dotychczas.,
Mój m zablokował kompa i nie mogę wejśćangry smiley chce wogóle zlikwidować mi kompa
Teraz poszedł do sklepu,pewnie mozna sie domyśleć po co i zapomiał wyłączyc kompa
Nie rozmawiamy ze sobą nadal.

A sylwestra spędziłam sama przy szampanie
Patka gratulacje!!! pięknie wygladaliscie na ślubiewinking smiley
Super ze sylwestra wy spedziłyscie w gronie znajomych i rodziny.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-02 00:49 przez Ewelcia.

joaska82 (offline)

02-01-2011 10:28:43

Co się zabieram do pisania to mnie mała zaczyna wołać i jakoś nie mogę usiąść. U mnie kataru c.d już mam dość rozłożyło mnie na amen przy Oliwii chodzę w maseczkach żebym jej nie zaraziła, nie mogę oddychać. Błagam dziewczyny dajcie sposób jak się wyleczyć z tego leków nie mogę bo karmię, sad smiley

Patka śliczne zdjęcia.

Fantazja nie no widoki cudowne, morze zimą, chciałabym zobaczyć taki krajobraz piękny i kto wie moze kiedyś bo w końcu mąż rodzinę ma z Koszalina smiling smiley

Ewelcia tak mi przykro, próbuj jakoś z m pogadać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-02 10:29 przez joaska82.

wakacyjka (offline)

02-01-2011 10:40:22

sokołów podlaski
Fantazja czy ty jesteś pewna że to morze bo jak dla mnie to jakis lodowiec.



Ewelcia (offline)

02-01-2011 10:42:31

Kwidzyn
Witam

Madziu Wszystkiego Najlepszego z okazji ukończenia 4 miesięcy urodzinowe baloniki

Ja tylko wpadłam na chwilke póki mam dostep do internetu
Z m nie potrafie już rozmawiać
Popsosimy o głosiki:
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-02 10:54 przez Ewelcia.

oka82 (offline)

02-01-2011 10:45:42

Kraśnik
Witam się i jasmiling smiley
Madziu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnego miesiączkasmiling smileyRośnij duża i zdrowa przede wszystkimsmiling smiley
No i szczerze przyznam,że już odechciało mi się pisać po tym co przeczytałamsad smileyEwelcia czy ten Twój jest normalny?I co na to teściowa?Ja na Twoim miejscu miałabym już dość!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Czarna2049 (offline)

02-01-2011 11:07:22

Katowice
Witam kobietki smiling smiley

Ja niestety nadal przeziębiona sad smiley Niby w ciągu dhnia mi przechodzi a wieczorem zaś to samo już o ranku nie mówiąc... Właśnie skończyliśmy oglądanie "Kaczych Opowieści" z Tobiaszkiem smiling smiley więc teraz zmiana i ja się wryłam na kompa - kontakt ze światem też mi potrzebny a mój by tylko grał.

oka82 dobrze widzisz,młody ma ciemieniuchę. 3 dni temu mu posmarowałam grubą warstwą Bambino i delikatnie szczorką wyczesałam - i prawie nić już nie ma smiling smiley Z jego ciemnieniuchą to wogóle dziwna sprawa,bo on już raz ją miał ale zniknęła sama - bez mojej pomocy i znów się pojawiła....? I takie pytanko do Ciebie : o co właściwie chodzi z tą ciemieniuszką? Chodzi tylko o to,że to brzydko wygląda czy też ważne dla zdrowia? Nikt mi tego nie powiedział i nie mam o tym zielonego pojęcia.

beata1988 no jasne,że korzysta bo ześwirować z nim można! Nic tylko pozwalać mu "chodzić" - brać pod pachy i na łóżko,żeby se podreptał a tak wrażam go do chodzika i sam się delikatnie odpycha - na razie jeździ tylko do tyłu ale i tak jest zadowolony smiling smiley

fantazja no to zostało mi trochę bo on tak niecały miesiąc - chyba - się ślini strasznie... Oby tak jak u małej od kokate poszło mu gładko smiling smiley

patka1818 Śliczne fotki smiling smiley Gratuluje! A teściową się nie przejmuj - większość z nich to stare wiedźmy smiling smiley Dziewczyny Ci powiedzą winking smiley

ewelcia co się dzieje?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

02-01-2011 11:21:21

Witam się i ja po nieudanym i fatalnym poranku sad smiley
Patka wyglądałaś super smiling smiley Widać, że jesteś szczęśliwasmiling smiley A co do teściowej - powiedz jej parę słów do słuchu. Mojej nikt nic nie powie i jest podobnie. Trzeba im nosa ukrócić.
Ewelcia co się tam u ciebie dzieje? My się tu martwimy o ciebie.
Fantazja morze wygląda rewelacyjnie a na żywo napewno jeszcze lepiej smiling smiley
Ja jutro idę z małym do pediatry. Od kilku dni charczy i nie przechodzi mu. Robię co mogę i nic. Boję się, żeby mu nie spłynęło na dół. Do tego jest bardzo marudny, czasem nawet chyba coś go boli bo dostaje ataki krzyku nawet jak chwilę wcześniej śmieje się na całego. Wczoraj dałam mu Ibum i momentalnie mu przeszło. Wolę żeby go pediatra chociaż osłuchała, żebym ja była spokojniejsza i może coś mu przepisze żeby się tak nie męczył.

beata1988 (offline)

02-01-2011 11:33:15

płock
cześć Dziewczynki u nas pogoda dupna więc spacerku nie zaliczymy niestety :/
Madziu Kochana wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnego miesiąca ...

Patka- wyglądałaś ślicznie no i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!!ale szczuplutka jesteś

Fantazja- widoki cudowne nigdy nie widziałam morza zimą - pięknie po prostu smiling smiley

Ewelcia- kurde nie da rady się dogadać , spróbujcie jakoś...

Czarna- szybciutko w takim razie.... oczywiście każdy wychowuje po swojemu ale ja jestem przeciwna chodzikom smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

joaska82 (offline)

02-01-2011 12:10:58

Jestem i ja ale oczywiście nie wiem jak długo bo mała terrorystka tylko czyha ,żeby oczka otworzyć.

Dziewczyny doradźcie mi z tym katarem bo ja już nie wiem, nawet myślałam, żeby na wieczór troszkę wiśniówki się napić i pod kołdrę no ale to dopiero jak mała ostatniego cyca zje przed jej snem.

Ewelcia spróbuj pogadać z m, bo wierz mi długo tak nie wytrzymasz z nim. Biedactwo tak bym chciała Ci pomóc ale jak? Chyba sama musisz z nim dojść do porozumienia. On powinien być teraz wsparciem dla Ciebie a nie terrorystą, przecież nie jesteś jego własnością i masz prawo mieć swoje małe przyjemności.

Czarna ale czy smarowałaś oliwką bambino? My mamy z tyłu główki, fakt nie jest taka widoczna, bo codziennie czeszemy i smarujemy no ale kiedy ona całkiem zniknie. Jeśli chodzi o względy zdrowotne to nie ma takich jedyne co to ponoć u dzieci z alergiami są częściej a moja alergiczka sad smiley

BeataS mojej siostry synek tak charczy, no i t w sumie nie jest z żadnego przeziębienia był badany tyle razy i wszędzie czysto.

Madziu wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 4 miesiąca. urodzinowe baloniki

Izka28 (offline)

02-01-2011 13:05:28

Poznań-Koziegłowy
witam sie i ja W Nowym Roku winking smiley
Sylwestra spedzilismy u znajomych i bylo milutko.Zosia przespala fajerwerki i o 1 bylismy w domu.Mam kilka postanowien na ten rok i mam nadzieje ze uda mi sie je zrealizowac i wytrwacwinking smiley

joaska82- u Zosi zdiagnozowano skaze bo miala straszna wysypke na twarzy,glowie i przedramionach.Kapie ja w emolium i smaruje kremem i nie jem nabialu i jest ok. Skaza nadal jest bo w swieta sprobowalam malenki kawalek sernika i od razu wyszly jej kropeczki na szyi i buzi i miala luzna kupke.
beatas lepiej isc i poradzic sie fachowcawinking smiley oby to nie bylo nic groznego.Moja zosia tez charczy ale "w nosie" wiec nawilzami jest ok.
fantazja w sylwestra wygladalas superwinking smiley zreszta nie tylko w sylwestra-ladna kobieta z ciebiewinking smiley A zdjecie niesamowite-juz mam zrobiona z niego tapete na kompwinking smiley uwielbiam morzenawet w takiej zimowej wersji.
beata1988 ja tez mowie NIE chodzikom.Jestem fizjoterapeutką i w szkole nam dokladnie tlumaczyli dlaczego lepiej ten akurat gadzet odpuscic.Ale to rzecz jasna indywidualny wybor kazdego.
ewelcia JAK TOBIE POMÓC??pamietaj ze zadna decyzja nie jest ostateczna..
Patka jaka powazna panna mlodawinking smiley) super wygladalaswinking smiley GRATULUJEwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.