Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

pozitiVibration (offline)

20-07-2017 09:40:50

Tychy
Hej smiling smiley
Oska gratuluję parki :*
Kasiulka po samym szczepieniu cały dzień było ok. Wieczorem w łóżeczku mi zwymiotowala i była lekko ciepła. W nocy spala jak zwykle. Ale cały następny dzień była strasznie marudna. Ma 70 cm i 7 kg waży. smiling smiley
Łucja też już jakby się czołga grinning smiley ustawia się na czworaka też i próbuje raczkowac ale się chwilę za bardzo. Też tak dziwnie się ustawia jakby chciała usiąść. Je już do południa jakiś albo kasze manna, obiadek i przed snem kaszke. Zasypia ostatnio o 20. Ok 3 pobudka na mleko i śpi do 7/8. W dzień 3 drzemki. Pierwsza 1/1.5. Druga tak samo a ostatnia pół godzinna.
Teraz pilnujemy domu moich rodziców. Fajne świeże powietrze. Las za oknem. Wczoraj odkryliśmy w lesie staw. Pięknie tu. Rozlozylismy basen i jest mega gorąco. Też nie lubię aż takich upalow


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

20-07-2017 11:03:09

Łańcut
pozitiVibration fajny taki odpoczynek w ciszy i spokoju smiling smiley ja mieszkam blisko autostrady i na osiedlu więc mam już dość. Ale 1 sierpnia wyjeżdżamy na wakacje smiling smiley a wy do kiedy tam zostajecie?

Ostatnio się pochwaliłam na forum ze mała nie choruje i dzisiaj dostała temperaturę sad smiley cała noc była ciężka i dzień nie lepszy , ciągle popłakuje. Myślałam że na kolejne zęby ale jeszcze katar jej się leje więc pewnie przeziębienie.






pozitiVibration (offline)

26-07-2017 12:38:15

Tychy
Kasiulka do niedzieli byliśmy u moich rodziców. Już mi brakuje tej ciszy. My mieszkamy w samym centrum jeszcze przy głównej ulicy :/ dobrze że za nią mamy park smiling smiley a gdzie się wybieracie na urlop ? smiling smiley

Łucja wyczaiła plebanię i śmiga po całym pokoju. Musimy pochować wszystkie stojące rzeczy które mogą się wywalić. Śmiać mi się chce jak łapie taka piłeczkę ta jej ucieka i znów musi się do niej czołgac. Z jedzonkiem nie mamy problemów. Sama już jej gotuje i wszystko jej smakuje: ) ostatnio wsunęła całą miche kiślu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

26-07-2017 20:25:09

Witamy :-)
My tez juz rozszerzamy dietę, marchewka smakowala, ziemniak niekoniecznie :-P jutro dynia :-)
Idzie nam chyba druga jedynka na dole bo ciezka nocka za nami i dzien tez.
Wazymy juz 8500g i ciuszki 74 :-)
Ogolnie zdrowy silny chlopak, raczkuje tzn pelza ale po calym mieszkaniu ;-)
Gdyby nocki byly lepsze moglabym sie juz o drugie starac:-P




Aniia (offline)

27-07-2017 09:49:23

Witamy :-)
My tez juz rozszerzamy dietę, marchewka smakowala, ziemniak niekoniecznie :-P jutro dynia :-)
Idzie nam chyba druga jedynka na dole bo ciezka nocka za nami i dzien tez.
Wazymy juz 8500g i ciuszki 74 :-)
Ogolnie zdrowy silny chlopak, raczkuje tzn pelza ale po calym mieszkaniu ;-)
Gdyby nocki byly lepsze moglabym sie juz o drugie starac:-P




Winignam (offline)

27-07-2017 10:20:23

Kraków
Dawno mnie nie było.... My mamy 2 ząbki i 4 kolejne w drodze. Córka przestała być poganką bo w sobotę mieliśmy chrzest. Byliśmy sami z rodziną na mszy. Teściowa nadal mnie wkurza. Dodatkowo poklocilam się miesiąc temu z "przyjaciółką" (chrzestna mojej Zuzi) i w sumie od czasu afery to widziałam ją tylko na chrzci ale dobrze mi z tym. Za to mąż szczęśliwy bo bardziej się do siebie zblizylismy po urlopie


[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

27-07-2017 10:52:35

Łańcut
pozitiVibration jedziemy do Rymanowa Zdroju smiling smiley podobna cisza i spokój winking smiley
Fajnie że gotujesz małej , ja nie podejmuje sie jeszcze.






pozitiVibration (offline)

07-08-2017 10:17:46

Tychy
Hej. Ale tu cisza zapanowała...
Kasiulka a, to byliśmy tam rok temu na wycieczce smiling smiley postanowiłam gotować bo drogo mnie te słoiczki wychodziły grinning smiley Łucja już potrafi zjeść taki większy obiadek. Czasem oczywiście kupuje jak gdzieś jedziemy albo jakieś owocki w słoiczku np do manny. Ale nic jej nie szkodzi i wszystko smakuje.

Ostatnio noce przez te upały były cięższe. Więcej pobudek. Ale teraz się ochlodzilo i znów śpimy lepiej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

08-08-2017 09:57:29

Łańcut
Witamy smiling smiley
pozitiVibration fajnie ze się odezwałaś bo forum zanika
Faktycznie drogie są te sloiczki:/

A u nas mija tydzień jak jesteśmy w górach , jeszcze 3 dni. Ania super , w tym czasie tyle się zmieniło winking smiley zaczęła mówić sylabami "baba" i "tata" grinning smiley
Nie mogę się doczekać kiedy powie mama smiling smiley
Poza tym wybił się trzeci ząbek , na dole .
Na czworaka przemieszcza się także do przodu zwłaszcza jak widzi sprzęt elektroniczny grinning smiley
Bardzo lubi wycieczki do lasu i nad rzekę , cieszy się całą buzią. Raz bylismy na szlaku z małą w nosidelku i nawet się sprawdziło winking smiley






Tolusia1990 (offline)

10-08-2017 08:09:57

Ogrodniki
Witam kobitki smiling smiley
Dawno nas nie było.

Szymon zrobił się taki synuś mamusi, że czasem mam dość. Tylko mama i mama. Aczkolwiek jest to miłe, że poza mną nikogo nie uznaje. Czasem tata jest dobry, ale tylko czasem. Siostry trochę się Szymciem zajmują, jak np. ja idę do łazienki, czy umyć butle.

Rozszerzenie diety jakoś u nas nie bardzo idzie, mały poza Piątusiami nie bardzo chce coś jeść. Tylko serki i truskawki.

Wszędzie moja mała gadzinka wpełznie, wszędzie zajrzy. Jest masakra. Czasem trzeba uważać żeby go nie rozdeptać bo nie chce już nigdzie indziej poza podłogą się znajdować.
Siada, ale nie z czworaków, jak ma się czego złapać to się podciąga i bum siedzi.

Mamy 2 ząbki, dolne jedyneczki, ale chyba dalej zębole idą bo kupsko nadal co posiłek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.