Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

pozitiVibration (offline)

23-05-2017 12:11:19

Tychy
Hej smiling smiley
Ale tu cicho się zrobiło... mamusie chyba zajęte maluchami plus ładna pogoda smiling smiley
My tez korzystamy z pogody. Co prawda minęły już te czasy ze np spacer 3 godz i 3 godz snu ale nie mamy źle smiling smiley wychodzimy akurat w porach drzemki a jak już nie śpi to zabawiamy grzechotkami. Ostatnio bierzemy na spacery koc takze leniuchujemy na świeżym powietrzu smiling smiley
Moje starsze dziecię wczoraj pojechalo na zielone przedszkole. Już nie mógł się doczekać i żałuje że to tylko na 5 dni grinning smiley
Kasiulka to nam kupowali od razu pampersy 3 smiling smiley
Wczoraj podawałam Łucji ze słoiczka dynie z ziemniakami. Aż się trzesla jak widziała łyżeczkę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasiulka85 (offline)

24-05-2017 16:14:28

Łańcut
pozitiVibration fajny pomysł z kocykiemsmiling smiley bez synka to pewnie masz teraz luuz winking smiley

Ja kupiłam dzisiaj marchewkę z dynią ale jeszcze nie dawałam. Od jakiej ilości zaczynalyscie? 1 łyżeczka na dzień czy więcej? I zaczęłam czytać o wprowadzaniu glutenu. Jak to wygląda u Was?

Ale dziś deszczowo u nas sad smiley






Natalia88 (offline)

24-05-2017 16:43:51

Biała
U nas dzisiaj też brzydka pogoda. Dziewczyny zazdroszczę Wam już rozszerzania diety. Grzesiu patrzy z wielkim zainteresowaniem jak coś jem. Oczu nie może ode mnie oderwać i rusza ustami jakby też jadl;-) ostatnio przeczytalam, że dzieci z alergia powinny mieć opóźnione wprowadzanie pokarmów o miesiąc. Zapytam lekarki jak będziemy na szczepieniu. Mam nadzieję, że nie będę musiała jednak jeszcze tyle czekac:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

24-05-2017 16:46:23

My jestesmy po chrzcinach, malutki byl spokojny w kosciele i na sali. Kuzynki wozily w wozku to spal ladnie smiling smiley goscie zadowoleni i my tez :-)
Dzisiaj Macius marudzi ale to chyba przez pogode..




Anula91 (offline)

25-05-2017 05:43:48

Pod Bibowcem
Dzień dobry wszystkim smiling smiley kurcze moja mała już drugi poranek budzi się o 4.44 co do minuty.. tongue sticking out smiley wczoraj o 5.30 zjadła a za godzinę spała na nowo do 10, zobaczymy jak to dziś będzie winking smiley liczę że też zaśnie winking smiley ja ostatnio zdecydowałam się na zrobienie paznokci żelowych winking smiley kiedyś zrobiłam raz na swój ślub grinning smiley i spodobały mi się chyba będę robić smiling smiley
U mnie brzydka pogoda.. sad smiley wieje i leje a na dodatek 10 stopni tylko.. sad smiley gdzie ta wiosna?? Maj w tym roku jest okropny sad smiley jeszcze Magda dostała kataru i musimy poczekać troszkę ze szczepieniem..
A ja od dziś biorę się za dietę!! grinning smiley oczywiście dietę cud! Będzie cud jak schudnę grinning smiley a tak serio to mam zamiar od dziś przejść na dietę i oczywiście trzymać jej się przepisowo! winking smiley pogodnego dnia mamusie :*


Anula91 (offline)

25-05-2017 05:47:24

Pod Bibowcem
Kasiulka mojej jak podałam dynie to ja na wymioty brało, zresztą jak podaje jej mięsko w obiadkach to jest to samo... Wybrzydza. A to wszystko ma to tacie... Wczoraj już miałam nerwy i powiedziałam im że jak nie chcą jeść mięsa itp to będą się razem paś na łące grinning smiley


pozitiVibration (offline)

25-05-2017 10:39:01

Tychy
Witamy smiling smiley
Kasiulka oj tak, niby trochę więcej luzu ale brakuje mi Maksa. On tak nie świadomie sporo mi pomaga przy Łucji. Choćby nawet bawi się przy niej ona patrzy na niego. Jak mąż idzie na 19 do pracy, ona śpi a ja na szybko pod prysznic ide to jak się przebudzi i płacze to Maks zaraz mnie wola. Takie małe rzeczy a jak mi to ułatwia smiling smiley
Lucji bardzo smakuje dynia z ziemniakiem, marchewka z ziemniakiem. Zresztą wszystko co jej podaje to jej smakuje grinning smiley ja za 1 razem podałam chyba z 3 łyżeczki a ona jakby chciała więcej. Następnego dnia też tyle a potem już więcej. Teraz zjada po pół słoiczka na jeden raz ale jakby chce już więcej.
Natalia moja też robi takie wieelkie oczy jak ja coś jem. Tak dziwnie mi się na nią wtedy patrzy jakby prosiła daj mi też a nie sama jesz grinning smiley
Anula ja też żele robię. Zresztą całą ciążę nawet robilam. Wygodnie i ładnie smiling smiley nie muszę tak o paznokciach pamiętać. Zresztą po 12 mam wychodne bo właśnie idę robić grinning smiley
U nas też dziś deszczowo. sad smiley
Jadę jeszcze do obi po hamak ze stelazem. Wymyśliłam z bratem że kupimy taki rodzicom do nowego ogrodu na dzien mamy i taty bo to drogi prezent smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Winignam (offline)

25-05-2017 11:25:42

Kraków
u mnie też dziś paskudnie ale i tak idziemy na spacer- tylko ja jak zwykle mokra będęsad smiley
Byłyśmy wczoraj u pediatyr- byłam przkonana, że to wizyta na szczepienie a w gabinecie okazało się że to wizyta kontrolna bo miesiac temu córka miłą nieutajony płacz.
Teraz córka ma ponad 5 msc, pediatra poinstruowała mnie o rozszerzaniu diety- mamy zacząć od brokuła i dyni i to od 6 msc ale córka to wczesniak więc chyba powinnam trochę zaczekać.Pediatra twierdzi, że spoko mogę podawac warzywa i nie muszę czekać aż osiągnie wiek korygowany.
U mnie wszyscy w domu chorzy tylko córeczka i ja zdrowesmiling smiley
Zepsułam sobie gondolęsad smiley jedzie dzis na reklamację (zakładam, że skoro wysłali kuriera to chyba uwzględnili naprawę) pożyczyłam gondolę od kumpeli bo ma ten sam model wózka i przeżyłam lekki szok jak okazało się że jej budkę można można ustawiać w różnych pozycjach a mojej niesad smiley napisałam od razu do sklepu a do kartonu z wózkiem włożyłam kartkę niech mi to wyjaśnią, może to też miałam uszkodzone tylko o tym nie wiedziałamsmiling smiley))) za 3 tyg jedziemy na urlopsmiling smiley
Odkryłam nowe hobby- pieczenie ciast-tortów.
My nadal na moim mleku i jestem z siebie cholernie dumnasmiling smiley najbardziej z tego, że na wakacje nie muszę brać słoiczków i innych rzeczy bo pokarm mam zawsze przy sobie grinning smileyDDDDD


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

25-05-2017 11:33:28

Anula i tak masz dobrze, moj budzil sie dzisiaj znowu pol nocy co godzine a pozniej co dwie.
Bylismy dzisiaj w poradni na kontroli, bo synek mial torbiele ale wszystko ladnie sie wchlonelo :-) mamy silnego zdrowego synka :-*
Tez nam powiedzieli dzisiaj zeby myslec o rozszerzaniu, ale ze to nasza decyzja czy teraz czy dopiero po 6mc. Myslimy ze poczekamy, alurat wakacje mamy poczatek lipca wiec nie bede musiala brac sloiczkow ;-) moze jedynie wode wprowadzimy, ale tez zobacze jeszcze.




Ewa2060 (offline)

25-05-2017 23:22:19

Katowice/UK
Hejka dziewczynki smiling smiley

U nas dzisiaj straszny upał, w sypialni mamy tak gorąco, ze nawet otwarte okno nie daje żadnego chłodu, mała śpi tylko w body na krotki rękawek, a cala mokra jest. Bylysmy wczoraj na ważeniu, mała ma 6520g, w ciągu trzech tygodni przytyla o 720g, w porównaniu do starszej siostry wazy dużo wiecej, a jest na piersi, starsza o tym czasie juz była na mm.

Anula to najważniejsze, za mała nie choruje, a czy mm czy piers, to malo ważne smiling smiley. Jak narazie udało mi sie utrzymać laktacje, zobaczymy na jak długo, przy poprzedniej dwójce o tym czasie uzywalam juz mm, więc i tak jestem zadowolona, ze jeszcze ja daje rade wykarmic smiling smiley.

iczka juz 5 miesięcy, kiedy to zlecialo smiling smiley. I jak tam po szczepieniu??


Pozdrawiam wszystkie mamuski


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.