Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

Kasiulka85 (offline)

10-05-2017 06:49:54

Łańcut
iczka sama nie wiem jak ja ogarniam winking smiley w ostatnim tygodniu sypialam po 2 godz na dobę. Placki robiłam w nocy , dopiero jak dzieci spały. Sama uroczystość przebiegła dobrze , Ania była bardzo grzeczna. Na komuni też ja miałam ze sobą , spala mi na rękachsmiling smiley
Nie wiem co ci powiedziec o tą marchewkę Mikolajka bo ja jeszcze nie rozszerzam diety... Ale cieszę sie ze u neonatologa wszystko super smiling smiley






Kasiulka85 (offline)

10-05-2017 06:54:08

Łańcut
Natalia to nie masz lekko , tyle zaleceń... Ale ważne że próbujesz , podziwiam !
Misia a nosisz małą na rękach przodem ? Mi lekarka zabronila , powiedziała ze to pogłębia asymetriesad smiley i kregoslup jeszcze nie jest na to gotowy. Tak samo z podnoszeniem pod paszki. Zdarza wam sie tak podnosić?






iczka111 (offline)

10-05-2017 10:18:42

Nowogrodziec
Kasiulka to jak masz nosic Anie?na leząco? Neonatolog miesiac temu widzac jak malego trzymam przodem do siebie ( tak jak w chuscie noszę) a on rozgląda się na boki i wychyla, powiedział że zle go trzymam, bo on juz jest ciekawy swiata i powinnan go nosic przodem do swiata. I rzeczywiście tak woli, a jak jest zmęczony to przytula się do mnie przodem i usypia.

Tez czasem podnoszę pod paszki,ale zawsze z tylu trzymam plecki, za to moj mąż wlasnie pod paszki go bierze, wedlug mnie za plytko go chwyta. A jak ubierasz Anię? Na lezaco? Bo my czasami ma siedzaco, szczegolnie kurtki czy swetry.

Wlasnie kupilam chuste kółkową, bo moj kręgosłup jest w oplakanym stanie a w chuscie wiazanej mi duszno i źle z moim klocuszkiem. Mam nadzieję że na marudne chwile pomożesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Kasiulka85 (offline)

10-05-2017 10:37:05

Łańcut
iczka mamy ją nosić leżącą na brzuszku na naszej ręce. I zawsze stabilizowac uda zeby nogi nie dyndały jezeli jest w pozycji koszyczkowej czyli leży na pleckach ale pochylona do przodu , taka łódeczka. Ubieram najczesciej na lezacosmiling smiley






Anula91 (offline)

10-05-2017 10:58:03

Pod Bibowcem
Iczka może źle zrozumiałam smiling smiley czyli mówisz że po 6 godzinach potrafi marchewka wrócić? Hmm nigdy się z czymś takim nie spotkałam :/ ale czy byłby za mały? Może... Choć Magda miała nie pełne 4 miesiące jak podałam jej pierwszy raz marchewkę i nic takiego się nie działo.. Może zapytaj pediatry przy okazji.
Kasiulka podziwiam Cie, ja gdybym spała po 2 godziny to byłabym nie przytomna sad smiley


iczka111 (offline)

10-05-2017 11:03:27

Nowogrodziec
Anula wlasnie się obawiam że moze niedojrzaly jest jeszcze jego uklad pokarmowy. Bo on bardzo chce jesc łyżeczką i smakuje mu tez bardzo. Dzis spróbuję z jabluszkiem, może kupka bedzie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Winignam (offline)

10-05-2017 11:24:14

Kraków
byłysmy z córką na badaniach- dziś wyniki z posiewu idę odebrać. Lekarka uważa, że płakała nie przez zęba a brzuszek. mamy też skierowanie usg brzuszka.
Niestety nadal mam problem z mężem i jego rodziną. Prędzej grozi mi rozwód niż chrzest dziecka.
Jestem strasznie wpieprzona na męża- nie dość, że uparł się na chrzest to jeszcze wybrał chrzestnego najgorszego z możliwych. Jak mam zaprosić chrzestnego bez żony? tzn właściwie powiedziałam, że mąż sam z dzieckiem pójdzie go zaprosić bo ja nie będę kłamać że chcę tego faceta na chrzestnego. Dla mnie to w ogóle niezgodne z przekonaniami- po co dziecku chrzestny skoro nie będzie miało z nim kontaktu i on sam nie będzie miał nigdy czasu dla chrzesnicy? ilekroć byli zapraszani to nigdy nie było wiadomo czy przyjdą i czy będą mieli czas wiec od roku nie są juz zapraszani w ogóle do nas a teraz nagle mąż się uparł że brat musi być cgrzestnym!!!!głupi przykład z wczoraj- chrzesnica męża (czyli u córka jego brata który ma byc tym naszym chrzestnym) miała urodziny- i co? nawet męża nie zaprosili! poszedl dzis rano z prezentem do niej i posiedział 10 min.


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

10-05-2017 13:26:42

Natalia ja nie jem ponad dwa tygodnie nabialu i w koncu zaczela wysypka schodzic wiec jestem dobrej mysli. Jak zejdzie calkiem to po jakims czasie wprowadze powoli nabial. Do kapieli uzywamy a derma ale bardzo szybko sie kończy i sprobuje emolium.

A Ty badz silna! Sporo masz tego ale moze akurat Grzesiowi pomoze. U nas na szczescie kupki sa normalne i malo wysypki.
Ale kolezanki syn jest caly czerwony jak od pokrzywy i pediatra tez kazal nadal karmic piersia.




Madzialenka30 (offline)

10-05-2017 13:37:43

Borkówko
Iczka jak synus nie zrobił ci kupki daj mu w słoiczek po 4 mies suszone śliwki one powodują że kupka napewno będzie.moja teraz 13 już 10 mies i 4 dni temu wyszedł jej pierwszy ząbek ale wczoraj pojawił się drugi i idą następnie.pogoda masakra śnieg sypie biało i zimno.

iczka111 (offline)

10-05-2017 15:14:52

Nowogrodziec
Winignam a co może dolegac twojej malutkiej, że ma miec usg brzuszka? Moj od urodzenia wscieka sie i bardzo czesto boli go brzuszek ale tylko jako noworodek mial usg brzuszka.
Chrzestny powinien byc blisko dziecka, masz racje. Powiedz mezowi ze nastepne dziecko bedzie mialo chrzestnego brata mężasmiling smiley

Aniia u nas dzis pojawila sie wysypka w uszkach i na policzkach, ale nie panikuję, na razie dalej jem wszystko, no chyba że się zaostrzy to też wyeliminuje nabial.

Madzialenka kupie te sliweczki ale dopiero podalam mu dwa warzywa wiec na sliwki jeszcze za wczesniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.