Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

Anula91 (offline)

08-05-2017 18:09:00

Pod Bibowcem
Hej.
Iczka moja mała 16tego będzie miała 5 miesięcy i nawet dziąsła jej nie puchną, troszkę się ślini ale to od dłuższego czasu po za tym nic. Pogoda owszem do bani sad smiley kiepski ten maj sad smiley


Kasiulka85 (offline)

09-05-2017 10:22:37

Łańcut
Witajcie dziewczyny
Chwilę mnie nie było ale to dlatego że ten tydzień to był jakiś harcore...
Te wszystkie przygotowania , zakupy , wizyty lekarskie. 2 maja bylam ze starszą córką na kontroli u lekarza w por. Rehabilitacji i przy okazji zapytałam o tą asymetrie Ani. Powiedziała że nic mi nie powie dopóki nie zobaczy małej i kazała się dopisać na listę dodatkową pacjentów już na 5 maja !! Bylam w szoku , to mile z jej strony bo normalnie terminy są na wrzesień. Więc nie wybrzydzalam mimo ze dużo roboty przed tymi imprezami miałam i przyjechaliśmy 5-tego. Rzeczywiscie ma asymetrie ulozeniowa , musimy ćwiczyć. Zapisala nam ćwiczenia juz od dzisiaj smiling smiley






Kasiulka85 (offline)

09-05-2017 10:23:48

Łańcut
A teraz czekam w kolejce do kontroli po tym zapaleniu oskrzeli wiec odezwe sie późniejsmiling smiley






Natalia88 (offline)

09-05-2017 12:53:17

Biała
Aniia walczę o pokarm. Dzięki, że mnie motywujesz:-* może będziesz miała ładna pogodę na chrzciny. Za dwa tygodnie to już musi być cieplo:-) A ty jesteś na diecie bezmlecznej? Jak wysypka?
Iczka to pogoda to jakieś nieporozumienie. Nawet nigdzie nie chce się wychodzić. U nas zębów jeszcze nie widac;-) natomiast wklada wszystko do buzi i slini się na potęgę.
Kasiulka super, że udało się załatwiać tak szybko ta rehabilitacje:-)

Dziewczyny byłam dzisiaj u alergologa. Stwierdzil, że to jest lojotokowe zapalenie skóry. Mimo to w dalszym ciągu obserwujemy reakcje na jedzenie. Przez 7 dni mam kontynuować dietę bezmlczna. Potem wprowadzić jajka a następnie nabial i obserwować reakcje. Oprócz tego zalecił prac w proszku jelp, ubranka przylegajace do skory prac bez proszku. Żadnej wełny, tylko wiadomo bawełna. Kąpać przez 10 dni w przegotowanej wodzie lub mineralnej. Zapisał jakieś mazidlo do smarowania i dał próbkę lipikar la.roche posay do przetestowania. Martwi go natomiast ta kupka. No zobaczymy. Kontrola w zależności od stanu skóry za 2, 4 lub 6 tygodni. Ja mam mieszane odczucia.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-09 13:09 przez Natalia88.

iczka111 (offline)

09-05-2017 16:06:53

Nowogrodziec
Hej hej

Kasiulka jak ty to wszystko ogarniasz? Fajnie ze juz macie rehabilitację.

Natalia sporo masz zalecen... ale wszystko dla maluszka.

My dzis po wizycie u neonatologa, ostatniej. Mamy rozszerzac dietę bo Miki jest duzy, brakuje mu kilograma do potrojenia wagi urodzeniowej, a powinien to do roku osiagnac. Czyli zupkę mam mu dawać, ale jak juz pisalam od kilku dni dostaje i bardzo mu smakujesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Misia86 (offline)

09-05-2017 19:25:38

Lusina
Ale macie dziewczyny śliczne te dzieciaczki smiling smiley kochane smiling smiley

My mamy też skierowanie do poradni rehabilitacyjnej na 29maja..lekka asymetria..mala też nie chce podnosić główki jak się ją za rączki trzyma do góry..a według lekarza powinna dźwigać główkę..ja już się głupot naczytałam w necie i mam stresa..martwię się ..
Nie pamiętam jak było u mojego starszego syna czy też jak leżał na brzuszku podnosił tak nóżki do góry..nie wiem czy to jest normalne.?
[link widoczny po zalogowaniu]

Dodam że mała przekręca się z plecków na brzuszek,ale tylko na lewą stronę.


iczka111 (offline)

09-05-2017 21:36:03

Nowogrodziec
Misia moj ostatnio lezac na brzuszku wyciaga rece wzdluz ciala i podnosi rece i nogi. Ale trochę inaczej, bo doslownie na samym brzuszku leży a nozki w gorze ma już od ud.Taką foczke robi, jakby plywal. Czytalam ze w 5 miesiacu tak dzieci robią. Moze twoja szykuje się do tej umiejętności?
A z podnoszeniem glowy mielisny problem miesiąc temu. Nigdy z nim tego nie cwiczylam bo czytalam ze nie mozna, a doktorka stwierdziła ze nie umie i ze to zle. Mial wtedy 3,5 mies. Wiec zaczelam ze dwa razy dziennie mu to pokazywac i po tygodniu mialam dziecko ktore samo siada z pozycji pół leżącej i samo siedzi na kolanach choc wcale go do tego nie zmuszam a wrecz mu nie pozwalam. Nie martw sie.

Dziewczyny ktore dajecie warzywka, mialyscie tak ze po podaniu zupki, maluch jeszcze po kilku dobrych godzinach ulal tą marchewką? Miki trenuje akrobacje i to mu się dzis zdarzylo kilka razy. A zjadl marchewkę z ziemniaczkiem hipp. No i jeszcze od 2 dni nie ma u nas kupki, choc do tej pory zawsze byla biegunka i gazy przez caly dzien. Moze jutro zrobi...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



iczka111 (offline)

09-05-2017 21:38:26

Nowogrodziec
Natalia z tym karmieniem piersią to roznie bywa. Ja raz mam za duzo i w lodowce stoi 200 ml odciagniete na czarną godzinę, a za chwilę maly caly dzien na mnie wisi. Czytam sobie blog hafija i sie nie martwię.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Anula91 (offline)

09-05-2017 22:03:45

Pod Bibowcem
Iczka czym się martwisz? Jedzeniem małego? Niby czemu? Przecież dzieci karmione piersią jedzą na żądanie tak? Jeden dzień potrzebuje więcej a jeden mniej smiling smiley moja Madzia karmiona mm zresztą ma tak samo raz zje więcej a raz mniej.. Przecież to mały człowiek zresztą jak każdy ma lepszy i gorszy dzień winking smiley a Ty jak? Zawsze masz duży apetyt? Według mnie nie ma co się martwić ani zmuszać dziecka do jedzenia. Jeśli prawidłowo się rozwija jest pogodny to o co chodzi? winking smiley daj mu prawo wyboru że czasem nie ma chęci po prostu dużo jeść smiling smiley
Ja mojej małej podaje obiadki i deserki i owszem czasem jej się źle odbije i jakaś cześć wróci ale nie jest tego dużo winking smiley spokojnie jeśli dziecko jest pogodne i zadowolone to trochę zwrotu nie zaszkodzi smiling smiley
Misia co do podnoszenia główki nie pomogę sad smiley moja mała z początku nie chciała w ogóle na brzuchu leżeć ale teraz jest trochę lepiej ale niestety zbyt długo to nie uleży grinning smiley


iczka111 (offline)

10-05-2017 02:38:28

Nowogrodziec
Anula zupelnie nie o to mi chodzi. Raczej o to ze po 6 godzinach ta marchewka jeszcze byla w zoladku. Ze moze nie gotowy jest jeszcze na trawienie???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547020, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.