Super Bobaski

Wysłane przez Aniia 

Anula91 (offline)

26-04-2017 06:03:03

Pod Bibowcem
Kass po kim on ma te oczka? Po Tobie czy po Twoim mężu? Po prostu przystojniak z niego straszny!! winking smiley śliczny chłopczyk smiling smiley


Anula91 (offline)

26-04-2017 06:06:24

Pod Bibowcem
[link widoczny po zalogowaniu]

Nasza Madzia już sobie świetnie radzi grinning smiley


kass (offline)

26-04-2017 11:02:56

Piekary Śląskie
Anula dziękuję bardzo!! smiling smiley
Wielkość i obramowke oczu ma moją ale kolor niestety po tatusiu tongue sticking out smiley także podzielił się na nas dwóch, ogólnie podobny trochę do mnie i trochę do męża smiling smiley ale nie to najważniejsze.. Najważniejsze że zdrowy!! smiling smiley

Anula jaka duża już Twoja Madzia!! Slicznooootka słodka smiling smiley i jak ładnie już butelkę trzyma smiling smiley dajesz jej już coś innego niż mleko?
Ja mam zamiar rozszerzać dietę od 6 miesiąca.. Temat dość kontrowersyjny, ale według najnowszych zaleceń who rozszerzamy dietę po 6 miesiącu niezależnie czy dziecko jest KP czy na mm.
A wy mamuski od kiedy macie zamiar rozszerzać dietę waszym maleństwom? smiling smiley






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 11:04 przez kass.

iczka111 (offline)

26-04-2017 11:53:49

Nowogrodziec
Hej mamusie

U nas kiepsko, katar nie ustępuje, dostalam antybiotyk dla malego... plakac mi sie chce, że go nie ustrzeglam przed chorobą.

Oooo kasssmiling smiley fajnie że wrocilassmiling smiley
Miki wazy prawie 8,5 kgsmiling smiley

AnulA Madzia jest juz mega wielka!

Misia jak badania? Wszystko ok?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



iczka111 (offline)

26-04-2017 11:56:01

Nowogrodziec
U nas spanie przerywane pobudkami na jedzenie, rzadko spi dłuŻej niz 3 godziny.
Kass co do rozszerzania diety, wczoraj maly dostal lyzeczka odrobine kleiku ryzowego na moim mleku, bo przez ten cholerny katar nie moze ssac...i jadl slicznie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



pozitiVibration (offline)

26-04-2017 12:17:25

Tychy
Hej smiling smiley
Natalia ja w sumie też nie zaglebialam się w temat nosidelek sad smiley jednego dnia rano wybieralismy sie w góry i po prostu pojechaliśmy na szybko kupić nosidełko. Mamy womar zaffiro. W sumie kupione bardziej z myślą o noszeniu poza domem już po domu.
kass super ze nareszcie udało Ci się napisać ! :* ale Co zazdroszczę przespanych nocy. Choć nie mogę narzekać bo u nas 1-2 pobudki od 20-7. Ale wiem ze są i bardziej uciążliwe maluszki. A ile wypija Ci mleczka przed spaniem? My też przeszliśmy całkowicie na mm po 2 miesiącu. W zeszłym tyg dałam małej odrobinę marchewki. Strasznie się cieszyła i chciała więcej ale to jednorazowo jej dałam. Maksowi dietę rozszerzalam po 4 miesiącu i jadł wszystko i je wszystko do dziś.
W sobotę mamy chrzciny a ja nadal nie mam co ubrać ;( normalnie nie mogę patrzeć na mój brzuch.
kass , Anula śliczne macie maluszki ! :* slodziaki. Jak ten czas zlecial ... dopiero rok temu zaczelysmy się dowiadywać o ciąży a dzieciaczki takie duże już mamy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pozitiVibration (offline)

26-04-2017 12:20:53

Tychy
Tu moja Łucja jak zajadala się marchewką grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 12:27 przez pozitiVibration.

Madzialenka30 (offline)

26-04-2017 12:48:13

Borkówko
Hej dziewczyny:-). Ale macie śliczne dzieciaczki./ AnulaMadzia już taka duża kawał kobietki rośnie :-) śliczniutka. Poziti no widać że Łucji smakowało śmieszek mały podobna do ciebie jest piękna:*.moja mała śpi ja obiad zrobiłam teraz siedzę i odpoczywam.pogoda jak zwykle do kitu.iczkajak moja mała miała katar to tylko antybiotyk jej pomógł bo do tego miała silny duszący kaszel a to trwało 3 tyg.a antybiotyk pomógł w kilka dni.

Madzialenka30 (offline)

26-04-2017 12:49:13

Borkówko
Kurcze nie mogę wstawić mojej zdj

kass (offline)

26-04-2017 13:47:13

Piekary Śląskie
Iczka też się cieszę że wróciłam, w końcu mi się udało uporać z tym wszystkim.
Iczka mój jak miał katar to lekarka i położna kazała smarować tylko maścia majerankowa, używać do noska soli fizjologicznej i używać Cebionu czyli witaminy C. Ale to było jak maly nie miał jeszcze 3 miesięcy więc nic innego dostać nie mógł bo wszystko po 3 miesiącu dopiero.
A to tylko katar czy coś jeszcze mu dolega?
wybaczcie że tak będę o wszystko pytać ale nie dam rady przeczytać 56 stron tongue sticking out smiley
Iczka dużego masz też Mikołajka smiling smiley a ile ma cm?

Sylwia też się cieszę :* Twoja malutka jest śliczna!! Taka słodka smiling smiley idzie się zakochać! I powiem Ci ze ona jest cała mama! Mega do Ciebie podobna smiling smiley
Mój pije 5 razy dziennie. Rano po całej przespanej nocy pije 180 a w dzień po 150 ml. Jesteśmy na Bebilonie od 8 tygodnia życia. Wcześniej KP i dokarmianie mm bo strasznie mało pokarmu było, i walczylam z pokarmem, laktatorem i innymi badziewiami aby zwiększyć laktacje do 8 tyg.. Uważam że i tak dałam z siebie 100% smiling smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.