Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

Black (offline)

08-06-2016 15:59:52

Opole
Karincia widzę że do formy wracasz błyskawicą grinning smiley Zazdroszczę! Ja ćwicze i dalej jestem gruba tongue sticking out smiley

Gosiaczek za to u nas owoce to szał, wciąga jak odkurzacz. Ostatnio pół gruszki i pół jabłka wessał i popchnął mlekiem xD Już wiem czemu to dziecko tak dobrze wygląda!

Magda u nas dają rade gryzaki, ale jak mały czasem o górną część szczęki piłuje to aż mnie ciarki przechodzą!

Justynad napisałaś to co myślę... Nie wyobrażam sobie jak biedne to dziecko będzie... Szczególnie że postępy malucha to w dużej mierze pokaz naszego wkładu w rozwój. My ciągle przy małym, na brzuszku, turlanie, zabawa...

I dzisiaj kolejne obcinanie pazurków, moje dziecko w poprzednim wcieleniu musiało być kotem, wszyscy podrapani grinning smiley A najbardziej jego brzusio, leży i go szkrobie!
A z wieści przykrych - dzisiaj przyszedł okres! Liczyłam na dłuższą przerwę tongue sticking out smiley Hormony wariują a ja popłakałam się gotując xD


[link widoczny po zalogowaniu]

agdaM (offline)

08-06-2016 20:31:19

Katowice
Witajcie Dziewczyny. Wracam po dluzszej przerwie...niby czlowiek "siedzi" w domu caly dzien a czasem nawet nie ma czasu wejsc na chwile na forum. Na szczescie z monotoni wyrwal mnie ostatnio maz. Jadac na delegacje w poludniowo wschodnie okolice zabral mnie ze soba. Mamy tam znajomych i zatrzymalam sie u nich. Na weekendzie dolaczyl do nas mazwinking smiley wogole to ostatnio mam dzien dziecka bo nawet moj slubny pojechal ze mna do ikei, gdzie nienawidzi chodzic. Kupilismy malemu lozeczko bo koszyczek jyz byl przyciasnywinking smiley. A jak juz lozdczko to i tysiac innych rzeczy ktore sie przydaly. Efekt super. Sypialnia udzadzona w bieli i szarosci. Zreszta strasznie fiksuje na punkcie szarosci w pomiesczeniach...

Karincia wygladasz jak modelka. No ale i przed ciaza pewnie siper wygladalas. Ja to nawet pomimo ze mam 6kilo mniej niz przed ale....tu wisi tam odstaje...generalnie zbieram na plastyke brzucha, bo juz po 1"dziecku zostala mi pajeczyna rozstepow a i spora czesc brzuchola mi sie nie wstapilawinking smiley no i niestety juz nie wstapi...taka firanka moze czlowiekowi dzien popsuc...

W kwestii jedzenia bez zmian. Tzn jemy wszystkowinking smiley wszystko na co czas pozwala oczywiscie...choc ten moj to taki smakosz ze pewno jotleta to tez juz by podjadalwinking smiley z owocow uwielbia brzoskwinie. Obieram mu skorke i pizwalam w calosci podgryzac dziaselkami. Efekt dwa w jednym. Je chetnie a i masaz zaprwniony. Nooo i rzuca sie na jedzenie jak rekin...wgryza sie z rozpedu a potem tarmosi kesem na bokiwinking smiley nieraz mamy taka z niego polewke ze az boki ze smiechu bola.

Przekreca sie tez z plecow na brzuch, probuje pelzac, z pozycji pollezacej sam probuje siadac. No i rwie sie na nogi. Uwielbia robic sprezynki...a ja wszystkich gonie jak mu pozwalaja...

Black wspolczuje @. Jedynym dla mnie pozytywem jest fakt iz mialabym niemal 100%pewnosc ze nie jestem znowu w ciazy....w przeciwienstwie do coponiektorych ja planuje juz emeryturewinking smiley poki co maz nie mogl poddac sie zabiegowi bo wypadly mu zabiegi laryngologiczne...a co za duzo to nie zdrowo....i nie tanio niestety...

Koncze bo jade po najstarszego syna. Dzisiaj wraca z 2dniowej wycieczki. Mlody zadnal w miedzyczasie na cycu to mozna pedzicsmiling smiley Dobrej nocy...

Justyna1992 (offline)

09-06-2016 07:07:47

Chorzów
Moj tez ma pazurki jak kotek. Co do obcinania ich to prawa reka lajtowo ładnie nia nie rusza. Zas prawa to przynajmiej 10 minut walki ^^. Black moj tak samo podrapany. Tu mu sie zagoi a za chwile nastepne. Dalej nie sporzywam nabialu mlody dostal specjalna mas na plamki jak by gdzies byl ukryty nabial. A co do pani ktora tak to kocha ludzi wyzywac i nie potrafi postawic sie na miejscu osoby ktora zawsze byla slaba psychicznie pragne poinformowac ze Oli codziennie cwiczenia i nie lezy tylko na pleckach. Pozdrawiam.
A moj maz wkoncu wraca w pt na stale wkoncu bede mogla wyjsc z domu kiedy tylko chce a nie co 3 dni. A i jeszcze jedno gdy mlody wyladowal drugi raz w szpitalu na zapalenie pluc nie mialam zadnego wsparcia od mojego zadnego"wszystko bedzie dobrze" nie masz pojecia jak pragnelam by moj maz wrocil na ten czas i byl dla mnie oparciem gdyby nie moi rodzice to juz calkiem bym sie zalamala. A tesciowie? Tss ostatnio przypomnieli sobie ze maja wnuka bo maz mial urodziny i to byl ich 1 sms o zapyt "jak tam Olis" od grudnia. Plus Oliś strasznie kocha jak mu robie samolocik oraz winde lubi jak prukam mu po brzuszku. Moze nie jestem idealna matka ale jak na slomianna wdowe sie staram. Z byle gownem jak tylko cos mu wyskoczy lece to lekarza. Ostatnio nawet przelecialam miasta by znalesc mu nowe spodenki ale jak na zlosc nigdzie nie bylo ( ze niby chlopaki nie nosza ciekich getrow) ale udalo sie w pepco.

Teraz czeka mnie impreza taty 50 Oliś pierwszy raz zobaczy tyle ludzi ostatnio jak przyszlo wujostwo i jego prababcia to biedak plakal razem ze swym wujkiem ( 2l ^^ )

Napisalam slowo opuzniony bo od czasu jak byl w szpitalu dwa razy byle apsik mnie niepokoi wiec NIE DZIWNE KURNA ZE SIE NIEPOKOJE DO JASNE KURNA CHOLERY.






Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-09 07:31 przez Justyna1992.

Karincia (offline)

09-06-2016 10:17:25

Wodzisław Śląski
Gosiaczek moj to na widok owocow i warzyw to az sie trzesie i jak np zrobie przerwe bo corcia mnie zawola to az krzyczy ze chce jeszcze i dopiero przestaje sie ekscytowac jak widzi ze miseczka juz jest pusta taki spryciarz z niego.
Justyna1992 spokojnie niemasz sie czym martwic,kazde dziecko robi w innym czasie,kolezanka chodzi na rehabilitacje,bo jej maly ma strasznie spiete miesnie,co niby tez ma jakis tam wplyw na rozwoj i pow.jej ze maluszki na obracanie maja czas do 7-8mies.takze spokojnie.
Magda no to zycze powodzenia w produkcji grinning smiley he he he nam w niedziele wyszedl zabek smiling smiley dolna jedyneczka,teraz czekamy na druga bo juz ma biala kreske grinning smiley Myśmy tez mieli w pon.szczepienia,ale u nas to byla masakra na sam widok igly moj maly juz plakal sad smiley ;( uspokoic go nie moglam,nawet cyc niepomogl dopiero jak mu spiewac zaczelam to sie uspokoil,bidulek,ale potem juz bylo ok,spal slodko i nic mu nie dolegalo,a wazy 7420g i ma ok 70cm.
Black ja jeszcze niemam okresu i mam nadzieje,ze jeszcze ten stan troche potrwa,choc przy corce dostalam po 3mies.a teraz nie nazekam ze go niema ciesze sie smiling smiley

Oj dziewczyny dziekuje za mile slowa winking smiley ale to efekt pieknej sukienki,ze wszystko ukryla winking smiley ha ha ha bo fakt mies po porodzie brzusio byl plasciutenki,a teraz hmmmm ma wiele do zyczenia,ha ha ha winking smiley ale co to za brzuch bez zadnej oponki smiling smiley

Justyna1992 niedenerwuj sie nie o to chdzi przeciez,poprostu dziwnie ujmujesz swoje posty, czasem piszesz krotko,wazne ze cos dodalas,a tak naprawde my o tobie nic nie wiem,ze jest ci ciezko jaka masz sytuacje,teraz w ostat.poscie sie mega rozpisalas,jak niemialas wsparcia cza bylo spokojnie pisac do nas,zawsze ktos cos poradzi lub slowem wesprze,tylko nieujmuj tak swojego dziecka ze jest do tylu np.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justyna1992 (offline)

09-06-2016 11:13:46

Chorzów
Pisze krodko bo zazwyczaj nie mam czasu. Teraz mlody zasnal uff spi juz od 9 ^^ zrobilam to co mialam zrobic a teraz mam chwile dla sb i nie wiem co robic hehe. Ale nie chwale pewnie jak se usiade to mlody wstanie he he


justynad (offline)

09-06-2016 12:31:32

Justyna 1992 nie ma idealnych ludzi ale jaka matka pisze ze żałuję że urodziła dziecko ze jej dziecko jest opóźnione .... ? Któraś dziewczyna proponowała ci pomoc ze zadzwoni do twoich bliskich.... a ty nagle przestałas się odzywać . jak sobie nie radzisz to idź do specjalisty . Jest dużo samotnych matek które muszą sobie dawać rade i przelewaja całą miłość na dziecko. Można wymieniać dużo przykładów ale po co tyle osób pisało ci na forum dobre rady , pocieszalo ale ty i tak swoje jaka ty biedna i skrzywdzona przez los .... długo się zastanawiałam czy wypada pisać takie rzeczy ale wiesz nie żałuję tego ze ci tak napisałam .... pozdrawiam i życzę Ci żebyś zrozumiała ze dziecko to największe szczęście które masz !!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

justynad (offline)

09-06-2016 12:54:09

Black ja jak obcinam pazurki małej to jak śpi bo tak to ciężko ..... strasznie ostre są jak igielki zastanawiam się ze może to problem w nozyczkach... u mnie okres przyszedł po 2 miesiącach sad smiley
Karincia super juz pierwszy ząbek smiling smiley smiling smiley szczuplutka jesteś mi jeszcze ok 6-7 kg zostało i mega ciężko idzie ...
W jakich ilościach dzieciaczka dajecie zupki i deserki ?
Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

09-06-2016 15:55:52

Wodzisław Śląski
Justynad no mamy zeba dziecko z grzechotką ciekawe ile zleci niz drugi wyjdzie,bo chcialabym wreszcie lepsze nocki winking smiley teraz jeszcze corcia w nocy zaczela tez wolac ze chce siusiu takze mam wesolo .
Co do deserkow i obiadkow to ja narazie jade na słoiczkach bo dostalismy duzy zapas na chrzciny,no to zjemy a potem sama bede robic,ale tak deserek wcisnie caluski,a obiadek puki co ma na dwa dni, no i obowiazkowo i deserek i obiadek popija cycem bo jakby moglo byc inaczej winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karincia (offline)

09-06-2016 15:57:50

Wodzisław Śląski
a co do obcinania pazurkow to i u rak i nog robie jak niespi,dzielny jest nieboji sie he he,ale corce z koleji musialam robic na spiocha jak byla malutka bo inaczej nieszło...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

10-06-2016 09:47:37

Pruszków
Tak czytam posty dotyczące justyny1992 i muszę stanąć w obronie tej dziewczyny.

Wydaje mi się, że jedynym jej problemem jest nietrafny dobór słów, które większość z forumowiczek źle odbiera.
Osobiście wyciągam odmiennie wnioski i justynę1992 postrzegam jako matkę troskliwą i niesamowicie przejętą swoją rolą, a użycie słowa "opóźniony" miało mieć chyba inny wydźwięk niż obraźliwy dla własnego dziecka.
Nie chcę Cię tłumaczyć justyna1992, bo być może źle odczytuję Twoje intencje, ale wydaje mi się, że my forumowiczki nie mamy powodu do niepokoju.

Poza tym już dawno justyna1992 pisała, że jej samopoczucie się poprawiło, że mąż niedługo wraca itp.

W internecie bardzo łatwo kogoś oceniać nie znając jego sytuacji, nie widząc go na co dzień, w sumie w ogóle nie mając pojęcia o jego życiu. A 2 czy 3 posty o tym, że dziewczynie jest źle o niczym tragicznym nie świadczą.

Jestem ciekawa czy Wy wszystkie rzygałyście tęczą w pierwszych tygodniach macierzyństwa i wiedziałyście wszystko o zajmowaniu się taką kruszynką?
Jasne, większość kobiet pała niepohamowaną miłością do swojego dziecka od pierwszych chwil, jednak są tez takie, które potrzebują trochę czasu. To nie jest zwyczajna sytuacja i nie każdy potrafi się w niej odnaleźć od razu.

Życzę wszystkim trochę więcej wyrozumiałości i empatii a mniej panikowania.

Jestem przekonana, że Oliwier ma przy sobie kochającą mamę.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-10 09:48 przez magda86.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.