Styczeń 2016 Lubię z Tobą rozmawiać!

Wysłane przez tynka03 

agdaM (offline)

25-05-2016 22:40:50

Katowice
Gosia twoj maz tak jak moj brat. Zawsze lubil kobiety z krotkimi fryzurkami. I taka mu sie trafila. Jedynie na slub conieco zapuscila...
Z tym karmieniem to ja rozszerzylam juz diete bo mnie meczy cycanie tylko. Sa dni kiedy mam lenia i tylko na cycku lece bo niechce mi sie szykowac nic innego, ale chcialabym tez moc od czasu do czasu zniknac z domu na 2-3h i zeby swiat sie wtedy nie zawalilwinking smiley no i mnie nie rozsadzilogrinning smiley
Generalnie u nas bananek i jabluszko jest cacy. Warzywka sa super pod warunkiem ze z mieskiem...podalam mu juz rosolek z malutka iloscia kurczaczka i kasza manna. Wszystko zblendowane. Zjadl wszystko. A jak podawalam marchewke sama albo z ziemniaczliem lub dynia to bylo plucie...czuje ze wyrosnie na miesozerce jak jego starszy brat...i tu plynnie przejde do watku wyboru stroju dla syna. Twoj tzw patyczak...ma problem bo chudy i wysoki a moj...no coz jak to rasowy miesozerca...niski i krepysmiling smiley problem ze spodniami zqwsze mamy. Niby wagowo jest na granicy (tej gornej) normy ale jednak zdefasonowany nieco w brzusiu jest...i jest dupa...takze rozumiem twoje zmeczenie po zakupach. My tez sie zawsze nalatamy za gaciamismiling smiley
Zmykam teraz spac bo mlody dal mi sie dzisiaj we znaki i padam na twarz...
dobranoc

marutka (offline)

27-05-2016 15:08:55

Witajcie dziewczyny! Jestem marcowka, ale podczytywalam Was troche , kiedy czekałam na mojego synka! Wiem, ze niektóre z Was maja chusty i stad moja prośba: napiszcie mi czy jesteście zadowolone z chust , jak sie u Was sprawdzają i jak reagują na nie Wasze dzieci ? Jakie chusty polecacie: elastyczne czy zwykle? Jakie wymiary chusty sa najlepsze? Z gory dziekuje!


KasiaJanik (offline)

27-05-2016 22:16:20

Białystok
Witajcie dziewczyny

Ale mnie nie było, jakoś w tamtym tygodniu miałam kiepski czas, a w tym tygodniu wrócili moje chłopaki i czasu brak. A teraz jak wszyscy mają wolne w pracy to mój mąż pracuje, dobrze że wczoraj byliśmy na grillu. o dziwo mój Antoś był ok, bo już nie dawałam z nim rady, najgorsze jest to że jak niedośpi, nie ma pełnego spania u siebie w łóżeczku to wieczory są trudne, jeszcze dochodzi do tego, że głodny. Ale noce są ok. Tak się fajnie uśmiecha i gaworzy a raczej krzyczy. Może niedługo juz mu się bedzie udawać przewracać na brzusio smiling smiley A kupy u nas to ehh, praktycznie każda kończy się prysznicem kupka

KasiaJanik (offline)

27-05-2016 22:36:43

Białystok
Marutka
jeśli chodzi o chusty to ja też noszę, teraz jakoś rzadziej bo gorąco i wole na podwórze w wózku bo się napocimy oboje. Na początek to elastyczna też ok ale one tylko do 9 kg wagi dzidziusia więc ja polecam tkaną splotem skośno-krzyżowym, dobrze otula dziecko. Można sobię zamówić doradcę na lekcje i myśle że po jednym razie można nauczyć się wiązać. Ja jestem też jeszcze początkująca w tym temacie. Nauczyłam się wiązać od spotkań z mamami, od koleżanki. Mi na początek poleciła firmy polskie Little Frog, Lennylamb, Natibaby to polskie firmy, Wybór firm i rodzajów jest przeogromny a i długość to zależy od wysokości osoby noszącej, ja mam 4,6 przy wzroście 162 ale to od koleżanki kupiłam bo używane są już złamane (tzn mięciutkie)ale jest mi nawet na kieszonkę za długa, a później na plecak to muszę krótsza kupić, bo kangurek też za długa. Na fb jest dużo grup i można używana super kupić. Ja noszę jak mały miał ok 7 tyg nie było źle, może troszkę sprzeciwiał się bo nóżki są w pozycji odwiedzeniowej a teraz to już lubi i po jakimś czasie zasypia, ale początki mogą być trudne. U nas super. Ostatnio motałam w kangurka i jak dla mnie super ale muszę kupić drugą krótszą chustę bo majta mi się między nogami.

gosiaczekz (offline)

28-05-2016 12:51:19

Słupsk
Agda, widzę że Wy na wyższym poziomie z jedzonkiem. My na razie na warzywach jedziemy,ale jutro mamy zamiar wprowadzić mięsko. Koleżanka jak wysłałam jej zdjęcie małej jak je to powiedziała że nie wygląda naszczesliwa bo tylko trawa i trawa a gdzie miecho:-P ( ta moja koleżanka to " teściowa" mojej starszej córki) a oni raczej miesożerni. Chociaż u mnie też faceci miecho. Wczoraj byłam u koleżanki fryzjerki i chciałam podpiąć włosy do połowy ucha i takie zgadalysmy że mam krótsze, ale mi się bardzo podoba. Rano zrobiłam kąpiel rozjasniajaca i mam jasny blond, jednak przy jasnych mniej widać spustoszenie ( czyt.zakola:-D). Mała śpi,więc mam chwilę...na prasowanie. Dziąsła dają jej tak popalić że masakra. Najgorsze jest jak patrzy się tak jak by chciała powiedzieć" pomóż" i płacze a ja nie mogę nic zrobić. Starsza córka wczoraj jak z nią została i była taka sytuacja to się razem nią poplakala. Smarujemy dziąsła, masujemy, kurcze niech wylaza te zębole.
Młoda jeździ w spacerówce i jest zadowolona. Miłego weekendu


marutka (offline)

28-05-2016 13:09:29

KasiaJanik- Bardzo dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam !






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-28 13:09 przez marutka.

Black (offline)

28-05-2016 14:56:10

Opole
Marutka a u nas z kolei chusta jest be tongue sticking out smiley Młody się drze nie chce i już o! Za to nosidełko okazało się ok, dlatego płakać zamiaru nie mam, może kolejne chustę lubić będzie? tongue sticking out smiley

Gosiaczek zastanawiałam się nad rozjaśnieniem włosów, ale szczerze nie wiem jak się za to zabrać, a mam swój ciemny blond, brąz. No i siwego co niemiara!

U nas zęby nie dają popalić, za to brzusio już owszem. Ciągle z bączkami problem, nie kolki, ale radości też nie ma. Ech! A i też dałam młodemu spróbować marchewkę a niech ma tongue sticking out smiley Dzisiaj cztery miesiące stuknęły w końcu grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marutka (offline)

29-05-2016 13:35:15

Black/ bardzo dziekuje!


gosiaczekz (offline)

29-05-2016 18:05:40

Słupsk
Black, jak reakcja po marchewce? My wczoraj jednak dodaliśmy do warzyw mięsko 2 łyżeczki a dziś dodałam jeszcze jedna. Mała mega zadowolona. Więc zamiast mleczka w porze obiadu jest danie. :-) beczki u nas też są, ale ważne że same się ulatniaja a nie zalegają gazy w brzuchu. A jeśli chodzi o włosy, to kąpiel mi nigdy nie zrobiła krzywdy, a farba jasna i owszem. I fryzjer też kiedyś takie kuku zrobił mi że masakra. Musiałam włosy ściąć na 2 cm. I od tego czasu robię sama. Jutro córce robię ombre. Tak nieraz gadamy że starsza młoda i stwierdzamy że samowystarczalne jesteśmy. A masz włosy farbowane czy naturalnie? I wszystkiego najlepszego z okazji 4 miesięcznicy ;-)


Black (offline)

30-05-2016 21:14:54

Opole
Gosiaczek no ja w tej chwili mam balejaż ale chciałam całkiem mieć blond w ciepłym odcieniu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.