Mamy nie pracujące zawodowo?

Wysłane przez asia0105 

asia0105 (offline)

08-10-2014 11:35:05

Doruchów
Witam! Czy są tutaj mamy nie pracujące zawodowo lecz tak jak ja zajmują się dziećmi i domem?


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

09-10-2014 22:23:12

pomorze
JA jestem asiu smiling smiley Ale mam nadzieję, że znajdą się i inne mamy chętne popisać tu z nami smiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bylena1 (offline)

15-10-2014 18:32:46

Rybnik
Witajcie dziewczyny.Ja też nie pracowałam zawodowo do zeszłego roku. Dawidek urodził się trzy lata temu.Od początku byłam w domu z małym i nie żałuję tej decyzji wogóle!
Nie pisze tego postu zeby Was dolowac czy oceniać.Chce sie podzielic z Mamami Swoimi doswiadczeniami,przezyciami.
Mąż pracuje zawodowo,utrzymuje dom, Nas i niczego Nam nigdy nie brakowało.Ale niestety ja zaczełam czuć, że sie duszę, męczę.Synuś, śniadanie, przebieranie pieluszek, zabawy, czytanie, spiewanie, pranie, prasowanie, szykowanie obiadu,karmienie małego, ciągłe ogarnianie domu żeby był porządek, mąż bardzo panikował, że bakterie, że smoczek spadł na ziemię, ciągłe wypazanie go, butelek, kolacja, kąpiel, usypianie.Mąż jak to w pracy czasem wracał podminowany a w domu czasem płacz, czasem moje pretensje o coś.Same wiecie sielanki nie ma..... sad smiley
Czuam,ze jezeli czegos nie zrobie z swoim zyciem to bedzie coraz gorzej.Balam sie,ze rozwod wisi nad Nami.Szukam pomyslu na Siebie,szukalam miejsca dla Siebie.Moja decyzja nie przyszla mi latwo.Polacy tacy juz sa, ze sie boja....... Po dlugich bojach z Soba,z Swoimi rozmyslaniami zdecydowalam.Szyje ubrania dla Dzieci i Mam.Poczatek byl trudny, nawet bardzo !!!!
Przeciwnođci tez bardzo duzo.Dziewczyny udalo sie! czerpie duzo przyjemnosci z tego co robie,zwlaszcza kiedy patrze na te male cudenka.
Jezeli macie mozliwosci zróbcie cos dla siebie.Dla samej siebie, To bardzo pozytywnie wpłynie na Wasze macierzynstwo, małzenstwo.I nie mówie tu o swojej firmie, wystarczy jakaś dziedzina, która Was cieszy.
Pozdrawiam Mamuśki i do zobaczenia niebawem na portalu smiling smiley

asia0105 (offline)

15-10-2014 20:37:42

Doruchów
Aniu dzięki że jesteś tu ze mną ale chciałam zobaczyć czy są tu takie mamy jak ja czyli nie pracujące zawodowo a zajmujące się domem i dziećmi smiling smiley

bylena fajnie że zajrzałaś do nas i to co piszesz jest bardzo motywujące.Zycze dalszych sukcesów i pochwal się swoimi dziełami smiling smileyno i zaglądaj do nas częściej


BARDZO PROSIMY O GŁOSIKI:
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BeataS (offline)

16-10-2014 19:32:48

Ja również nie pracuję zawodowo i zajmuję się synkiem i domemsmiling smiley Ale szczerze powiem, od jakiegoś czasu usilnie szukam pracy, dość mam już podtekstów, kłótni i docinek.

kasia25 (offline)

19-10-2014 00:02:53

Płock
Hej dziewczyny. Ja z chęcią do was dołącze. Obecnie nie pracuję zawodowo. Zajmuje się wychowaniem dwójki dzieci .




laska (offline)

20-10-2014 19:58:11

pomorze
O! Widzę, że jest więcej mamuś siedzących w domku smiling smiley Fajniesmiling smiley No ja to chyba jeszcze ładnych parę latek posiedzę w domku. Ale co i jak, to wyjdzie w praniu.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

22-10-2014 09:37:49

Godziesze Małe
Ja też się do Was dołączam smiling smiley chociaż nie do końca spełniam warunki, bo zatrudniona jestem, ale pracuję w domu wtedy kiedy chcę smiling smiley


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

29-10-2014 16:04:11

pomorze
A ja choć myślałam nad poszukaniem sobie powolutku pracy, znów muszę plany odłożyć na bok smiling smiley Jednak jeszcze trochę posiedzę w domku smiling smiley Ale w sumie nie jest mi z tym źle, choć dodatkowa kasa by się przydała!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

22-11-2014 12:14:49

Płock
Czesc dziewczyny. Ja też mam czasem dość siedzenia w domku z dziećmi. Ale narazie nie mam wyboru. Mąż jest gościem w domu i musimy tak się podzielić obowiązkami.Jak córka pójdzie do przedszkola to może czegoś poszukam.

Dziewczyny piszcie co u Was.




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546670, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.