termin Październik 2014

Wysłane przez mbialkowa 

mbialkowa (offline)

11-02-2015 08:58:57

Radomsko
cześć Mamusie kochanesmiling smiley długo mnie nie było, ale dni tak szybko mijają,że na nic nie mam czasu. pewnie też tak macie. Jeszcze Basia się rozchorowała, pochodziła do przedszkola 2 tygodnie, no niestety rodzice chore dzieci przyprowadzają i mała się rozłożyła. Na szczescie tylko syropki, bez żadnego antybiotyku się obyło, ale marudna jest strasznie, kota normalnie dostaję! Cały dzień sama z dzieciakami, jeszcze martwię się,żeby Michałek nie zachorował. My chrzcimy 8 marca, widziałam zdjęcia Waszych dzieciaczków, noreczko - diabełek wypędzony, mam pytanie-jeśli mogę zapytać, ile płaciliście księdzu za chrzest? Widzę,że już macie ząbki u dzieci, u nas cięgle jeden sięprzebija, ale jeszcze nie wyszedł całkiem i co ciekawe-2. Nie jedynka, tylko właśnie dwójka, popijam kawkę i zaraz sio do kuchni. Dzisiaj pierogi z soczewicą robię, więć troszkę się zejdzie. Michałek nadal tylko na cycu, nie podaję mu jeszcze nic, lekarz powiedział,że dopiero po pół roku, ewentualnie tydzień przed , mogępodawać dodatkowo cos? Ale Wasze dzieciaczki chyba na mieszance są, prawda? czy jest mamusia, która karmi tylko piersią i dokarmia dziecko juz/

miłego dnia kochane, pogoda paskudna....ale mimo wszystko wystarczy spojrzeć na nasze maleństwa i od razu uśmiech się pojawia na twarzysmiling smiley

noreczka (offline)

16-02-2015 15:57:37

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej!
mbialkowa zapłaciłam za chrzest 100 zl, ale z tego co się orientuję, to wszystko zależy od zachłanności księdza...
Wymarł nam ten wątek sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Lili91 (offline)

16-02-2015 22:28:14

Wejherowo
Ale tu cisza straszna sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

MlodyJunak (offline)

17-02-2015 23:08:50

Dziewczyny, ja piszę na bardzo szybko! Dobrze, że chociaż troszkę piszemy na FB, bo strasznie tęskno mi za wami. sad smiley A na nic nie ma czasu sad smiley Noreczko ja mam nadzieję, że reaktywuje się kiedyś ten nasz wątek...
mbiałkowa my chrzcimy młodego w święta, ale nasz ksiądz nie był tak "łaskawy" jak noreczki... Powiedzial, że "dziecko jest bezcenne i tak do 300 zł..." Ale ja postanowiłam, że więcej niż stówkę mu nie dam.
Powiedzcie mi, wiecie co się dzieje np. z klau? Czyżby zrezygnowała?sad smiley
Buziaki kochane :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Lilkawodna (offline)

18-02-2015 20:14:23

Koniuchy
Witajcie dziewczyny. Grypsko mnie dopadlo i powaliła mnie goraczka 39,5. Na szczęście Lilka się nie zaraziła. Lekarka kazała karmić mimo antybiotyku i może to dlatego.
Noreczka- gratuluje chrztu i normalnego księdza:-). My planujemy chrzest na święta, ale jeszcze nic nie zalatwione. Chciałam wziąć brata za chrzestnego ale bratowa co jakiś czas próbuje skłócić mnie z bratem i z mamą i się zastanawiam czy ma to sens. Strasznie się tym dołuje. I jeszcze teściowa powiedziała, że gruba jestem a wazę 51 kg. Dwa kilo więcej niż przed ciążą.

Młody Junak- ja nadal dziewica poporodowa. Byłam u lekarza powiedziałam, że przy próbie boli tak,'że nie daję rady wytrzymać czegoś więcej. Zbadał i powiedział, że wszystko jest ok a to psychika. Nie wiem. Probowalam się wyluzowac a i tak bolalo i do niczego nie doszło. Mi i tak za bardzo się nie chce, ale boję się, że mąż nie wytrzyma długo.

Tak ogólnie to Lilka ciągle się śmieje i już obraca z brzucha na plecy. Zębów nie ma. Płacze ostatnio przy przytawianiu do piersi jakby jej mleko przestało smakowac. I widzę , że jest do tyłu z pokarami, bo czekalam do wizyty u lekarza i nic jeszcze nie wprowadził am. Teraz sama nie wiem czy słusznie.

Lilkawodna (offline)

18-02-2015 20:16:40

Koniuchy
Jeszcze mam pytanie? Z gory przepraszam jak było o tym, ale nie wszystko zdazylam przeczytać. Też Wam tak włosy lecą? Moje są wszędzie tylko nie na głowie.

pauula228 (offline)

18-02-2015 21:19:19

poznan
hej no troszke tu ciszej ale wiadomo kazda zabiegana,
my dalismy ksiedzu 200zl ale on nie chcial nicccc bylismy w wielkim szoku,
LILKwodna dobrze ze malutka nie zlapala od ciebie przeziebienia,tylko pozazdroscic wagi a jak slysze takie gadanie jak twoja tesciowa to krew mnie zalewa,chyba sama byla w ciazy i wie ze nie jest tak latwo stracic
mi zostalo do stracenia 5kg a do wagi wymarzonej 9kg zobaczymy czy sie uda,biegam codziennie nie jem slodyczy jem duzo zdrowiej i musze sie pochwalic ze 1 rozmiar zjechalam oby tak dalej
tak jak pisalam na fb Alex mial lekki stan podgoraczkowy i byl strasznie marudny jest o niebo lepiej no i powoli widze ze zabi wychodza 2 jedynki na dole zobaczymy jak dlugo to potrwa.
trzymajcie sie buzka


[link widoczny po zalogowaniu]

Lilkawodna (offline)

19-02-2015 12:16:44

Koniuchy
Pauula228-gratuluje siły woli i chęci. Wiem jakie to trudne bo jak już jest chwila gdy dziecko śpi to ja albo sprzątam albo gotuje i nie chce mi się ćwiczyć nawet jak mam czas. Ja to przed ciąża nie jadlam za bardzo słodyczy ani jakiś tłustych dań a teraz nie mogę się powstrzymać. Jem na okrągło albo to przez karmienie albo przez przygnębienie. Siedze ciągle sama w domu z dzieckiem. Nie mam nawet do kogo wyjść pogadać. Z mężem też nigdzie nie wychodzimy to mnie dobija i przez to szukam pocieszenia w jedzeniu. Mimo, że lubie się zajmować Lilka to jednak brakuje mi ludzi.

MlodyJunak (offline)

19-02-2015 13:47:05

Lilkawodna czytam Ciebie i jakbym siebie widziała... U mnie też nic się nie zmieniło pod względem "dziewictwa poporodowego". sad smiley Tyle, że ja nawet nie próbowałam - boję się jak jasna cholera na samą myśl... sad smiley Odnośnie włosów - ja wszystkim naokoło chwaliłam się, że moje włosy wciąż na miejscu, a od jakiegoś czasu lecą mi garściami... Mimo przyjmowania witamin. Mąż wyczytał, że to normalne, bo oddajemy naddatek z ciąży. Aczkolwiek męczące - wszędzie pełno moich włosów. My również planujemy na święta chrzest - orientacyjnie - jak wypada Wasz ksiądz na tle tych "naszych"? (finansowo). A teściową się nie przejmuj, jakaś nawiedzona kobieta. Ja jestem strasznym grubasem po porodzie, do wagi wyjściowej brakuje mi jeszcze 8 kg, a z 18 żeby schudnąc tyle ile bym chciała. Ale jakby mi tak teściowa powiedziała to kazałabym jej się gonić.
pauula ja zaciekle ćwiczyłam po 15 minut dziennie na dobry początek. Ale od tygodnia już kompletnie nie mam ani siły ani czasu. W domu rozpie.rducha taka, że szkoda słów - a ja juz nie mam siły na to wszystko.
i tak jak lilkawodna mimo mojej miłości do młodego - jestem podłamana siedzeniem w domu...


[link widoczny po zalogowaniu]

ac1987 (offline)

19-02-2015 20:51:40

Wrocław
Hej dziewczyny,
faktycznie tutaj pustki.
Przy dwójce dzieci jest już trochę mniej siedzenia w domu, bo to z drugim do lekarza, albo na urodziny kogoś z przedszkola, albo też do kina się z moją gwiazdką wybrałam. No i co tydzień chodzimy razem do kościoła, a tato z Antkiem w tym czasie na spacer. Jak idę z nią na plac zabaw, to też tatę wysyłamy na spacer. No ale czasu też wolnego mam niewiele, bo sprzątam lub gotuję kiedy Antoś śpi, ale też muszę się wyrobić z wszystkim do 15:30 zanim Maja wróci z przedszkola. No i co jakiś czas jest przeziębiona i siedzimy wszyscy razem. Dzisiaj miała w przedszkolu przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka. Cała obstawa z braciszkiem włącznie była. Bidulka na początku była bardzo zestresowana i nic nie robiła, no ale potem się rozkręciła jakoś. No i zaczęła kaszleć, więc od jutra siedzię z moją dwójeczką w domu. Musi się wykurwać, bo dziadkowie chcą ją na początku marca zabrać na narty. Ja ostatni raz jeździłam zanim byłam w ciąży z Mają:/ no niestety dopóki dzieci nie podrosną, to ciężko coś będzie dla siebie zrobić szczególnie po powrocie do pracy.
Współczuję Wam tego dziewictwa:/ ja się bałam, że po urodzeniu mojego 4,5 kg pampuszka będzie coś nie tak. O dziwo w zasadzie jest jak dawniej, a nawet zdarzyło się, że było jeszcze lepiej.
Antoś przyhamował z odwracaniem się z brzucha na plecy. Usiłuje odwrócić się z praców na brzuch, ale jeszcze mu troszkę brakuje. Jak ma podłożony jasiek pod głowę, to jak złapie moje ręce, to sam usiądzie. No i gada jak najęty. Wszystko wkłada do buzi. Zaczął nawet trzymać przedmioty oburącz, ale jeszcze szybko mu wylatują z rączek.
Pozdrawiam Was.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.