MAJÓWKI 2010 ciąża :wozek:

Wysłane przez MAGDULINKA 

sarahia (offline)

25-01-2010 22:32:48

Germany /Bc
:sleeping_baby_55: dziekuje i wzajemnie!! Ja tez juz bede uciekac, bo mam o 6 rano pobudke rowniez...pozniej core do przedszkola i na zajecia do 14stej...ehhh... Takze do nastepnego...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monikaah1984 (offline)

25-01-2010 23:00:42

Dziś w nocy nasz piesek zrobił nam "trening przed dzieckiem" tongue sticking out smiley ma chory brzuszek i musieliśmy przez cała noc co 1,5 godziny wychodzić z nim na dwór. Póki było ciemno wychodził mój mąż a potem dopiero ja, ale się namęczyliśmy.
A na czym polega badanie glukozy? Bo idę robić w lutym i wiem tylko że mam na to poświęcić 2 godziny.

monika8700 (offline)

26-01-2010 11:01:43

Witam ja wózek mam załatwiony od kolezanki po jej synku więc kasa zostaje w kieszeniwinking smiley jest chyba z tego co pamietam ciemno popielaty wiec kolor uniwersalny.

co do glukozy to polega to na tym ze pobieraja najpierw krew potem pije sie taki proszek slodki ktory jest rozcieczony z woda mi nawet smakował bo był lekko kwaskawy winking smiley gasił pragnienie smiling smiley i jesli robisz 50 ml to po godzinie pobieraja znow krew .a jesli 75ml to chyba po 2 godzinach pobierajawinking smiley


Ja sie tylko martwie ta moja anemią bo słodyczy niepowinnam jesc a pączki ostatnio na okrągło wcinam smiling smiley :chips:




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Maiena (offline)

26-01-2010 12:47:01

Witajcie kochane!
Ja mam termin na 05.05. ale podobno wg pierwszych ruchów wykluć się możemy w połowie kwietnia nawet, więc sama już nie wiem smiling smiley

To moje drugie dziecko, pierwsze - Szymon urodził się w czerwcu 2007, więc będzie miał prawie 3 lata jak się pojawi nasze drugie słoneczko. Nie wiem czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka, bo ostatnio na usg pokazało pupę smiling smiley

Nudności prawie nie miałam, lekkie jakieś były, ale niedawno powróciły i zauważyłam, że pomaga łyk wody.

Plecy trochę bolą, ale najbardziej spojenie łonowe jak za dużo siedzę. Jestem na zwolnieniu od ok.10tc bo mam za wysokie ciśnienie i muszę je kontrolować trzy razy dziennie, jak na razie to jest w normie, ale w górnych granicach niestety.

Glukoza nie taka straszna, ja miałam przed wypiciem 75g, potem po godzinie i po dwóch pobieraną krew. Po godzinie dużo za duża była, ale po dwóch spadła do normalnego poziomu. Robiłam ją jeszcze w listopadzie, teraz będę powtarzać. Zobaczymy jak teraz wyjdzie. Słyszałam, że warto nawet 3 dni przed badaniem ograniczyć cukier, bo on się długo metabolizuje...

Z drugim dzieckiem trochę łatwiej, bo już wózek jest, łóżeczko też. Tylko przewijak muszę dokupić, bo stary się porwał.


Słoneczko:
[link widoczny po zalogowaniu]

Szymek:
[link widoczny po zalogowaniu]

goshe (offline)

26-01-2010 13:31:44

Wrocław
kochane pomozcie to niespodzianka dla mojego M grinning smiley

spam


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-26 23:17 przez Sympatyczna.

ulusia (offline)

26-01-2010 18:49:07

Rzeszow///Irlandia
Czesc dziewczyny!!!spinning smiley sticking its tongue out Ja termin mam na 23 maja. Zelazo mam za niskie od samego poczatku ciazysad smiley .teraz musialam zwiekszyc dawke,ale kupilam sobie w plynie bo tez mam po tabletkach zatwardzenie. Pytanko ma do Maiena: To po ruchach mozna stwierdzic kiedy sie urodzi dzidzius??? A na co dziewczyny macie smaki??:chips:


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

26-01-2010 20:35:23

Germany /Bc
ulusia Witaj ciąża Co do smaczków, to ja mam podobnie jak w pierwszej ciąży....na słodycze nie moge patrzec, wcale mnie do nich nie ciagnie...ale za to owoce to z checia wcinam (szczegolnie mandarynki i jabłka)!! Mam za to smaka na pikantne, musztarde z jablkiem (taki mix jadlam), a ogolnie na dania typu chinszczyzna..soja...mmmm...poza tym Makarony pod roznymi postaciami....Takze w moim przypadku moje dziewczynki to SPICE GIRLS hehehot smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maiena (offline)

26-01-2010 21:54:18

ulusia wszystko zależy kiedy się je poczuło pierwszy raz ruchy dziecka. Od tego dnia liczysz 4 pełne kalendarzowe miesiące i dwa tygodnie. Tak kiedyś powiedziała bardzo doświadczona położna mojej cioci i się sprawdziło. Urodziła co dnia, dwa miesiące przed terminem. Z pierwszym moim dzieckiem też tak było. I od wielu koleżanek słyszałam smiling smiley


Słoneczko:
[link widoczny po zalogowaniu]

Szymek:
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

27-01-2010 08:50:51

Rzeszów
Moje nocki też nie są za ciekawe, wstaję do łazienki dwa trzy razy w ciągu nocy, a coraz większy brzuch wcale mi tego nie ułatwiasmiling smiley na szczęście moja maleńka nie grasuje wieczorem, tylko zaraz po ósmej wymaga ode mnie abym już leżała w łóżku, bo wtedy i ona zasypia :sleeping_baby_55: mam więc nadzieje, że po porodzie nie zmieni swojego rytmużartowniś
moje plecy już też coraz bardziej mi dokuczają zwłaszcza jak dużo siedzę w ciągu dnia.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

27-01-2010 10:51:18

Pierwsze słysze że po pierwszych ruchach można obliczyc termin smiling smiley ja dość wczesnie czułam dzidzie bo w końcówce 16 tyg.ciążywinking smiley

Co do smaków to na początku tylko słone i kwaśne jadłam a teraz słodycze same się do mnie uśmiechająwinking smiley Ale zmieniają:chips: mi się smaki
Ze spaniem też róznie u mnie . Dziś zato miałam straszne głupie sny .... i czuje że jestem niewyspana .



A o kręgosłupie to nawet niemówie .Tak mnie boli że szok....trzeba troche chyba zacząć ćwiczyć:runner:




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.