MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

LilaC (offline)

27-02-2014 16:19:33

Ale malutka kruszynka, kurcze tak patrzę na to zdjęcie to już takie "prawdziwe" dziecko hehe
które już wygląda jak dziecko a nie jak fasolka, ufoludek etc. .... żebyście mnie dobrze zrozumiały winking smiley
I my też już mamy w brzuszku takie "prawdziwe" dzieciątka grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PaulaBrak89 (offline)

27-02-2014 16:45:14

Liluś w naszym zadupiu świnoujściu dzidziusia możesz obkupić tylko w 5-10-15, pepco, textil market i małych sklepikach z drożyzną. Myślałam o wypadzie na szczecin ale już brzuch za bardzo ciąży i wolę w domu siedzieć. Drogo ale nie mogłam się powstrzymać bo mąż wojskowy marynarz to i synuś musi mieć odpowiednie wdzianko grinning smiley
Zokiki to faktycznie nie bierz chyba dziadostwo ten wózek. A propo moja koleżanka kupiła 2 lata temu taki [link widoczny po zalogowaniu] dała wtedy 400zł na allegro jakaś promocja była i nie psuł się teraz go sprzedała.
A ja dzisiaj pączka zjadłam jednego ale zrobiłam faworki i nawet nie zliczę ile ich zjadłam LOL
Myszka ale Zosieńka słodka dobrze, że za 3 dni będzie z mamusią w domku smiling smiley
I patrzcie jak to zleciało nam, do maja już tylko 2 miechy. A pamiętacie jak pisałyśmy o pierwszych ruchach maluszków naszych? a na zdjęciach miałyśmy małe ufoludki a teraz faktycznie już mali ludzie w brzuszkach siedzą smiling smiley Mój dzisiaj stuka do mnie jakoś tak z boku chyba bokiem się obkręcił smiling smiley

StrzalkaMa (offline)

27-02-2014 18:27:55

D-wo-Koszalin
Myszka jej ale wyczucie miała ta dziewczyna... super, ze wszystko się dobrze skończyło. Przestraszyła mnie ta jej historia. Malutka śliczna dziewczynka smiling smiley

Kurcze ja to jestem straszna panikara teraz jeśli chodzi o Nadię... wiecie co z tego wszystkiego jak ostatnio nie czułam prawie ruchów kilka dni i teraz przez tą historię zamówiłam z mężem ten detektor co ma Lila. wiem że to tylko 2 miesiące zostały ale wydaje mi się że to są najgorsze 2 miesiące, później go sprzedam mam nadzieję. moze jakbym miała szpital bliżej a mam prawie 50 km do szpitala i jakby mąż częściej w domku był w dzień to byłoby inaczej bo mnie on uspokaja zawsze jak zaczynam panikować smiling smiley

ja zjadłam dziś 3 pączki :confused: musiałam jechać na koszalin zrobić badania krwi i moczu dobrze, ze mi się przypomniało o nich, bo w poniedziałek wizyta. zabraliśmy dziś koleżankę z jej synkiem co zaraz 2 miesiące kończy, bo do jakiegoś lekarza z nim jechała. zazdroszczę jej, ze ma małego już przy sobie a jest taki grzeczny że szok w obydwie strony nawet nie zapłakał jak jechaliśmy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

27-02-2014 18:38:04

Świebodzin
Myszko, urocza ta Zosia, fajne ma włoski.

Lila, rzeczywiście u nas już małe kształtne człowieczki są smiling smiley

Paula, ten wózek ma właśnie miekką gondolę, która mi się nie podoba. Ale to naprawdę okazja.
Nooo, czas leci szybko. Moja malutka czasem się tak "wypycha", że czuję jej tyłeczek, wystaje mi taka gula nad pępkiem. A jeszcze niedawno były to tylko ''syndromy jelitowe", bo nie potrafiłyśmy rozróżnić ruchów dziecka od bulgotek w żołądku tongue sticking out smiley

Strzałka, dobrze, że sobie przypomniałaś o badaniach, bo w poniedziałek byłby klops. No i fajnie, że masz zamówiony detektor. Nie ma co żałować kaski, to wszystko dla dobra dzidzi. To będzie Twój "uspokajacz" smiling smiley

Ja zjadłam dzisiaj 1,5 pączka, mmm pyszności. Troszkę miałam wyrzuty sumienia, ale tyle czasu nie jadłam słodyczy, że pewnie nic mi nie podskoczyło.
Posiedziałam trochę na podwórku, pobawiłam się z dzieciaczkami i dzionek jakoś zleciał. Teraz myślę co tu wszamać na kolację tongue sticking out smiley No i jutro mam wizytę, więc już nie mogę się doczekać usg. Kto by pomyślał, że kobieta może się tak cieszyć na wizytę u ginekologa grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-27 18:42 przez Zokiki.

StrzalkaMa (offline)

27-02-2014 18:53:12

D-wo-Koszalin
Zokiki Dokladnie to bedzie mój uspokajacz hehe.
LOL masz rację z tym ginekologiem haha. masz rację tyle czasu nie jadłaś słodkiego to nic Ci się nie stanie smiling smiley 3mam kciuki za jutrzejszą wizytę, daj znać ja bedziesz po smiling smiley na kolację zjedz oczywiście coś dobreego radość


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

LilaC (offline)

27-02-2014 19:24:44

Paula szkoda że nie ma wyboru większego, przez to sobie mogą ceny takie duże narzucać bo wiedzą że i tak rodzice jak trzeba przyjdą i kupią.
A jak mąż wojskowy to fakt że obowiązkowo musieliście kupić hehe , będzie tatuś się chwalił swym małym marynarzykiem smiling smiley

Ja zjadłam dwa pączusie, zjadłabym więcej ale objadłam się gołąbkami i już nie mam więcej miejsca, jutro zjem jeszcze jednego winking smiley

Strzałka ja Ci się w ogóle nie dziwię , sama się nieźle zeschizowałam jak słucham tych opowieści :/ a to na prawdę super sprawa z tym detektorem ,
siedzę i mężowi opowiadam wszystkie te sytuacje, historie z tv jakby odpukać się trafiło do szpitala żeby wiedział jak zareagować i cisnąć lekarzy co mają takie podejście, żeby nie było za późno jak ostatnio w wielu przypadkach, i jak tu spokojnie jechać rodzić ? masakra
dobrze że o tych badaniach sobie przypomniałaś , na szczęście jeszcze w porę grinning smiley

Zokiki to jutro razem mamy wizyty hehe, ja też jak nigdy szczęśliwa jestem jak pomykam do gina grinning smiley dziwne ;p
co do tej miękkiej gondolki masz rację to lipa straszna i dobrze że pączusia zjadłaś , należało Ci się !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

27-02-2014 19:31:24

D-wo-Koszalin
LIla podejście niektórych lekarzy jest na prawdę straszne ;/ powinnyśmy czuć się bezpiecznie w ciąży a słysząc co się dzieje to włos się jeży na głowie. o to i za Ciebie trzymam kciuki i też daj znac po wizycie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

27-02-2014 20:26:30

Szczecin
hej dziewczynki smiling smiley zokiki i liluś trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty grinning smileyja tez zawsze czekam na wizyte z utesknieniem bo wtedy jestem spokojna... ja wizyte mam dopiero za 2 tgodnie ale czas leci wiec juz niedlugo.. to bedzie 30 tydien i usg grinning smiley juz sie nie moge doczekac...

ile paczkow zjadłyscie?? ja 2 grinning smiley ogolnie nie lubiałam nigdy paczkow ale w ciazy jakos mi baaardzo smakowały... chyba mogłabym spokojnie zjesc z 10 grinning smiley hehe... ale nie moge... bo po mojej glukozie mam zakaz jedzenia cukru... tzn wynik nie wyszedł zły ale wyszedł na samej górnej granicy normy wiec lepiej dmuchac na zimne grinning smiley

a co do ciukrzycowych dziewczyn i takich jak ja to kiedys rozmawialam z diabetologiem.. i on mowil zeby sie wstrzymac z cukrem ale to nie znzaczy ze od czasu do czasu nie wolno nam nic jesc grinning smiley chodzi tylko i wyłącznie o trzymaniu zdrowego rozsadku i jesli umiemy sie ograniczyc na 1 koste czekolady to mozemy ja spokojnie zjesc... ja niestety nie umie sie powstrzymac wiec wole nie zaczynac jesc slodyczy wogole hehe grinning smiley ale paczkek nie zaszkodzi grinning smiley

srtrzałka chyba kazda mama ma po trochu małą schize jak jest w ciazy.. niestety takie sa uroki ciay.. z jedenj strony sie cieszymy a zarazem ciagle martwimy nawet podswiadomie o zdrowie naszych maluchow..

dziewczyny macie racje grinning smiley juz w brzuszkach naszych siedza fajne słodkie bobaski grinning smiley jeszcze torche i bedziemy je tuulic i tuliccc grinning smiley


ps.. kiedys ktos dał pomysł o tym zebysmy na facebooku sie jakos znlazły grinning smiley byli jacyc chetni ?? smiling smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

28-02-2014 09:14:27

Bielsko-Biała
Kochane ja przyszłam trochę pomarudzićsad smiley
Wczoraj byłam u ginka- z młodym wszystko pięknie ładnie, rośnie jak na drożdżach- ma już 2 kg, a dokładnie 1950g, ciąża wysoko i niby mam być spokojna- ale jak mam być spokojna jak znowu mi się ta moja nieszczęsna szyjka skracasad smiley tzn ja generalnie od początku mam ją od zawsze bardzo krótką- na początku ciąży miała 33mm, m-c temu 28mm a wczoraj 24mm. A 25mm to dolna granica normy... w pierwszej ciąży miałam założony w 26 tc pessar i było ok. Z Natalką też mi się skracała- ale donosiłam bez pessara- do 41 tc. I teraz mnie uspokaja że też donoszę, że to już zaawansowana ciąża- kończę 31 tydzień- i że już pessar szkoda zakładać... że taka moja uroda- ale że mam się oszczędzać i jak najwięcej wypoczywać- fajny dowcip nie? przy dwójce dzieciwinking smiley eh... i trochę mnie to zdołowało- przecież jeszcze całe dwa miechy!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

myszka1982 (offline)

28-02-2014 10:23:06

Wisła
sebata - ja proponowalam facebooka smiling smiley i tylko 2 dziewczyny mam smiling smiley bo inne nie chca Cipolindy :p Ja wiecej na Fejsie jestem niz tu.... Jakby co to piszcie na priv dane - to Was znajde - bo mnie w wyszukiwarce ni ma sad smiley mam blokade.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.