MAJÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez StrzalkaMa 

ewaban (offline)

24-02-2014 14:58:31

Bielsko-Biała
kilka fotek z urodzin mojej Natalkismiling smiley
moja kochana dwulatka

torcik
dmuchanie świeczek

i mama z brzuszkiemwinking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 14:59 przez ewaban.

Zokiki (offline)

24-02-2014 18:14:44

Świebodzin
Ale tu u nas cisza. Gdzie się wszystkie majówki podziały? smiling smiley

ewaban, słodka ta Twoja Majusia, wszystkiego najlepszego dla niej smiling smiley Torcik pewnie smakowity był, mmm Kubuś Puchatek.

Sebata, po udanych zakupach należy się odpoczynek. Leż póki możesz smiling smiley

Strzałka, a jak u Ciebie po 3D? Nadia pokazała buzialka?

Myszka, też daj znać jak serduszko malutkiej.

U mnie weekend jak zwykle udany, całą sobotę siedziałam sama w domku. A w niedzielę mąż poszedł ze mną na spacer na wioskowe boisko, raz na tydzień może się wysilić ;P Dzisiaj spotkałam na mieście koleżankę z dawnej pracy. Ona też rodzi w maju. Fajnie, będę miała z kim chodzić później na spacerki i na plac zabaw smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

24-02-2014 18:20:07

D-wo-Koszalin
Ewa Twoja obecność jest usprawiedliwiona smiling smiley 100 lat dla Córci smiling smiley świetny torcik i Natalka śliczna dziewczynka. Brzusio już pokaźny smiling smiley

a ja już po wizycie. jak zwykle mała tak się ułożyła, ze ciężko ją było w ogóle zbadać sad smiley buźki nie pokazała ;/ i leży cały czas w poprzek. jak się nie obróci to cesarka ale jeszcze ma trochę czasu. waży 1600. z usg wynika ze jest tydzień starsza, lekarz powiedział, ze jak będzie tak rosła to urodzi się niezły klocek hehe. 3d nie robiliśmy bo i tak nie byłoby nic widac tak się ułożyła okropnie. a poza tym wszystko dobrze u małej.
Zamówiliśmy dzisiaj wózeczek w ostatniej chwili facet polecił nam inny o 300 zł tańszy a jakością praktycznie taki sam. okaże się mam nadzieję, ze nie bedziemy żałować. ogólnie bardzo nam się spodobał jak go zobaczyliśmy na "żywo"




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

24-02-2014 18:22:13

D-wo-Koszalin
Zoki super, że weekend udany smiling smiley o to fajnie, że bedziesz miała z kim chodzić na spacerki zawsze to raźniejsmiling smiley no właśnie majóweczki gdzies się ukrywają


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

sebata (offline)

24-02-2014 18:55:58

Szczecin
ewaban super torcik i córeczka grinning smiley i brzusio oczywiscie

strzałeczko kochana dobrze ze u Nadii wsyztsko dobrze..szkoda ze nie pokazała buziaka.. ale najwazniejsze ze wsyztsko jest w porzadku i rozwija sie zdrowo grinning smiley a ma jeszcze troche czasu na obrót główką w dół wiec spokojnie grinning smiley po za tym bardzo ładny wózeczek zamowiliscie smiling smiley

zokiki super ze weekend udany smiling smiley u mnie leniwy weekend... ciesze sie puki co odpoczynkiem bo moj synek macius pojechał na ferie do dziadkow.. maz pojechał do pracy wiec mam całe dnie tylko dla siebie wiec korzystam i odpoczywam bo zaraz od poniezialku znow sie zacznie wstawanie o 6 rano zeby macka do szkoły zawozic smiling smiley

ahhh... gzie ta wiosna grinning smiley wiosna juz bedzie lzej... bez tych ubran wielkich zimowychsmiling smiley


Oskar[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasia1179 (offline)

24-02-2014 19:19:46

Kołobrzeg
sebata piękne zdjęcie Oskarka smiling smiley Masz rację odpoczywaj smiling smiley
Strzalka u mnie z nocy na noc też coraz gorzej, niby śpię ale przekręcam się z boku na bok co chwilę, ale niestety będzie jeszcze gorzej. Nadia waży już 1600 to już naprawdę bardzo ładnie, to wstydziocha mała z niej smiling smiley A lekarz Ci powiedział do kiedy najlepiej musi się przekręcić? Wózeczek śliczny, super kolory
ewa 100 lat dla Natalki, super torcik smiling smiley
Zokiki fajnie że będziesz miała towarzyszkę do spacerków wózeczkowych, zawsze to raźniej smiling smiley
A ja dzisiaj wybrałam się z Mają do Koszalina, byłyśmy w kinie i trochę poszwendałyśmy się po sklepach smiling smiley Kupiliśmy Kajtkowi czapeczkę na wyjście ze szpitala a Maja jako starsza siostra sama sobie wymyśliła że chce mu kupić grzechotkę. Maja to jest wielki dusigrosz i byłam w szoku jak w sklepie wyciągnęła swój portfel i sama zapłaciła smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

24-02-2014 19:31:50

D-wo-Koszalin
Sebata jej ja też juz czekam na wiosnę żeby ściągnąć te grube łachy smiling smiley wypoczywaj póki możesz Kochana smiling smiley

Kasia mój mąż się zapytał gina do kiedy musi się obrócić... a ten, że do porodu LOL 3 mam wizytę u mojej gin to może mała się już obróci smiling smiley o to i Ty dzisiaj Koszalin nawiedziłaś smiling smiley o popatrz to dobra siostrzyczka z niej będzie smiling smiley

właśnie ciekawe jak tam u Myszki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-24 19:33 przez StrzalkaMa.

PaulaBrak89 (offline)

24-02-2014 19:51:22

Cześć wszystkim ja już w domu smiling smiley Ale wpisów sobie poczytałam grinning smiley
Ja w sobotę odwiedziłam moją psiapsiółkę co w grudniu rodziła. Ale jej mały to bąbelek fajny- spokojny i grubiutki. Trochę sobie pogadał, pociągnął cycka i spał cały czas smiling smiley No taki spokojny że szok
Dostałam full ciuszków od szwagierki. Obleciałam sklepy dziecięce u mamy w mieście i takie różnice cen, że wszystko kupiliśmy tam. A za zaoszczędzoną kasę kupiłam sobie bluzkę bo mnie skusiła i piżamę do szpitala ;P Także mamy już wszystko kupione zostały tylko kosmetyki i wózek.
Babcia to super kobieta w sumie jako, że mamę mam za granicą to z babcią mam największy kontakt. Dzisiaj poszłyśmy na lumpy wygrzebałam sobie kilka koszulek i prześcieradło do łóżeczka jak nowe smiling smiley
Co do brata to bardzo się cieszę, że się wyniesie od nas bo miał być pomocny, uczyć się miał i słuchać a tak na prawdę to stara się być jak wrzud na dupie :/
Strzałka ten brzuchol laska ma przeogromny. Ciekawe czy to nie fotomontaż. Ja też co noc wstaję na siusiu i to zawsze ok godziny 3 jak z budzikiem. O i jednak inny wózeczek wybraliście, ładny taki róż dla dziewczynki. Nadia to niezły klocek już smiling smiley
Zokiki mój mąż to mam szczęście bo jest domyślny i sam wyciągnie odkurzacz albo zmyje naczynia czy poczyści meble i inne smiling smiley Tylko niekiedy ma pretensje, że musi to robić (chociaż ja mu nie każę). Psa teraz wyprowadza zaraz po pracy żebym ja już nie chodziła. Ja za rowerem też tęsknię bo uwielbiam wycieczki rowerowe.
Sebata Oskarek to chyba machał do Ciebie na usg smiling smiley

Lila85 (offline)

24-02-2014 21:21:16

Katowice
Cześć Majóweczki! Ja te piękne chwile oczekiwania na narodziny dziecka mam już za sobą.:-) Z tego względu wiem, że w ciąży warto pomyśleć o emocjonalnym przygotowaniu do roli mamy, bo pojawienie się maluszka przewraca życie każdej kobiety do góry nogami i to na kilka ładnych tygodni. Jest to też okres mega obciążenia fizycznego i psychicznego, o czym rzadko się mówi... Jeśli jesteście zainteresowane jak można się przygotować emocjonalnie do macierzyństwa to zapraszam na bloga, do którego link znajdziecie w stopce. Są tam wskazówki na każdy trymestr ciąży. Jeżeli spodoba się Wam jakiś artykuł to zapraszam do polubienia bloga.:-)


Polecam blog o przygotowaniu do roli mamy od strony emocjonalnej: [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.