GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

Elizabet1204 (offline)

12-06-2013 18:52:04

Jeśli chodzi o kontrole z ZUS, to jest tak wybierają losowo i nie ma znaczenia czy jest się w ciąży czy nie...
Ale tak jak pisze colaja- jak masz na zwolnieniu, że możesz chodzić to nic nie mogą zrobić, bo spacery są wskazane, zakupy trzeba zrobić...a nawet jak ja to mówię, mogę się źle czuć, mąż cały dzień w pracy a ja jadę do rodziców, tylko jak by akurat była kontrola a nas nie ma w domu, to trzeba jechać do ZUS wyjaśnić sprawę....a jeśli się mylę to mnie poprawciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gyne (offline)

12-06-2013 19:08:41

Bydgoszcz/Wrocław
hej dziewczyny

Nie miałam wcześniej czasu zajrzeć na ebobasa smiling smiley dzisiaj w końcu czas znalazłam smiling smiley i dołączam do grudniówek; ja mam termin na 15.12.2013 , czyli jestem w trakcie 14 hbd

będzie dziewczynka smiling smileysmiling smiley




szczęśliwa...

monika8700 (offline)

12-06-2013 19:18:36

Cześć dziewczyny jestem już .. i trochę sie martwię bo okazuje się ze serduszko coś za wolno bije sad smiley przepisał mi luteinę dopochwowo i kazał 2x dziennie po 2 tabletki brać. Mam się zgłosić za dwa tyg. Nie wiem co mam myślećsad smiley dlaczego znowu coś jest nie taksad smiley mężowi sie popłakałam w słuchawkę i sam prawie się poryczał...sad smiley




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

gyne (offline)

12-06-2013 19:22:10

Bydgoszcz/Wrocław
Cytuj
Elizabet1204
gyne -witajsmiling smiley
Jak fajnie, że już znasz płeć dziecka:joliecouette:

Elizabeth - płeć jest wstępna, choć myślę, że trafiona, bo długo podglądana smiling smileysmiling smiley ale tak naprawdę, dopiero za 2 - 3 tyg będzie pewność co do tego smiling smiley tak czy inaczej mój mąż mówi do mnie "moje dziewczynki " smiling smileysmiling smiley




szczęśliwa...

Elizabet1204 (offline)

12-06-2013 19:23:27

Cytuj
monika8700
Cześć dziewczyny jestem już .. i trochę sie martwię bo okazuje się ze serduszko coś za wolno bije sad smiley przepisał mi luteinę dopochwowo i kazał 2x dziennie po 2 tabletki brać. Mam się zgłosić za dwa tyg. Nie wiem co mam myślećsad smiley dlaczego znowu coś jest nie taksad smiley mężowi sie popłakałam w słuchawkę i sam prawie się poryczał...sad smiley
Trzeba wierzyć, że będzie dobrze, może to chwilowe takie zwolnienie serduszka?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-06-2013 19:25:29

Cytuj
gyne
gyne -witajsmiling smiley
Jak fajnie, że już znasz płeć dziecka:joliecouette:

Elizabeth - płeć jest wstępna, choć myślę, że trafiona, bo długo podglądana smiling smileysmiling smiley ale tak naprawdę, dopiero za 2 - 3 tyg będzie pewność co do tego smiling smiley tak czy inaczej mój mąż mówi do mnie "moje dziewczynki " smiling smileysmiling smiley
Ja miałam wczoraj usg, ale mój lekarz stwierdził ze śmiechem, że na tym etapie to on nie zgaduje...ale stwierdził, ze może na następnej wizycie ...za 4 tygodniewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

gyne (offline)

12-06-2013 19:54:26

Bydgoszcz/Wrocław
Cytuj
Elizabet1204
gyne -witajsmiling smiley
Jak fajnie, że już znasz płeć dziecka:joliecouette:

Elizabeth - płeć jest wstępna, choć myślę, że trafiona, bo długo podglądana smiling smileysmiling smiley ale tak naprawdę, dopiero za 2 - 3 tyg będzie pewność co do tego smiling smiley tak czy inaczej mój mąż mówi do mnie "moje dziewczynki " smiling smileysmiling smileyJa miałam wczoraj usg, ale mój lekarz stwierdził ze śmiechem, że na tym etapie to on nie zgaduje...ale stwierdził, ze może na następnej wizycie ...za 4 tygodniewinking smiley

to nie było zgadywanie, po prostu dość wnikliwa obserwacja; wszystko też zależy od sprzętu i doświadczenia smiling smiley
mimo to, jak wiemy, nikt nie jest nieomylny, dlatego potwierdzimy to w następnym badaniu smiling smiley na chwilę obecną cieszę się dziewusią, którą sobie wymarzyłam smiling smiley




szczęśliwa...

anasir (offline)

12-06-2013 19:56:28

Kraków
Cytuj
monika8700
Cześć dziewczyny jestem już .. i trochę sie martwię bo okazuje się ze serduszko coś za wolno bije sad smiley przepisał mi luteinę dopochwowo i kazał 2x dziennie po 2 tabletki brać. Mam się zgłosić za dwa tyg. Nie wiem co mam myślećsad smiley dlaczego znowu coś jest nie taksad smiley mężowi sie popłakałam w słuchawkę i sam prawie się poryczał...sad smiley
Monia musi być ok trzeba być dobrej myślibuziak od dzieckaa nie mówił ile masz udezeń tylko że zawolnoprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]

Elizabet1204 (offline)

12-06-2013 20:01:37

Cytuj
gyne
gyne -witajsmiling smiley
Jak fajnie, że już znasz płeć dziecka:joliecouette:

Elizabeth - płeć jest wstępna, choć myślę, że trafiona, bo długo podglądana smiling smileysmiling smiley ale tak naprawdę, dopiero za 2 - 3 tyg będzie pewność co do tego smiling smiley tak czy inaczej mój mąż mówi do mnie "moje dziewczynki " smiling smileysmiling smileyJa miałam wczoraj usg, ale mój lekarz stwierdził ze śmiechem, że na tym etapie to on nie zgaduje...ale stwierdził, ze może na następnej wizycie ...za 4 tygodniewinking smiley

to nie było zgadywanie, po prostu dość wnikliwa obserwacja; wszystko też zależy od sprzętu i doświadczenia smiling smiley
mimo to, jak wiemy, nikt nie jest nieomylny, dlatego potwierdzimy to w następnym badaniu smiling smiley na chwilę obecną cieszę się dziewusią, którą sobie wymarzyłam smiling smiley
to nie tak, mój lekarz mówi dopiero jak jest na 99% pewny, nie chce wzbudzać nadzieji...i w sumie to dobrzesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.