Mamy bliźniakówsmiling smiley

Wysłane przez grzywcia5 

agrafka_011 (offline)

13-09-2013 23:34:54

Nowa Wieś
Hejkasmiling smiley

Monia gratulacje!!!!!!!!!!!!! dzielna dziewczyna!! wagowo podobnie jak u mnie

Grzywciu ja ich tak pozno klade bo moj K pracuje zawsze na nocki, spi wieczorem a jak wstaje to dopiero kapiemy bo chlopaki potrem dluzej spia.Jak zasna po 22 to budza sie na karmienie dopiero kolo 3 potem o 6 i spia do 9 wiec pryznajmniej sie wyspie rano.Ja tak w sumie wole bo jak jedziemy gdzies do znajomych w weekend to mozemy dluzej posiedziec .kurcze juz niewiem co zrobic zeby polubilz lezenie na tzch brzuszkach...

pati gryzwcia ma racje gon chlopa do pomocy!!!bidulko wspolczuje, trzzmajcie sie i zdrowiejcie!!!

Ewcia ale fajnie parka i na dodatek chlopczk w domciu super ja bym chciala strasznie jeszcze kiedzs dziewczynke, na razie czekam az ktos opatentuje sposob na dziewczznke

jutro idziemy na wesele znowu, nie chce mi sie strasznie...chlopaki zostaja z moimi rodzicami

p.s mam nadyieje ze sie doczztacie bo cos mi sie pieprzy klawiatura w laptopie albo ja cos niechcacy nacisnelam yamiast z wskakuje y jak to zmienic ....


[link widoczny po zalogowaniu]

MoniaW (offline)

14-09-2013 03:57:28

Przełajka
Hej Dziewczyny!Pisze do Was ze szpitalnego lozka,nie moge zasnac.Caly wieczor i pol nocy mnie czyscilo.Przezycie okropne,ale najwazniejsze ze pracuja jelita.Jak wiecie cc mialam zaplanowane na 12ego o 8ej rano.Wieczor wczesniej po 21ej wywiad z anestozjologiem,powiedzialam mu nawet "do zobaczenia",na co on ze nie,bo schodzi z dyzuru i kto inny bedzie mnie znieczulal.Ha,pomylil sie.Zdazylam wrocic na sale (lezalam od poniedzialku z bardzo skrocona szyjka),zadzwonic do meza z informacja o ktorej ma sie wstawic po przepustke i nagle poczulam,ze zaczynaja mi sie skurcze.Byly bardzo silne i czeste,rozwarcie na dwa palce,przy prawidlowym ulozeniu porod naturalny trwalby minuty.Wszystko odbylo sie niesamowicie szybko.I tak 11ego wrzesnia o 23:05 urodzil sie moj synus - 2600gr,51cm i 9/10pkt.Dwie minuty pozniej coreczka - 2750gr,52cm i tez 9/10pkt.Po cc czuje sie koszmarnie,ale karmilam juz moje dzieci,sa sliczne i zdrowe.Trzymajcie kciuki za moj powrot do formy!Sciskam mocno!

agrafka_011 (offline)

16-09-2013 14:51:56

Nowa Wieś
Hejka!!
Pati dzięki za info naprawiła się ta klawiaturasmiling smiley jak tam chłopcy lepiej już?? kochana trzymaj się i nie zamartwiaj tym karmieniem przecież dobrze wiesz ze właśnie zrobiłaś wszystko żeby długo karmić ja tylko karmiłam przez 1,5 miesiąca niecałe i to ja powinnam miec wyrzuty a na pewno nie TY??!! dzis sobie tak pomyslałam przez chwile jakby to było gdybym dłuzej karmiła i wogóle wspominałam to bo natrafiłam na laktator który wala sie w szafce...głowa do góry, pomyśl ze niektóre dziewczyny mają 1 dziecko i karmią tylko 2 tyg. to co najcenniejsze w mleku miałaś to przekazałaś chłopaakom, oni pewnie i tak długo by nie pili bo przeciez dla nich i tak smaczniejsze są te dania w słoiczkach czy robione przez Ciebiesmiling smileya propo napisz mi prosze moze pamietasz jeszcze jak podawałaś te dania słoiczkowe w 5 miesiącu bo zastanawiam sie czy do południa dać deserek a po południu obiadek i wieczorek kleik lub kaszke? bo neonatolog powiedział mi za mam dawac raz dziennie i to warzywo i na wieczók kaszke i sok z bobovity owocowy w ciągu dnia...na razie podaje tylko po południu owoc lub warzywko a piją herbatki z hiipa lub właśnie te soki no i kleik na noc...kurcze chciałabym gotować im w domu te zupki ale nie mam za bardzo czasu mysle ze w zimie się zmobilizuje, a kiedy podałaś im coś z mięskiem bo ja mam dostęp do królików tylko sama nie wiem jak sie za to zabrać


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

16-09-2013 14:52:46

Nowa Wieś
oj skoncze pisac potem bo sie jas budzi!!....


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

16-09-2013 23:18:51

Nowa Wieś
Monia jeszcze raz gratuluje i kurcze prawie tak jak umnie bo J miał 2740 a F 2620 i miedzy nimi jest 2 min. różnicysmiling smileysmiling smiley
Kochana wiemy co przechodzisz napewno szybko wrócisz do formy, fajnie ze karmisz, bądz pozytywnie nastawiona bo to bardzo ważne, jak bedziesz miała chwile zwątpienia to poproś kogoś komu mogłabys sie wygadac albo napisz tutaj, ja niestety nie miałam tej mozliwosci w moim koszmarnym szpitalu..


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

16-09-2013 23:23:34

Nowa Wieś
Pati a czy lekarce chodziło o podciąganie w sensie siedzenia?? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam bo przecież na zdj. Twoje chłopaki siedzą same w wanniesmiling smiley ja dostałam ochrzan od neonatologa bo pytałam czy mozemy ich ciągnać do siadu z lezenia trzymając za rączki , a on na to ze absolutnie nie bo mozna nawet uszkodzic kregosłup i ze dziecko samo bedzie wiedziec kiedy ma siadac!!!!! a moja tesciowa, babka a nawet ja czasem tak im robiłam teraz mam wyrzuty...sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agrafka_011 (offline)

16-09-2013 23:54:44

Nowa Wieś
kurcze czas tak szybko leci ze az mi przykro chłopaki za niedługo bedą mieli 6 miechów a wciąż mi sie wydaje ze jeszcze niedawno sie urodzili...musze sie az pochwalic ich umiejetnosciamiwinking smileywinking smiley otóz Jaś już od dwóch miesiecy potrafi sam sie bujac w leżaczku tak ze wedruje po całym pokoju albo kuchni i dobija do ścian a Filip opanował tą umiejętność dopiero tydzień temu dopiero(chyba obserwował Jaśka jak wymachuje obiema girkami i stwierdził ze jest fajniewinking smiley obaj strasznie interesują się smoczkiem, oglądają i próbują wepchać sobie do buzi a jak sie im nie uda to strasznie nad tym zawodzą i robią zdziwione minysmiling smiley wszystko co jest w zasięgu ich łapek już biorą do rączek-łącznie z moimi włosami które ich strasznie fascynują jak zostają w palcach... najpiewr oglądają z zaciekawieniem a potem oczywiście próbują...Filipek jak go kąpie tak mocno trzyma się wanienki i tak przy tym kopie nóżkami w wodzie ze wszystko z zasięgu wanienki jest zalanesmiling smileyza to Jan leży jak hrabia winking smileynienawidzą czapek i fascynuje ich tv ale ja oczywiście nie pozwalam oglądać..potrafią się już przewrócić z plecków na boczek albo z brzuszka na plecki. Gdy leżą na brzuszku podpieraja sie na przedramionach, biorą grzechotki do rączki a nawet przekładają do drugiej. Rano po przebudzeniu budzą mnie swoimi rozmowami ga gu eee maaa ...a gdy ktoś sie cieszy i strasznie piszczy głośno to wiem ze to janek -głos nie wiem po kim ma taki donośnysmiling smileyZaobserwowałam ze są o siebie zazdrośni...jak jednego trzymam na rękach to ten drugi tak patrzy z byka...no i są jacyś tacy jeszcze strasznie zdziwieni ze jest ich dwóchwinking smileyjak leżą obok siebie to oczywiście Filip rozrabiaka wpycha paluchy jasiowi do oczu, buzi o ciagnie za ubranko jakby chciał na siebie zwrócić uwagę.aa przypomniałam sobie ze ostatnio Filipek próbuje coś kombinować ze stopami tzn, łapie je za rączki i ciagniewinking smiley i najważniejsze zazwyczaj Jasiowi uda sie powiedziec MAMA wiem ze pewnie jeszcze nieswiadomie ale to tak brzmi ze za kazdym razem mam ochote ryczec ze szczescia!!!"winking smiley)

Wybaczcie referat ale musiałam sie pochwalicsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

SylwiaSlo (offline)

17-09-2013 22:31:08

Witajcie smiling smiley

Już po raz kolejny zabieram się za pisanie, mam nadzieję, że teraz nikt mi nie przeszkodzi, bo ostatnio moje dzieci śpią na zmianę i na nic nie mam czasu sad smiley tak jak Basia wcześniej pisała, jak włączę komputer to wchodzę tylko szybko na fb i pocztę.

Monia GRATULACJE KOCHANA!!! widzę, że miałyśmy podobną akcję z porodem i dzieciaczki całkiem podobnie po urodzeniu do moich smiling smiley

Dziewczyny przepraszam, że nie odpiszę każdej z Was z osobna, ale jestem w miarę na bieżąco.

Jeszcze tak szybciutko co u nas nowego. Już ponad miesiąc mieszkamy w nowym mieszkaniu i jak na razie jest cudownie smiling smiley w końcu się urządziliśmy ( dzisiaj rozpakowaliśmy ostatnie pudła tongue sticking out smiley ). Dzieciaczki rosną jak na drożdżach są tacy słodcy, a jak się do mnie śmieją to czasem aż mi łzy lecą. Z Oliwką chodzimy na rehabilitacje, bo okazało się, że ma zbyt duże napięcie mięśniowe, rehabilitant mówi, że bardzo szybko wchodzi w odpowiednie reakcje smiling smiley a Tomuś ostatnio zrobił się małym terrorystą, cały czas wymusza żeby go brać na ręce, już nie wiem co z nim robić, bo zabawiam go ile mogę czasem niestety kosztem Oliwki, ale to działa tylko na chwilę, zaś jak go zostawię, żeby sobie popłakał to i tak zaraz ja się łamię sad smiley nie wiem czy to te zęby? ostatnio bardzo dużo się ślinią i wpychają wszystko do buzi, ale chyba tak ma być w tym okresie...? Mam nadzieję, że uda mi się do Was częściej zaglądać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

patrycha25 (offline)

29-09-2013 22:28:14

Kraków
Witam Dziewczynysmiling smiley


Długo się nie odzywałam ale 27.08 trafiłam do szpitala ze względu na wysokie ciśnienie, które próbowali zbijać, lecz bezskutecznie do tego doszła cholestaza ciążowa i bardzo złe badania, postanowienie lekarza rozwiązać ciąże przez cc w 34 tyg, więc 31.08 na świat przyszły maluchy Kamil 15.57 2180 10/10 pkt Kornelia 15.58 2200 zaczeła od 6 skończyła na 9 pkt miała przez 5 min wsparcie oddechowe spędzili dwa tyg na intensywnej i zostaliśmy wypuszczeni do domku. Mamy już miesiąc, z dziećmi wszystko dobrzesmiling smiley, mamy troszkę wizyt lekarskich ale to jak wszystkie wcześniaki, ja dochodziłam tydzień do siebie. Staram się cały czas wszystko sobie to zorganizować ale było dobrze, ale są chwile słabości a wszystko jeszcze przede mną. będę zaglądać do Was i w razie problemów pytać o radysmiling smiley Pozdrawiamsmiling smiley

Ewcia21 (offline)

29-09-2013 23:28:01

Tarnowo Podgórne /Poznań
Czesc dziewczyny

U mnie wszystko ok powoli sie tocze hehe brzuch mam ogromny i jest mi coraz ciezej .

Patrycha gratuluje i zycze duzo zdrowka dziecia;-) ja tez mam problem z cisnieniem przez te cholerstwo synka ur msc szybciej .

W srode mialam wizyte i okazuje sie ze na100% jedna dziewczynka a drugie daje 80% ze druga dziewuszka;-) ;-)
Dziewczyny te co juz ur tez czulyscie prawie cale dnie kopniaki?? Czy tylko moje dzieciatka takie aktywne?
Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548570, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.