MĄŻ ODSZEDŁ DO INNEJ,A JA ZOSTAŁAM SAMA W CIĄŻYsad smiley

Wysłane przez alexis12 

mencja (offline)

15-03-2012 14:15:46

Bielsko-Biała
Bardzo to smutne, ale skoro znęcał się nad Tobą to teraz należy tylko współczuć jego obecnej dziewczynie.
Dupek zawsze będzie dupkiem a z czasem będzie tylko gorszy.
Życzę Ci abyś spotkała odpowiedniego mężczyznę który się wami zaopiekuje.
Teraz myśl o sobie! Sprawiaj sobie drobne przyjemności a dzięki temu poczujesz się lepiej smiling smiley
Z tego co piszesz to jesteś bardzo silną kobietą!
Teraz to zrozumiałe że jest Ci przykro ale z takim bagażem doświadczeń poradzisz sobie!
Wszystkiego dobrego Alexis smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

26-03-2012 05:22:33

Gliwice
Alexis po burzy zawsze wychodzi słońce...
Jeżeli jestes wierząca, to pamiętaj, że wszystko to co dziej się na ziemi nie dzieje się bez powodu...
Czasami na już na ziemi odpokutowujemy nasze grzechy..
Głowa do góry... tyle wycierpiałaś, więc ze wszystkim sobie poradzisz..


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

26-03-2012 10:17:49

weszlam tu z ciekawoscismiling smiley
alexis wierz lub nie ale czas leczy rany,facet zostal wziety pod pantofel i pewnie za rok czy 2 mu minie, ale juz nie bedzie odwrotu, bo Ty bedziesz szczesliwsza sama lub z kimś innym,zaslugujesz na wszystko co najlepsze!
znajdź pozytywne strony tej sytuacji wiem ze ciezko(nie bedzie mnie nikt bil i ponizal,znajde prace...)niech wie ze na nim Twoj swiat sie nie konczy oni lubia widziec kobiece cierpienie i sie nim upajać,ale nie daj sie pokaz ze swietnie sobie radzisz i juz go nie potrzebujesz! bądź silna dla dzieci!za kim tesknisz? za draniem ktory Cie bil czy za paroma dniami kiedy bylo dobrze,dla dziecka to tez jest straszne kiedy widzi ze tata bije mame ..nie warto,a to ze Cie utrzymywal to troche za malo ..poczucie winy czy obowiaqzku go nie zatrzyma ..bedzie dobrze,mów prawde i tyllko prawdę tą najgorszą,zdaj relacje jak zajmowal sie dzieckiem,ze jest nieodpowiedzialny ze kwota nalozona na alimenty nie wystarcza..trzymaj sie dzielnie i pokaż na co Cie stać!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

alexis12 (offline)

26-03-2012 17:01:08

Elbląg
WITAM SERDECZNIE.
BARDZO DZIĘKUJE ZA SŁOWA WSPARCIA,MASZ RACJE JEST POD PANTOFLEM JEJ,BOLI MNIE ŻE TO MOJA WINA,ŻE NIE UMIAŁAM UTRZYMAĆ TEGO MAŁŻEŃSTWA,MOŻE ZA MAŁO ROBIŁAM... NO CÓŻ ŻYCIE MOJE MUSI BYĆ BEZ NIEGO.
MAM JEGO CZĄSTKĘ,NASZE DZIECKO.A ONA NIECH ŻYJE Z NIM! BĘDĘ SILNA I PRZETRWAM BÓL!!! I ROZWÓD, PRAKURATORA,I UPOKORZENIE JAKIE ROBIMI NA CAŁE MIASTO!!!
OSTATNIO NAPISAŁ " DNA!!!!!!!! SPIERDALAJ!!!!!!"
JAMU TEŻ POWIEM JAK JEGO DNA WYJDZIE,ŻE JEST OJCEMsmiling smiley (bo nie ma innej opcjismiling smiley i pokaże mu DZWI I SŁOWA SPI........
BEDĘ SILNA,PIERWSZEMU MĘŻOWI PO ROZWODZIE POKAZAŁAM,ŻE UMIEM ROBIĆ REMONTY I TO DUŻEsmiling smileyA ON NIE UMIAŁ (miał lewe ręce)I OTWORZYŁAM BIZNES.
ALE MOJA CHOROBA NIE POZWOLIŁA MI DALEJ PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚCI sad smiley
URODZĘ DZIECKO DOJDĘ DO SIEBIE, I COŚ WYMYŚLE......
POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSIE

beatrix (offline)

27-03-2012 10:19:14

alexis trzymam kciuki, zebys szybko wstala na nogi:play_with_child:,ale nie zniżaj sie do jego poziomu i nie odplacaj sie pieknym za nadobne..olej go ciesz sie zyciem mimo ze nie bedzie latwo i nie trać pogody ducha,pokaz mu jak swietnie sobie radzisz ze nie jest pępkiem swiata,niech sobie mysli co chce,Ciebie jego los juz nie musi interesować...!skoro on bez skrupolow Cie zostawił.niech tylko łoży na dziecko i się nim interesuje,nie wiem jaki ojcem byl do tej pory ale patrząc na Twoje wypowiedzi to raczej jakis nieodpowiedzialny i płytkomyslacy facet..
nie przejmuj się jego wybrykami i rób swoje.mysl o sobie i o dzieciach, jestem pewna ze znajdzie sie jakis facet z parasolem bo poki co to trafiłas z deszczu pod rynne,tak to odebrałam...(czytaj miedzy wierszami)znaczy się ze znajdzie sie ktoś NOWY,kto poda Ci pomocną dłoń i bedzie nie tylko mezem kochankiem ale i wspanialym przyjacielem!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

27-03-2012 10:22:36

i jeszcze jedno nie rób sobie wyrzutów:A moze robilas zbyt wiele a on sobie odpuścił,bo widzial jak TY się produkujesz..
TYLKO po co tracić energie na faceta ktory nie jest Ciebie wart?jestes kreatywną osobą ktora już nieraz poradzila sobie w trudnej sytuacji to i teraz


[link widoczny po zalogowaniu]

alexis12 (offline)

27-03-2012 12:07:20

Elbląg
WITAM SERDECZNIE.
WSZYSTKO CO PISZESZ TO PRAWDA płacz z deszczu pod rynnesmutny
TAKA JEST PRAWDA.NO CÓŻ MYŚLĘ O SOBIE I DZIECKU,ALE TRUDNO.
NAPISAŁAM DO NIEGO ŻE " poczułam pierwsze ruchy dziecka "ciąża
odpjego .że "cyganka mu powiedział ,że będzie miał 2 córki ,i je ma.więc ŻĘGNAJ!!!!!!!!!!!!!!!! "
TO MNIE UPEWNIŁO ,ŻE TYLKO ALIMENTY NA DZIECKO,I ZABRANE PRAWA RODZICIELSKIE ,ZERO KONTAKTÓW Z TAK PODŁYM CZŁOWIEKIEM!!!
DZIĘKUJE ZA POŚWIĘCONY CZAS JAKI MI DAŁŚ NA LISTYsmiling smiley
POZDRAWIAM I ŚCISKAM MOCNO.PA

beatrix (offline)

27-03-2012 21:23:45

no problem, trzymaj się, pa


[link widoczny po zalogowaniu]

alexis12 (offline)

28-03-2012 08:20:09

Elbląg
dzięki pa
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547270, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.