MĄŻ ODSZEDŁ DO INNEJ,A JA ZOSTAŁAM SAMA W CIĄŻYsad smiley

Wysłane przez alexis12 

alexis12 (offline)

05-03-2012 09:37:10

Elbląg
Witam Serdecznie ,wszystkie mamy.
7 miesięcy po ślubie mąż,wrócił do ex BABY!, a na koniec wyrzucił mnie z synem 12 letnim (z poprzedniego małrzeństwa )na brugsad smiley
a ja na koniec naszego małrzeństwa zaszłam w ciąże..2 LAT staraliśmy się odziecko ...Zawsze pragnełam DRUGIEGO dziecka,ale dziś nie umię się z tego cieszyćsad smiley
Zostałm bez pracy (bo mnie wyrzucił z firmy ) rozwodzimy się ,bo jego kobieta tego chce!
rozwód to wielka męka dla mnie,ma być z jego winy, bo mnie zdradzał i biłsad smiley
Jego,NIC NIE INTERESUJE ,DZIECKO, ANI JA.
BO TA CIAŻA JEST POD OPIEKĄ LEKARZY,PONIEWARZ PONAD 2 LATA TEMU MIAŁAM POWAŻNĄ OPERACJĘ GINEKOLOGICZNĄ, GDZIE ZARAZIL MNIE PACIORKOWCEM,IMAM ZDROWOTNE POWIKŁANIA.
I NA BOGA ZOSTAŁAM TYLKO JAI SYN 12 LATNI,I 500 ZŁ.

CZY KTÓRAŚ WIE JAK ,ŻYĆ DALEJ???

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-05 09:40 przez alexis12.

ula1219 (offline)

05-03-2012 10:51:02

Lublin
Hej alexis,
Z tego co napisałaś gorzej być nie może, więc będzie tylko lepiej.
Poszukaj w swoim otoczeniu bliskich Ci ludzi, rodzinka, znajomi, którzy mogą i chcą Ci pomóc.
Swiat nie jest tylko czarny, masz dla kogo żyć.
Trzymam kciuki

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

alexis12 (offline)

05-03-2012 14:19:46

Elbląg
DZIĘKUJE TOBIE ,ZA MIŁE SŁOWA.
KAŻDEGO DNIA ,JAK I DZIŚ ZNÓW PRZYPADKIEM USŁYSZAŁAM JAK MNIE ZDRADZAŁ,BÓL JEST OGROMNYsad smiley
MÓJ SYN DAJE MI DUŻO MIŁOŚCI,ALE TAK BRAK MI MOJEGO MĘŻA .WIEM ŻE CZASU POTRZEBA.,BY ZŁAGODZIĆ TEN BÓL .

AnimaVilis (offline)

05-03-2012 14:40:20

Gliwice
Skoro piszesz na forum to znaczy, że u kogoś mieszkasz i masz dostęp do internetu.... u rodziców? Nie będzie tak źle... teraz będzie już tylko lepiej... moją koleżankę zostawił mąż z dzieckiem i zamieszkała u rodziców... odchowała dziecko i teraz zaczęła pracować... skoro u niej się ułożyło-u Ciebie też się ułoży..
Nie myślałaś nad sądowym zwiększeniem alimentów u poprzedniego ojca? skoro masz taką sytuację, to moim zdaniem Ci się należy, o ile on ma dobrze płatną pracę...

Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]

jurti (offline)

05-03-2012 15:18:56

Poznań
Straszne to, co piszesz, smutne bardzo... sad smiley Mam nadzieję, że masz kogoś, kto Ci pomoże, np. rodziców, rodzeństwo, przyjaciół... Na pewno wywalczysz alimenty na nienarodzone dziecko, więc nie będzie tak źle.

alexis12 (offline)

05-03-2012 15:36:58

Elbląg
MAM PRZYZNANEGO ADWOKATA Z SĄDU, ALE I ON BĘDZIE MIAŁ,BO MA KASĘ,LUDZI PRZEKUPUJE PRZECIWKO MNIE,
NAWET LUDZIĄ POKAZUJE SMS, ŻE JAKIEGOŚ FACETA MIAŁAM,A ON SAM SOBIE WYSYŁAŁ Z INNEJ KOMÓRKIsmiling smiley
W SĄDZIE POWIEDZIAŁAM I PRZYZEKŁAM,ŻE GO NIGDY NIE ZDRADZIŁAM!!!!
BOLI MNIE 7 MIESIECYPO ŚLUBIE, NAWET NIE ZDĄŻYLIŚMY NORMALIE ŻYĆ!!! BO ON CAŁY CZAS MIAŁ JĄ.
KIEDYŚ BYŁAM SILĄ KOBIETĄ,,PROWADZIŁAM DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ,A DZIŚ ŚWIAD MI SIĘ ZAWALIŁsad smiley

rozia76 (offline)

05-03-2012 20:34:26

Zabrze
Kochana wiem ze jest ci zle ale dla dzieci powinnas sie zmobilizowac i złojic mu tylek i niech sie wstydzi co zrobil, poszukaj kogos zaufanego i postaraj sie odbudowac wewnetrzy spokoj nie martw sie wszytsko bedzie dobrze pamietaj ze masz dla kogo zyc !!

alexis12 (offline)

05-03-2012 21:11:29

Elbląg
Dziękuje.
Moim marzeniem,odnośnie mojego męża,to PRAGNE OD BOGA,SPRAWIEDLIWOŚCI!!!
MAM NADZIEJE,ŻE ZA BICIE MNIE I ZNĘCANIE SIĘ DOSTANIE WYROK W PROKURATURZE.
ZOSTAWIŁ NAS,A TO NIE WYBACZALNE!!!
A DZIECKO ,WYCHOWAM SAMA,Z ŁZAMI W OCZACZ ,ALE BĘDĘ DZIELNA!
POZDRAWIAM WAS DROGIE MAMYsmiling smiley

fufa (offline)

13-03-2012 09:05:29

Toruń
Alexis! I jesteś silna kobietą! Nie jest łatwo przyznać się do tak smutnej rzeczy,a Ty to zrobiłaś. Przetrwasz tą sytuację, masz dla kogo się starać, dla tych dzieci, które Cię będą bezgranicznie kochać i które biorą z Ciebie przykład. Zobaczysz, z czasem ból zamieni się w złość, a złość w siłę, więc miej dużo nadziei, bo właśnie nadzieja pomaga przetrwać wiele ciężkich chwil, z resztą, napewno o tym wiesz. Tylko w takich sytuacjach się o tym niestety zapomina, a szkoda. Zasługujesz na wszystko co najlepsze, więc tylko czekać aż czarne chmury miną i los Ci wynagrodzi cierpienie. Trzymam za Ciebie kciuki, ja wierzę w to, że wszystko co nas spotyka w życiu ma jakiś cel i nas do czegoś prowadzi. I uważam, że przez takie kręte ścieżki, idąc pod góre mamy szansę dojść na szczyt, na który inni idąc prosto nie maja szans wejść. POzdrawiam serrdecznie smiling smiley

alexis12 (offline)

14-03-2012 11:00:53

Elbląg
Witam.
Czytając ten list,to jak bym to wiedziała,ale odchodzi gdzieś w zapomnieniesad smiley
Mówisz o cierpieniu, ja ciągle walcze o każdy dzień przetrwania.Prowadzilam 2 salony urody ,byłam sama walczyłam o przetrwanie,potem w szpitalu zarazili mnie paciorkowcem, 2 lata walczenia o życie.Walka o małżeństwo,męża...
dziś znów walcze,o dziecko,by do nosić ciąże,bo nerwy mogą zrobić swojesad smiley
każdego dnia jest mi co raz gorzej, bardziej tęsknie za nim,i nie mogę zrozumieć jak mógł mnie zostawił,z dzieckiem;(
mam 34lata i nie wieże ,że kiedy kolwiek dla mnie wyjdzie słońce.
pozdrawiam .
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5246, Posty: 1303380, Użytkownicy: 72997.
Ostatnio dołączył/a Nowa09.

Statystyki tego forum
Wątki: 786, Posty: 147573.