Wyprawka kiedy i co zacząć kompletować?

Wysłane przez ka_dolecka 

mamatrzylatki (offline)

16-02-2021 13:29:31

Łódź
Pomagam w temacie wyprawki smiling smiley podsyłam ściągę z listą potrzebnych rzeczy z której sama korzystałam, super bo jest naprawdę wszystko co było potrzebne bez zbędnych rzeczy. [link widoczny po zalogowaniu]- A tu w temacie wyprawki do szpitala- wszystko co niezbędne [link widoczny po zalogowaniu]

Oolka_90 (offline)

17-02-2021 14:58:07

Warszawa
Z doświadczenia wiem, że nie ma co przesadzać. grinning smiley Podstawowe kosmetyki i ubranka to chyba taka podstawa. Ja skompletowałam swoją wyprawkę przy pomocy przyjaciółki, która poleciła nam produkty Mustela. Trochę żałuję, że nie kupiłam ich gotowego zestawu wyprawkowego z torbą.. może przy kolejnym dziecku grinning smiley

Anonimowy użytkownik (offline)

22-03-2021 12:10:21

tutaj jest cala [link widoczny po zalogowaniu] po 3 miesiacu mozesz sobie juz wszystko powoli kompletowac

Anonimowy użytkownik (offline)

16-05-2021 21:22:27

Cześć, ja zaczęłam kompletować swoją wyprawkę koło 4 miesiąca, ale to była czysta przyjemność, bo zamówiłam wszystko z jednej strony w zasadzie, bo na Formommy.pl jest wszystko co przyda się na początku. Obecnie działa kod na 15% zniżki WYPRAWKA, jakbyś zdecydowała się coś kupić to polecam smiling smiley

lenka855 (offline)

15-06-2021 18:13:44

Zaczęłam kompletować okoł 5 miesiąca ale dużo rzeczy zamawiałąm przez internet na Ceba Baby , tak jak przewijak kołderka kocyk ręcznik poduszka do karmienia itp. bardzo dobra jakość produktów , duży wybór, i ceny ok.

mirae (offline)

28-07-2021 15:27:46

Zgierz
wyprawkę kompletowałam jakos w 5-6 miesiącu. może póxno, ale prędzej nie miałam szczęścia przy utrzymaniu ciąż, więc chciałam być pewna

Amela22 (offline)

25-10-2021 20:54:49

Ścieżki
Ja zaczęłam kompletować wyprawkę gdy dowiedziałam się jaka będzie płećsmiling smiley Choć najpierw zaczęłam od wózka, łóżeczka, wanienki- czyli takich rzeczy, które chciałam aby były w uniwersalnych kolorachsmiling smiley Później, gdy już było pewne, że będzie córcia to poszalałąm troszkę z różowym i kupiłam śliczny kocyk z Ceba i ręczniczki kąpielowe również w dziewczęcych kolorach;D

Niki16 (offline)

27-10-2021 21:14:09

Warszawa
ja większość rzeczy zamawiałam z cebababy, mają rzeczy bardzo dobrej jakości i w fajnych cenach,mam cebuszke i bardzo mi pomagało ułożyć dziecko w wygodnej pozycji do karmienia , jest mięciutka i nie podrażnia.

owieczka78 (offline)

23-11-2021 17:00:18

Łuków
Świetne mają artykuły dla dzieci też dużo zamawiałam z Ceba baby i jestem bardzo zadowolona z jakości .

Celinna (offline)

27-11-2022 20:53:53

Parcele
Zdecydowanie nie ma co przesadzać, ale jednak lepiej mieć za dużo niż za mało. Ja na przykład musiałam dokupić na szybko otulacze i dodatkowy kocyk. Świetna jakość tych kocyków [link widoczny po zalogowaniu] Używam już trzeci raz. W sensie przy trzecim dziecku.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.