lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

alexia0806 (offline)

29-11-2017 13:25:30

Przymiarki
Hej dziewczyny
Izam moja gwiazdeczka ma 3 lata i 7 miesięcy
Obecnie siedzimy w domku katar i kaszel ja morda kupę syropow bierze troche łagodzi ale jeszcze nie tak jakby się chciało. Zima się robi ciekawe jak będzie w lutym jakiś polarek dla dzidziusia trzeba kupic wozek kupujemy dopiero jak się dzidzia urodzi a jakie będziecie mieli łóżeczko??bo my mamy turystyczne jeszcze jest w dobrym stanie po córci dla mnie najlepsze łóżeczko a tak to ino sie leży nie moce sie nadwyrężać



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Anonimowy użytkownik (offline)

30-11-2017 09:27:43

Hej smiling smiley alexia
U nas końcówka kataru. Zdrówka życzymy.
Fajny wiek córci"winking smiley w sam raz na kolejne dzieciątko smiling smiley
My, kupujemy łóżeczko turystyczne, chociaż nadal zastanawiam się nad łóżeczkiem dostawianym do łóżka. Mam jeszcze troszkę czasu na zastanowienie. Na pewno musi mieć mieć kółka grinning smiley

Dzisiaj wizyta u ginasmiling smiley

A jak u was z pogodą???? u nas śnieg pada

MamaWera (offline)

30-11-2017 09:47:59

Wolsztyn
U nas pogoda też nieciekawa, śniegu na razie nie ma ale wcale nie zdziwi mnie,jeśli spadnie. My już mamy łóżeczko. Niby też chcieliśmy na kółkach, ale zdecydowaliśmy się na solidne z szuflada pod spodem. Fajnie, że wizytę macie dzisiaj, może zobaczysz bobaska na ekranie Jesteś Super Mamą!


alexia0806 (offline)

30-11-2017 09:52:47

Przymiarki
Hej dziewczyny ja w przychodni od rana przed 10 ostatnie kucie. Jestem na badaniu glukozy. Wzięłam cytrynę i sie wypili. A Wy w jakim wieku 1 dzieciątko?
U mnie tez śnieg paskudnie jest nie lubię zimna.



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

MamaWera (offline)

30-11-2017 15:05:37

Wolsztyn
Laseczki, znalazłam fajna stronę z wszelkimi akcesoriami dla dzieci i dla mam (jak koszule do karmienia,biustonosze, majtki poporodowe, podkłady poporodowe itd.) bobaskowo.sklep.pl
Nie jest drogo,a można kupić wszystko i jedną przesyłką


martii1 (offline)

30-11-2017 22:19:48

Dwory Pierwsze
Czesc dziewczyny. Jestem Marta i mam termin na 6 lutego. Bedzie dziewczynkasmiling smiley Postanowilam dolaczyc, bo widze, ze mozna dowiedziec sie fajnych rzeczy u Was na forum.

alexia0806 (offline)

01-12-2017 07:19:14

Przymiarki
Witaj Marta to który juz tydzień?jak przebiega Ci ciaza?ja mam założony szew na szyjke siedzę praktycznie caly czas w domku nie mogę praktycznie robic nic takze i przytulam sporo.
Ja tez bede miala dziewczynke drugą



<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

MamaWera (offline)

01-12-2017 08:17:42

Wolsztyn
Cześć Marta! Z tego wynika że jesteśmy w tym samym tygodniu. Mam termin na 4lutego. Zapraszamy do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi innym mały grymaśnik pozdrawiam


Anonimowy użytkownik (offline)

01-12-2017 09:19:36

Hej smiling smiley
Alexia, przeżyłaś glukozę?
Mamawera, dzięki za stronkę. Ja, też znam jedną taką...[link widoczny po zalogowaniu]
Marti, hej smiling smiley gratuluję dziewczynki smiling smiley
A ja, po wizycie. Moje malutkie waży 1500g. eye popping smileygrinning smiley ułożenie miednicowe, odwrócił się nie tak jak powinien. Wyszło niemiarowe serduszko ale okazało się, że powodem jest czkawka. Rytmicznie unosił mu się brzusio grinning smiley czkawki w tej ciąży nie czuję prawie w ogóle. W pierwszej ciąży brzuch podskakiwał delikatnie kilka razy dziennie.
Jestem w 29tc. a wielkość dziecka określa na 31 tc.
Miłego dniasmiling smiley

martii1 (offline)

01-12-2017 12:13:13

Dwory Pierwsze
Jestem w 31 tc. Moja mala w tamten czwartek na wizycie u gina miala tez juz 1500gsmiling smiley Ja przytylam do teraz 16kg, ale naprawde wcale sie nie objadam. Taki moj urokwinking smiley Nie przejmuje sie tym zreszta szczegolnie, problem pojawia sie, kiedy sie tyje za szybko za duzo. Ja tak mialam miedzy 26 a 30tc, przybylo mi 6kg i lekarka sie zmartwila, ale okazalo sie, ze to byla tylko woda. Dostalam rajstopy, ze nozki, zeby nie puchly i po klopociesmiling smiley Ciaze przechodze ogolnie dobrze, tylko zgaga, to moja zmora od 4 miesiaca. Jesli ktos ma klopoty, chetnie pomoge, przetestowalam doslownie wszystko! grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548920, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.