LISTOPAD 2016 - Mamusie i ich Brzusie ciąża

Wysłane przez Grodkowa 

nina_jasek (offline)

10-05-2016 07:45:23

Niedrzwica Duża
Hej! Założyłam grupe na facebooku,mysle ze tam bedzie bam latwiej pisać. Mozna tez dodawac zdjecia...takze zapraszam wszystkie Mamusie do grupy "Listopadowki 2016 :-) Mamusie i ich brzusie". Grupa jest tajna,takze bede Was dodawac!


syla2016 (offline)

10-05-2016 10:26:56

Stare Hołowczyce
prodane cieszę się, że z maluszkiem wszystko dobrze smiling smiley ja mam kolejne usg dopiero 3 czerwca, chciałabym już wiedzieć czy moje maleństwo prawidłowo się rozwija, ale trzeba cierpliwie czekać. Myślę ,żę na tym usg poznam płeć (teraz jestem w 14 tyg), zastanawiam się czy będzie córka czy trzeci syn smiling smiley

syla2016 (offline)

10-05-2016 10:32:47

Stare Hołowczyce
Kobietki coś nie mogę znaleść tej grupy na fecebooku sad smiley

prodane (offline)

10-05-2016 10:51:32

Nowa Wieś legnicka
Cytuj
Nina_jasek
No to czekamy na zaproszenia bo ja ciebie już znalazłam tylko grupy nie.
Cytuj
syla2016
Ja też długo czekałam, przynajmniej tak mi się wydawało. Bałam się że coś jest nie tak. Dzięki Bogu wszystko jest ok. Niby wyszło że 3 syn no i niech będzie już go kocham i czekam na kopniaki. Najważniejsze że jest zdrowy i ma wszystko na swoim miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-10 10:53 przez prodane.

Bianka16 (offline)

10-05-2016 11:23:45

Poznań
Ja też nie znajduję tej grupy. Mogę prosić link na pw?

nina_jasek (offline)

10-05-2016 17:15:04

Niedrzwica Duża
Zmienilam typ grupy,teraz powinnyście ja znalezc. Wpiszcie w wyszukiwarce na fejsie nazwe grupy. Nie umiem dodac z telefonu linku do niej,dopiero pozniej sprobuje na komputerze. Ale mam nadzieje ze teraz juz bedzie ok ;-)


Kasiula_85 (offline)

12-05-2016 16:20:04

Łódź
Przyjmijcie i mniesmiling smiley Dobry pomysł z tą grupą, tam będziemy bardziej na bieżąco. Mi mdłości troszkę minęły, ale dalej potrafią mnie pomęczyć momentami.


Co do jedzenia dalej jem bardzo wybiórczo, tylko to na co mam ochotę. Ze smakiem pochłaniam owoce, warzywa smiling smiley

Waga cały czas stoi w miejscu, a jak u Was?

La_Lano (offline)

12-05-2016 23:32:18

Warszawa
Hej Dziewczyny, po pierwsze ogromne gratulacje! smiling smiley Tez jestem listopadową mamą tylko rocznika 2013 winking smiley Piszę do Was ponieważ pora roku naszych porodów nie jest najcieplejsza, a ja właśnie założyłam firmę która zajmuje się sprzedażą cieplutkich kocyków itp. Jeśli jesteście zainteresowane to zapraszam na facebooka La Lano, allegro czy olx gdzie po nazwie firmy można nas odnaleźć.

Życzę Wam, aby ciążę przebiegały szczęśliwie i bezproblemowo. Trochę Was poczytałam i aż się łezka w oku kręci, chyba pora na drugie winking smiley

basia_25 (offline)

17-05-2016 20:23:20

Ostrów Wielkopolski
Hejka mamuśkiżartowniś Jestem już po badaniach prenalnych wyniki wyszły ok bo jestem w tej najniższej grupie ryzyka,więc powinno być wszystko dobrze z dzidzusiem.
Dzisiaj jednak poszłam do lekarza bo w nocy obudził mnie straszny ból w lewym boku w ciągu dnia było ok ale zaczął mnie boleć brzuch więc poszłam to skontaktować. Dostałam tabletki na podczymanie ciąży mam nic ciężkiego nie dźwigać i odpoczywać. Mam nadzieję że dalej będzie wszystko dobrze.
Piszcie co u Was bo coś cicho tutaj ostatnio się zrobiło. Pozdrawiam serdeczniesmiling smiley

beatak6 (offline)

20-05-2016 13:20:56

Jarnuty
Witam wszystkie listopadówki. Mam termin na 2 listopada. Ciąża bliźniacza jednojajowa. Jak mówią lekarze pewnie do listopada nie dotrwam. Pozdrawiam wszystkie oczekujące mamy
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546230, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.