Październik 2016

Wysłane przez kaarolinaa246 

kokosek (offline)

01-04-2016 19:49:03

Prabuty
Ja to jak zaczne gadac to sie poplacze tak wiece od wscieklosci do lez.. Narobilam sie i tak mnie pachwiny ciagna i caly doz brzucha ze masakra. Glupio mu teraz. Wiec troche pojecze.

Elske ceny sa kosmiczne. Ja dzis w 5 10 15 zrobilam sobie taki przykladowy koszyk jakies bluzeczki ze 3 leginsy 2 pary rajstopek i skarpetek takie na prawde duperele jedno body i jakis pajac do spania a tam do zaplaty 485 zl. A to by byla jakas kropla w morzu potrzeb.

Promy mama twoja bardzo dobrze powiedziala. Ja tam tez jestem tego zdania. Aczkolwiek na razie meza nie mam zamiaru wymieniac mimo wszystko haha

Ale taka codziennosc i przeswiadczenie o tym ze przeciez jest moim mezem/zona nie musze sie starac a pozniej placz i lament bo ktos inny zainteresowal sie ta ukochana nasza osoba a my nagle uswiadamiamy sobie jak bardzo ja kochamy. Ale czasami jest juz za pozno.
Mialam ostatnio taka sytuacje u znajomych. Ona cud nie dziewczyna gotowala sprzatala robila wszystko a on troche sie za bardzo przyzwyczail rozbil sie wygodnicki i nagle kolo jego zony pojawil sie ktos kto powiedzial komplement zainteresowal sie nia i odeszla.. Po 16 latach razem i ulozyla sobie zycie z innym facetem maja dziecko i jest szczesliwa


elske (offline)

01-04-2016 20:28:34

Stavanger
No akurat ciuszki w Norwegii to malutki wydatek w porownianiu do calej reszty smiling smiley
Jest duzy wybor,duzo promocji smiling smiley
Wydaje mi sie tez,ze ubranek w prezencie nasza dzidzia bedzie duzo dostawac smiling smiley....w koncu nie tylko my oszalejemy na punkcie naszych malenstw....sa jeszcze dziadkowie,rodzenstwo,przyjaciele itd smiling smiley
A faceci.....no coz....ONI PO PROSTU SA Z MARSA!
ostatnio wsciekalam sie na swojego M i mam taka dobra kolezanke,ktora jest dosc cieta na chlopow i ona mi powiedziala:
Ania!z facetami jak z nalesnikami....pierwszego trzeba wyp.....dolic smiling smiley
Tak pol zartem smiling smiley


kokosek (offline)

01-04-2016 21:54:48

Prabuty
Aaahahahaha Elske dobre to ! Pozytywne zakonczenie dnia winking smiley


magda_lena2016 (offline)

02-04-2016 13:20:28

Starachowice
Kasiai kamil komunie robie w domu nie bedzie duzo osob bo ok 17. Chrzciny tez w domu robilam wiec mysle ze damy rade. Dzis na zakupach bylam kupilam sobie dresiki :-) widzialam sukienke krtora bede moga i pozniej założyć koszt 85zl wiec cena tez niezla.
Ja mojego tomka to usypialam... UWAGA... jezdzac wozkiem przez prog i to dosc szybko. Teraz mowi : "mama a jak dzidziusia bedziemy usypiac jak progow nie mamy ?"


[link widoczny po zalogowaniu]

Naatalia (offline)

02-04-2016 17:20:01

Warszawa
Ale dziś piękna pogoda ! smiling smiley
Dużo uśmiechów i całusów dla Was grinning smiley
My dziś zaliczyliśmy zoo i duuuuże gofry ciąża


kokosek (offline)

02-04-2016 17:46:48

Prabuty
Ja wrocilam z meeega dlugiego spaceru. Ledwo doszlismy do domu. Maz sobie nalal piwka a ja zaraz zrobie koktajl z kiwi bananem i jablkiem winking smiley


bea (offline)

03-04-2016 12:08:30

Łódź
Hej dziewczyny. Wracam po przerwie. Jestem już po badaniach genetycznych, widziałam fikającego człowieczka i już czuję się bardziej uspokojona. smiling smiley


*************************
[link widoczny po zalogowaniu]

elske (offline)

03-04-2016 14:41:02

Stavanger
Bea...zazdroszcze spokoju smiling smiley i ciesze sie,ze z dzidziusiem wszystko jest dobrze.
Czyli te wszystkie leki o dziecko,stres jesli chodzi o czekanie na usg sa zupelnie noralne.
Ja czekam jak oszalala....na wizyte u lekarza w przyszlym tygodniu...mam nadzieje,ze poslucham serduszka i zaraz po tej wizycie wybieram sie na usg....czekanie jest najgorsze....


magda_lena2016 (offline)

03-04-2016 20:48:40

Starachowice
Ogladalam wczoraj "i wciaz ja kocham" uplakalam sie jak glupia :-) a dzis mielismy ognisko i kielbaski mmm pycha. Usg bede miala we wtorek jyz sie nie mogę doczekac.


[link widoczny po zalogowaniu]

magda_lena2016 (offline)

03-04-2016 20:49:31

Starachowice
Bea mamy tylko dwa dni różnicy :-)


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.