WRZESIEŃ 2016ciążaciąża

Wysłane przez kasiaszum 

zdzieckiemprzezswiat (offline)

06-09-2016 19:56:36

Również gratuluję smiling smiley

Jejciu nie mogę się już doczekać kiedy urodzę. Jeszcze wczoraj czułam się rewelacyjnie, a dzisiaj ogólnie też, ale popołudniu zaczęła boleć mnie głowa i jakoś tak ogólnie rozbita się czuję, jak na chorobę. Nie wiem czy to z nudów czy jakieś przeziębienie zaczyna mnie brać tongue sticking out smiley


Młoda Mama
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karola1234 (offline)

06-09-2016 20:07:12

Szczecin
Witajcie. Jestem dziś po wizycie przewidywana waga mojego maleństwa 4200.
Proponowane rozwiązanie to czekamy jeszcze tydzień i cesarka. Bardzo się boję.
W czwartek 8.09 mam jechać na ktg.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-06 20:09 przez karola1234.

anna22 (offline)

06-09-2016 20:10:11

Tez tak mam ze wstane ok 8 zjem cos minie godzina i znow bym szla spac... masakra smiling smiley
No pobolewa mnie ten krzyz kurcze . Teraz wypatruje juz wszelkich objawow. No u mnie 38tydz juz a nic się nie dzieje hehe.

zdzieckiemprzezswiat ja tez jestem senna i wgl jakas taka na chorobę wczoraj tak mialam.moze ta pogoda bo raz deszcz raz slonce. smiling smiley też już nie moge sie doczekac, wszystko gotowe tylko synka brak <3


[link widoczny po zalogowaniu]

anna22 (offline)

06-09-2016 20:14:13

Karola ojej duze to Twoje dzieciatko. Ale w tym wypadku cesarka najlepsze rozwiązanie. Usg nie jest tak dokladne. Ale chociaż dzieciatko zdrowe duze tzn ze fobrze karmilas.
To ja myslalam ze moje duze 3,5 kg . Przestalam brac wit bo niby od tego dzieci duze rodza sie.
Nic sie nie boj będzie dobrze :* jestes napewno pod dobra opieką


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

06-09-2016 23:47:42

Kraków
Jezu co za bzdury że od witamin się duże dzieci rodzą, skąd ludzie biorą takie zabobony???

Karola nie ma się czego bać, ja miałam cesarke w 36 tc i przeżyłam smiling smiley 2-3 doba jest najgorsza a potem z górki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_agata (offline)

07-09-2016 05:14:24

Zabrze
Jak ten czas leci. Mini Twoja Jagódka już skończyła miesiąc smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_agata (offline)

07-09-2016 05:20:19

Zabrze
Jak jak byłam na prenatalnych to lekarz mi powiedział ze drugie dzieciątko się rodzi większe o ok 300g (chyba sie nie pomylilam) więc pewnie Miłek będzie miał 4kg albo więcej.

Mnie od kilku dni złapał wilczy apetyt :/ normalnie konia bym zjadła


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

07-09-2016 06:32:20

Kraków
Katarzyna_agata już miesiąc a robi się coraz gorsza winking smiley

Z tymi wyliczeniami usg to też roznie bywa jak mnie zlapal poród to mi zrobili usg żeby wiedzieć czy trzeba inkubator na sale od cc przewozić i wyszło coś koło 2730 g a Jaga się urodziła 2970... winking smiley znowu znajomej wychodziło coś koło 3,9 kg a urodziła. 3,2 kg...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zdzieckiemprzezswiat (offline)

07-09-2016 07:58:25

Błąd pomiaru w usg wynosi do 10% stąd te różnice w masie ciała dzieci. Im lepszy sprzęt i dobra ręka lekarza tym błąd pomiaru mniejszy.


Młoda Mama
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

LucynaBK (offline)

07-09-2016 08:09:43

Wrocław
Dziękuję za gratulacje smiling smiley W poniedziałek wróciłyśmy do domu i staramy się poukładać sobie dzień.

Nam wg usg dzień przed porodem wyszło 3kg a mała miała 3550 ale mówią wszyscy lekarze że +/- 0,5 kg to standard więc nic się nie martwcie. Swoją drogą cesarka nie taka straszna jak ją malują, za to jedzenie szpitale w pełni się zgadza z opisami - dramat i słabizna.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.