WRZESIEŃ 2016ciążaciąża

Wysłane przez kasiaszum 

kasiaszum (offline)

02-01-2016 05:51:06

Rzeszów
Witam wszystkie mamusie tak noworoczniesmiling smiley ja swoje upragnione dwie kreski zobaczyłam 1 dnia Nowego Roku. Więc czeka nas cały rok zmian, myślę że pojawi się tu dużo mamusiek i razem będziemy czekać na nasze maleństwasmiling smiley Ja mam już 5 letnia córeczkę która jest całym moim światem i teraz czekamy na drugą kruszynkesmiling smiley
:joliecouette::joliecouette::bebe:

[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

02-01-2016 09:09:10

Opole
Styczeń się jeszcze nie rozpakował a tu już wrzesień wow grinning smiley Serdecznie gratuluje, życzę przyjemnej ciąży bez niespodzianek smiling smiley

lena25 (offline)

02-01-2016 13:33:13

Norway
Witaj kasiaszum smiling smiley
Ja niesmiało sie wpisuje do wrzesniówek...
Swoje 2 kreseczki zobaczyłam 28 grudnia, a w Sylwestra robiłam test jeszcze raz.
Moje uczucia sa bardzo mieszane. Bardzo na to czekalismy, ale to moja czwarta ciaza. Mamy prawie 4letniego synka grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-02 13:33 przez lena25.

kasiaszum (offline)

02-01-2016 19:06:21

Rzeszów
Hej. Miło że robi się nas coraz więcej smiling smiley :joliecouette:
Imartusia trzymam kciuki za pozytywny wynik testu, a którego dnia urodziła się Twoja pierwsza córka? Moja Klaudia jest z kwietnia, a teraz będę miała wrzesniówkę, 15 stycznia dowiem sie dokładnie terminu, choć z kalendarza ciążowego wyliczyłam sobie na 6 wrzesnia ale jak będzie to zobaczymy. A rodziłaś naturalnie czy przez cc?
Lena 25 a w jakim wieku masz swoje dzieciątka? wow 4 ciąza to już wyzwanie, ale najwazniejsze żeby były zdrowesmiling smileyLOL

kasiaszum (offline)

02-01-2016 19:07:51

Rzeszów
Imartusia ja pierwszy test robiłam 24 grudnia 5 dni przed okresem i wyszedl negatywny, a teraz już wyszła druga kreskasmiling smiley

lena25 (offline)

02-01-2016 21:11:12

Norway
Kasiaszum, chyba niezbyt dokładnie sie wyraziłam. niestety nie mam takiej gromadki w domu, mam tylko synka, ktory w lutym konczy 4 latka. pierwsza ciaza zakonczyła sie w 18t ( styczen 2011), a trzecia w 8t (marzec 2015). Wiec teraz poki co obawy są wieksze niz radosc... Ale staram sie myslec pozytywnie. Raz sie udało wiec teraz tez może smiling smiley

Imartusia, życzę Ci, zeby Twoje przeczucia sie nie myliły i żebys tu juz z nami została smiling smiley

efas (offline)

02-01-2016 23:48:15

Police
kasiaszum GRATULUJĘ smiling smiley No to kolejna kwietniówka 2010 będzie miała dzidziusia smiling smiley Super, Klaudia będzie miała rodzeństwo (u mnie też jest 6 lat różnicy między chłopakami). Spokojnych miesięcy oczekiwania życzę smiling smiley
I dla wszystkich wrześniówek życzę spokojnej ciąży smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]]

kasiaszum (offline)

03-01-2016 05:47:13

Rzeszów
lena25a teraz juz rozumem, przykro mi, to trzymam mocno kciuki i tym razem juz musi byc dobrzesmiling smiley
imartusiaczekamy wiec na wiesci, mi w pierszej ciazy tez test pokazal dwie kreski dwa dni przed planowanym okresem
efasdziekuje tak w koncu i ja sie doczekalamsmiling smiley u mnie tez bedzie duza roznica pomiedzy dzieciakami ale w sumie ja sie ciesze Klaudia juz jest duza samodzilena wiec mysle ze bedzie dobrze

kasiaszum (offline)

03-01-2016 05:49:43

Rzeszów
Lena 25 a teraz juz rozumem, przykro mi, to trzymam mocno kciuki i tym razem juz musi byc dobrzesmiling smiley
Imartusia czekamy wiec na wiesci, mi w pierszej ciazy tez test pokazal dwie kreski dwa dni przed planowanym okresem
efas dziekuje tak w koncu i ja sie doczekalamsmiling smiley u mnie tez bedzie duza roznica pomiedzy dzieciakami ale w sumie ja sie ciesze Klaudia juz jest duza samodzilena wiec mysle ze bedzie dobrze
[/quote]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-03 05:50 przez kasiaszum.

lena25 (offline)

03-01-2016 09:08:01

Norway
Imartusia, ja ląduje tu z forum dla Aktualnie starajacych sie, tam dziewczyny czesto byly pewne, ze ich objawy swiadcza o ciazy, a jednak organizm platal im figla ...
Ja sama nie wsluchiwalam sie za bardzo tym razem w swoje cialo, bo w tym cuklu odpuscilam. Ale ja raczej poza pelnymi, bolacymi piersiami nie pamietam innych objawow na samym poczatku ktorejkolwiek z ciaz. To o czym piszesz - klucie/ciagniecie w jajnikach miewalam w czasie owulacji.
Ale kazdy organizm jest inny, Tobie zycze, zeby to bylo to :-)

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4480, Posty: 1122419, Użytkownicy: 69449.
Ostatnio dołączył/a misiabela.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105198.