WRZESIEŃ 2016ciążaciąża

Wysłane przez kasiaszum 

pralinka87 (offline)

12-01-2016 22:29:14

Warszawa
marzenia beta pięknie przyrasta więc stresuj się mniej winking smiley u mnie na pierwszym usg też nic nie było, na kolejnym w teorytycznie 5 tyg. widać było tylko pęcherzyk jak na 4 ale robię betę dla swojego spokoju i ostatnia to ponad 20000 więc czekam na uusg w czwartek. Powtórz sobie betę będzie Ci łatwiej i zrób usg za 2 tygodnie na pewno będzie już dużo więcej widać smiling smiley u mnie sam pęcherzyk był przy becie około 1000 chyba.


[link widoczny po zalogowaniu]

niunia88 (offline)

13-01-2016 00:09:30

bagillt
Hej dziewczyny...
Pragnę do Was dołączyć i ja w tym roku we wrześniu zostanę mama....a przynajmniej mam taką nadzieję. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i los nie zrobi na przekór....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

13-01-2016 04:40:41

Rzeszów
hej Kobietkismiling smiley
MartaMacio super ze wszytsko w porzadku, oby tak dalej, a gdzie pracujesz? szkoda zebys sie meczyla zwlaszcza jezdzac autem bedzie coraz trudniejsmiling smiley

imartusia piekne dwie kreski, na przeziebienie to tylko naturalne metody, na kaszel syrop z cebuli albo czosnku, mleko z miodem, ja np jak tylko mnie cos bierze to pije sam sok z cytryny i pomaga, no niestety w naszym stanie to musimy wrocic do "babcinych" metod leczeniasmiling smiley trzymaj sie cieplutko. Mnie tez ciagle boli podbrzusze, a wieczorami to wogole jestem mega zmeczona i juz mi sie nic nie chce, z tym bolem to czytalam ze przy drugiej ciazy to normalne bo macica szybciej sie rozciaga, ale mimo wszystko juz chcialabym czwartku i tego aby mi lekarz pwoiedzial ze wszytsko ok, dzis jakies glupoty mi sie snily i im blizej wizyty tym mam wiecej obaw

ksia witaj wsrod nassmiling smiley Ty tez w czwartek zobaczysz swoje malenstwo, tak jak i jasmiling smiley

roksia gratuluje pozytywnych wiesci od lekarza teraz tylko sie cieszycsmiling smiley spokonych 9 miesiecy

ja od rana walcze z mdlosciami, tak mi bylo niedobrze ze musialam wstac, teraz pije wode z cytryna i zaraz sniadaniesmiling smiley powiem wam ze pierwsza ciaze przezylam normalnie, a teraz od dwóch tygodni to nie moge sobie poradzic, jestem mega zmeczona, ciagle mnie mdli, glowa mi peka, mam takie migreny, no i ten bol podbrzusza, ale mysle ze bedzie lepiejsmiling smiley pozdrawaiam wszystkie wrzesnioweczki:0 milego dzionka zycze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pralinka87 (offline)

13-01-2016 06:28:38

Warszawa
U mnie właśnie w pierwszej ciąży same sensacje a teraz spokój smiling smiley ciekawe na jak długo...


[link widoczny po zalogowaniu]

Helena90 (offline)

13-01-2016 10:01:46

Wieszyno
Wczoraj wieczorem dosyć mocno bolał mnie brzuch, zadzwoniłam do swojej lekarki, kazała przyjść dzisiaj, pęcherzyk lekko urósł ale tylko do 1,1 cm, dalej nie widać zarodka ani serduszka, brzuch podobno boli bo ciąża chce się poronić.. Jestem załamana, kolejny raz zrobiłam progesteron, i mam wysłać jej wyniki, wtedy zdecyduje czy mam jeszcze dołożyć luteine dopochwowo sad smiley
W piątek kontrol.
Progesteron słabo wzrósł, 12,49, doktor kazała dołożyć luteine dopochwowo co 12h. Mowiła że nie jest zadowolona z wyniku :/
Już zaczyna brakować mi pozytywnych myśli sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-13 11:51 przez Helena90.

kasiaszum (offline)

13-01-2016 14:52:37

Rzeszów
Helena90 musisz sie opanowac i uspokoic bo to na pewno nie pomoze malenstwu, trzymam za ciebie kciuki a ty staraj sie jak najwiecej lezec i odpoczywac bo stres wcale nie jest dobrym doradza kochana

witam wszystkie nowe dziewczynysmiling smiley mam nadzieje ze zostaniemy razem juz do rozwiazania,

ja bety nie robilam wcale a jutro mam juz wizyte u lekarza wiec czekam z utesknieniem


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaszum (offline)

13-01-2016 14:54:15

Rzeszów
izuuu dzieki za pocieszeniesmiling smiley ja tez poniewaz nie przewiduje wiecej ciaz, chce ta cieszyc sie najlepiej jak sie tylko dasmiling smiley mdli mnie zle sie czuje, ale staram sie cieszyc kazdym dniem i kazda chwila bo wiem ze w tym stanie wiecej nie bedesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Loluni (offline)

13-01-2016 15:33:17

Warszawa
Dziewczyny uspokoilam sie winking smiley odebralam bete i 4 stucznia mialam 125 a 12 tycznia 4329winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Loluni (offline)

13-01-2016 15:58:38

Warszawa
Helena co to za gadanie, ze coazach ensiw poronic? Mnie tez boli brzuch i wiele z nas i sa ro nirmalne objawy. Mysle, ze nie poqinnas sie denefwowac bo wlasnie gen stres ma najwiekszy wplyw. Takze glowa do gory, wszystko bedzie dobrze


[link widoczny po zalogowaniu]

Helena90 (offline)

13-01-2016 16:44:17

Wieszyno
Dziękuje Dziewczyny, zastanawiam się nad konsultacją u innego lekarza, ale jak narazie odpoczywam i liczę na cud że w piątek jednak będzie już coś widać.
Trzymam kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty :*


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.