WRZESIEŃ 2016ciążaciąża

Wysłane przez kasiaszum 

Helena90 (offline)

11-01-2016 20:07:36

Wieszyno
Loluni, mi się chyba właśnie zaczęły w ten weekend, nie są to takie typowe mdłości a bardziej ból żołądka połączony ze wzmożoną śliną. No i też w niedzielę i dziś po wstaniu z łóżka, ale nie od razu zrobiło mi się słabo, mroczki przed oczami, ręce się trzęsły i czułam jak bym miała zemdleć, troche jak przy grypie żołądkowej gdy jestem bardzo odwodniona smiling smiley
No i, nie wiem czy to standardowe objawy ciąży czy ten duphaston tak działa, jak myślicie? W pracy dziś było ciężko wysiedzieć a chciała bym popracować jeszcze trochę a minimum do końca miesiąca o ile zdrowie pozwoli smiling smiley
Też czekam z niecierpliwością na czwartek!!!
Trzymam za nas kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)

kasiaszum (offline)

12-01-2016 05:07:32

Rzeszów
Helena90 czytalam wlasnie ze kobiety moga sie tak czuc jak przy grypie zoladkowej, a ty jeszcze dodatkowo bierzesz leki to moze wzmaga, ja mam mdlosci caly czas az mi sie na wymioty zbiera, i nic jesc nie moge wogole, wczoraj w pracy trzy podejscia robilam do kanapki, mam taka kolezanke ktora mnie caly czas pilnuje, i poki co tylko ona wie ze jestem w ciazy, ale ogolnie czuje sie zle, keidy wracam do domu jestem tak zmeczona ze mam dosc wsyztskiego, poki co maz jeszcze ejst w domu, ale w srode juz jedzie w delegacje wiec zostane ze wszystkim sama,


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

roksia (offline)

12-01-2016 09:26:26

Człuchów
Hey dziewczyny !winking smiley
Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gin. , otrzymałam pierwsze zdjęcie.
Moje maleństwo ma nie cale 6mm .
Jestem w 6 tygodniu i 3 dniu ciąży.
Położenie jest dobre,no i tyle się dowiedziałam ;-)
Na kolejną wizytę mam przyjść za jakieś 2/3 tygodnie.
Od kilku dni strasznie mnie mdli,nie mogę nic jeść tylko owoce bez problemu.
Od dziś zażywam Prenatal uno.
Nie mogę doczekać się kolejnej wizyty;-))
Pozdrawiam i miłego dnia życzę ! ;-)

ksia (offline)

12-01-2016 09:45:06

Wieszyno
Cześć dziewczyny. Ja jestem juz mama 19 miesiecznego chlopczyka. Z moim M. zaczelismy starac sie o rodzenstwo dla synka i mam nadzieje ze sie udalo.
U mnie rowniez wszystko okaze sie w czwartek i z tego co czytalam to nie tylko ja z utesknieniem czekam na ten dzien smiling smiley Pozdrawiam

MartaMacio (offline)

12-01-2016 17:08:02

Lublin
Cześć Dziewczyny

Miałam dziś pierwsze usg. Bardzo byłam przejęta (bo jak się człowiek naczyta internetu i nasłucha od znajomych ...) ...ale wszystko w porządku , 6tc, tętno 103 ,ogólnie wszystko w normie i prawidłowo ,adekwatnie do tygodnia. Jestem szczęśliwa i podekscytowana, dociera to wszystko do mnie ,dopiero zaczynam czuć to szczęście ,dumę ... smiling smiley)) kolejne usg i wizyta za 2 tygodnie. Póki co za bardzo żadnych męczących objawów nie mam,zobaczymy później.
I teraz zastanawiam się do kiedy wytrzymam w pracy , a pracę mam odpowiedzialną ,stresującą plus ok.30h /tygodniowo w za kółkiem w długich trasach ...no zobaczymy .
Czekam co u Was,bo kilka z Was ma usg w czwartek . trzymam kciuki smiling smiley

Helena90 (offline)

12-01-2016 18:49:45

Wieszyno
Dziewczyny ja się już mega stresuje czwartkiem, do tego narzeczony się martwi że znowu nie będzie widac i że może za szybko to usg, że tylko się zmartwię, ale to będzie 6t6d więc juz chyba MUSI być coś widać? W sensie zarodek z serduszkiem? Na poprzednim usg tylko pęcherzyk 0,81 cm. Lekarka powiedziała źe już będzie widac dlatego mnie zapisala na ten czwartek.
Strasznie się stresuję, w pracy dziś powiedziałam żeby mogli się przygotować na moje wolne w razie co, przyjeli dobrze, dyrektor powiedział ze mam na siebie uważać i że mi gratuluje i w ogóle sympatycznie nawet było smiling smiley
A wy kiedy mówicie?


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)

pralinka87 (offline)

12-01-2016 18:57:46

Warszawa
Helena ja jak dostanę przedłużenie umowy która kończy mi się w styczniu winking smiley i jak zobaczę serducho. W życiu 2 ciąże straciłam potwierdzone a jedno poronienie miałam tylko po teście więc teraz staram się zachować spokój.
Czekam do czwartku i zobaczymy smiling smiley

Namawiałam przyjaciółkę żeby do nas dołączyła też będzie miała termin na wrzesień. Odnośnie jej usg to właśnie miała w piątek poprzedni i był pęcherzyk 1cm. a następny piątek już zarodek 7mm smiling smiley z seduchem więc tempo iimponujące więc bądź dobrej myśli.


[link widoczny po zalogowaniu]

Helena90 (offline)

12-01-2016 19:14:47

Wieszyno
Wiem że za szybko trochę powiedziałam, ale jakoś tak czułam że on i tak wie, nie wiem czemu, moze kiedyś słyszał jak rozmawiam przez telefon czy coś, no i nie zareagował zaskoczeniem więc myślę że już wiedział.
Stresuje się ale chcę być dobrej myśli smiling smiley dobrze że Was mam smiling smiley
Trzymam kciuki za swojego fasolka i za Wasze smiling smiley
Niech rosną szybko i zdrowo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

29.10.15 * Aniołek I (5 tc)
31.01.16 * Aniołek II (9 tc)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-12 19:16 przez Helena90.

Loluni (offline)

12-01-2016 20:46:19

Warszawa
Ale Wam zaZadrosCze smiling smiley ja usg mam 25 stycznia dopiero. Lekarka przy badaniu poqiedziala, ze macica powieksZona ale czekamy na usg. Chetnie sama poszlabym i zrobilamno ale u mnie ostatni dzien 5 tyg wiec za wczesnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

marzeniasiespelniaja (offline)

12-01-2016 21:14:37

Leśniów
Hej kochane, 9 stycznia robiłam bete, wyszła mi 365,7, powtorzylam po 48h i wyszła 858,4- staramy się z mężem 5 lat i ja strasznie panikuję, na USG nie było kompletnie nic, poza duzym endometrium i rozpulchnieniem. Poradzcie mi, czy mam sie o co bać, tak strasznie sie martwię, czy moja fasolka jest, jak siię tam czuje i czy juz ze mną zostanie, najchętniej tę bete robiłabym codziennie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.