Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

rzenka (offline)

15-07-2015 11:04:47

Katowice
Justyna ale chcesz poszewki czy kołdrę? Bo jak poszewki to dopiero jutro jest akcja sypialnia. Natomiast kołdry są chyba jeszcze z soboty. Ja też się będę jutro czaić na pościel taką w trójkąty - trochę mi nie pasuje do wystroju pokoju, ale fest mi się podoba smiling smiley Poza tym cena tej pościeli i jakość jest bardzo dobra - mam już 2 to mniej więcej wiem smiling smiley

Porky wiadomo, że jak nie chcesz o czymś myśleć to myślisz o tym non stop!! Co do upałów to współczuję, u nas mają być piątek/sobota - już widziałam, że w sobotę pokazuje 34st - ehh, ta pogoda straszna. No i nie będzie biegania w gaciach, u mnie też nie bo będę pewnie w szpitalu.

U mnie też było dziś spanie, tylko w nocy dzwonił do mnie jakiś numer - od kilku dni dzwoni i się nikt nie odzywa, masakra ;/ Normalnie będę wyciszać telefon na noc, bo przecież można zwariować!!!

Ja już poprasowane i kurze poodkurzane u Małej w pokoju - teraz czekam na pranie i biorę się za duży pokój i kuchnię smiling smiley Tak żeby na jutro już mało zostało, żebym mogła się spakować i czekać, aż JS wróci do domu i jedziemy do TG.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

15-07-2015 12:06:25

ielsko
Dzien dobereksmiling smiley
Co tu taka cisza??
Ja korzystając że mała dziś zasnęła rano szybko zaczęłam ogarniać mieszkanie i znów M go nie pozna bo poprzestawiane no ale coś taka moja natura grinning smiley skończyłam a mała dalej śpi już 3h wiec nadrabia chyba wczorajsmiling smiley obiad mam z wczoraj wiec teraz trochę odpocznę i poczytam książkę smiling smiley

Rzenka- ty w piątek idziesz do szpitala , tak? W Tarnowskich rodzisz czy tam najpierw do rodziców wszystko zawieść jedziesz? Ależ jestem ciekawa jaka będziesz miała córeczkę, wogole ja każdy poród przeżywam he he

Porky- kurde te upały to współczuje ale już do tego czasu może coś sie wydarzy. Fajnie że samopoczucie u Ciebie lepiejsmiling smiley

Justynka- udanych zakupówsmiling smiley

A moja Marika już polubiła wózek teraz tylko do podróży autem musi sie przekonać i będzie supersmiling smiley z diety to dorzuciłam dziś malinki bo M mi kupił takie piękne wiec humorek lepszy u mnie ale i tak ciagle sie czuje głodna!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

15-07-2015 12:41:52

Katowice
Magdalena cisza tu dziś bo chyba większość już na FB się przerzuciła!! Ja będę rodzić w TG, do szpitala mam 2 km od domu:-) poza tym tam ordynatorem jest mój lekarz, stąd ta decyzja. W szpitalu mam być o 7 więc jedziemy już na noc do rodziców, żeby się w piątek z Katowic nie gonić.
Fajnie, że Marika polubila wózek, widzisz to kwestia czasu i tak też będzie z samochodem :-) Ale Ty masz energię na przestawianie mebli :-) ja ogarnelam balkon, byłam meble i teraz chwilą a odpoczynku przed tańcem z odkurzaczem:-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

15-07-2015 13:12:11

ielsko
Rzenka- super że będziesz ze swoim lekarzem prowadzącymsmiling smiley a jak Twój nastrój? Denerwujesz sie? Kurde niedawno o mdłościach pisałyśmy a tu już praktycznie końcówka bo tylko ty, Porky, Żabcia i kto jeszcze?

A u mnie młoda nadal śpi... Już zaczynam sie nudzić he he to tak jak Milka wczoraj grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-15 13:12 przez Magdalena9.

porky_chrum (offline)

15-07-2015 13:17:47

Niemcy
Justyna różne są teorie, że jedne mają energię inne zaś nie mają, ja się jedynie dobrze czuję oprócz ciągłego sikania, no apogeum, i troszkę sprzątam ale mama mi mało co pozwalatongue sticking out smiley Co do pościeli z lidla, u nas w Niemcach non stop są poszewki na kołdry i kołdry i poduchy też często są, teraz też są. Niekiedy te poszewki są super, ale ja mam polskie kołdry 140 cm a w Niemcach i w lidlu wymiary są ino 135... kurde nosad smiley no i umówiłam się z mamą,że oddam jej polskie kołdry a kupie se niemieckie abym mogła ładną pościel sobie kupowaćsmiling smiley
Rzenka fajnie, że już sprzątasz, w końcu wiesz co nadejdzie i kiedysmiling smiley Pewnie już masz stresik, dobrze że od rodziców masz blisko do szpitalasmiling smiley a w szpitalu moze tam jest klimatyzacja jakaś czy coś? ja słyszałam że po CC często jest kobietom zimno, ale nie wiem czy to prawda. Jeśli tak to życzę Ci tego w te upały tongue sticking out smiley
Magdalena Ty jak zwykle dajesz rade! fajnie,że zawsze masz tą chwile a mimo wszystko i tak masz porobione to co miałaś w planach. Świetnie ,że Marika już zakolegowała się z wózkiem, w końcu to ważne , nieźle by mogła pokomplikować nie jeden wyjazd. Więc istnieje szansa,że fotelik też polubi smiling smiley

A ja się wkurzyłam, bo okna nie umiałam domyć i olałam. Musze jeszcze poodkurzać i tyle.
A moją kotkę Tosię użądliła dziś osa albo pszczoła w pyszczek... jak to młody kot , łapie i zjada owady i obawiałam się że w końcu zje ose itd... już nawet z 2 razy zabijałam ose czy tam pszczołe byleby jej nie dogoniła w domu i nie zjadła. Ale dziś jednak pod moją nieuwagą zjadła chyba, w każdym bądź razie pyszczek zapuchniety i biedna teraz jest smutna. Ale cóż, może da jej to nauczkęsmiling smiley
Co do upałów, to teraz nie ma bata!! te upały muszę spędzić w szpitalu tongue sticking out smiley tylko,że to sue leży 1 dzień jak wszystko jest ok, chyba że powiem,że chce jeszcze posiedzićtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

15-07-2015 13:38:53

Katowice
Magdalena nastrój?? Hmm różnie, raz lepiej raz gorzej. Najgorzej jak JS wraca i wychodzi to wtedy mam doła, ale zawsze sobie znajdę coś do roboty albo oddaję się lenistwu. Ale nie ma co, cały czas myślę co będzie w ten piątek - czy prosić go jeszcze o wstrzymanie się i oczekiwanie na SN czy godzić się na cesarkę.
Ogólnie wszystko mamy zaplanowane, że 17 się dzieje - 2 tygodnie w domu, potem JS ma wolne, załatwiamy wszystkie wizyty u lekarza i jedziemy na kolejny tydzień do drugich dziadków ... a jakbym czekała- no to mogę czekać w nieskończoność, wtedy JS nie weźmie już urlopu i na następny wolny termin w jego pracy to będziemy czekać. Poza tym mama też chce wziąć teraz L4, bo później jadą na wakacje... po prostu wszystkim nie dogodzę. A tak serio to najważniejsze, żeby Mała była zdrowa, a reszta już nieważna!!

Co do porodów to została Porky, Misiak, Żabcia, ja, nie wiem co z Dorotą smiling smiley Misiak się nie odzywa, więc może akurat coś się dzieje smiling smiley

Porky a to dziwne z tą pościelą. U mnie wszystkie poszewki z Lidla pasują na polską pościel. Gorzej np. z pościelą z IKEI, bo poduszki mają inny wymiar, zresztą pościele też - szczególnie dla dzieci. A Ty tu z jednej strony piszesz, że mama pilnuje, żebyś się nie przemęczała, a z drugiej, że okno umyłaś smiling smiley Boję się pytać zatem co to znaczy, się nie przemęczać.
Oj biedna Tosia, miejmy nadzieję, że jej szybko minie i się nauczy, że pszczół nie wolno gonić i jeść. Oj musi ją boleć sad smiley Biedaczysko sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

15-07-2015 15:18:53

Niemcy
Rzenka nie wiem, ale te kołdry co ja mam to są 140 a w lidlu poszewki mają 140 :/ Wiesz, moja mama chce robić wszystko za mnie. Ale na to okno się uparłam bo powiedziałam jej,że leżeć też wiecznie nie mogę... ale ona właśnie ugotowała obiad i umyła mi balkon i podłogi. Aż mi głupio ale nie da jej się przegadać:/
Teraz idziemy obydwie na kanape leżećsmiling smiley co do Twojego porodu to widzę,że wszystko zaplanowane. Oby te plany wyszły, a do rodziców JS na ile jedziesz? Jasne że nikomu nie dogodzisz! jeśli będziesz czuła że chcesz do swojego mieszkania to tak zrób, żeby inni Ci nie utrulismiling smiley

Strzeliłam se drzemke 40 min po zupie brokułowej, teraz czas na drugą drzemkę po zapiekance z makaronu smiling smiley oooo matko, jestem zombie :/


[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

15-07-2015 16:32:35

Hej... rany ja to chyba jakas depresje mam.. no nie dośc że zła ciagle chodze.. to jeszcze ciagle cos psuje albo rozbijam... ehh...
Ostatnio cos mi czasu braknie na pisanie, zerkam tylko na fb czy sa nowe bobaski.. ja to chyba ostatnia urodze.. a juz nie mam sił..:-\ nie moge uleżec na plecach, bo czuje jakby mi sie kręgosłup sypał na kawałki.. rany a jak to boli.. na bokach zgaga wiec juz od rana chodze wkurzona..i tak w kolko T_T
No i mąz ma urlop na dodatek to ciagle cos do zrobienia albo załatwienia.. teraz mała zabrał ze soba wiec mam chwile wolnego coby sie zameldowac:-P

Ja z okazji że zwolnienie dostałam tylko do piatku a dalej lekarka zadecydowała ze mam urlop wziac.. patrze jak najszybciej urodzic.. i jak zwylke na przekór nic sie nie dzieje... no cóż czas mam do 3 sierpnia... mysle czy jak zgłosze sie do szpitala w dniu na który mam termin to mnie ? Chocby nic sie nie działo.. bo podejrzewam że mały tak jak siostrzyczka bez wywołania nie wyjdzie..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

15-07-2015 17:34:30

Katowice
Zabcia wspolczuje samopoczucia!! Co do lezenia to ja praktycznie tylko na plecach bo inne pozycje niewygodne!! A czemu ty masz brać urlop zamiast L4? Co ta Twoja lekarka wymyśliła?? Oj mówisz, że tak czy siak będą wywoływac? Pewnie tak bedzie - mamy zawsze mają dobre przeczucia :-)

porky no to poszewki powinny pasować- ja mam kołdre 200x220 i kupuje poszewki 200x220 i pasują idealnie :-) bo one mają jakiś tam margines błędu w tym wymiarze:-)

JS wrócił z pracy, zebrał się do fryzjera i powiedział wracam a Ty się zastanów co chcesz dziś zjesc bo gdzieś wychodzimy - w końcu to ostatnie Twoje dni :-) Ehh no i nie wiem na co mam ochotę :-) myślałam że będę chciała zjesc kebaba ale w ogóle mnie nie ciągnie .. normalnie nie wiem jaka mam zachcianke :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

15-07-2015 17:45:14

Ciele/k Bydgoszczy
Hej piękne:-)

A ja dzisiaj wstałam lewą nogą jakoś i humoru nie mam. Wkurza mnie moja mama bo na każdym kroku jak mówię jej że tak jak dzisiaj rano np. Wojtuś nie chciał spać albo nie mógł spać i ze się przebudzał to ona oczywiście swoje: On na pewno głodny, pewnie nie masz pokarmu itd. To samo było w pierwszej ciąży. Młody rósł jak na drożdżach ale ja nie miałam pokarmu albo na pewno miałam go za mało. Najlepsze jest to ze ona opiera się o teorie z czasów jak bylam ja taka mala. Ani jednego artykułu świeżego nie przeczytała a najmadrzejsza jest. Sama mnie karmiła butelką ale w karmieniu piersią jest ekspertem.

Ehh musiałam się wygadać...za troszkę przychodzi do nas położna i będzie miała wagę więc się dowiem co i jak.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.