LIPIEC 2015

Wysłane przez mixa 

mixa (offline)

02-12-2014 11:55:57

Wrocław
A czym u Ciebie były podyktowane cesarki? Ja tez miałam - u mnie to był poród dwa w jednym, bo najpierw podejście do fizjologicznego i wszystko ładnie pięknie aż do 10. centymetra rozwarcia kiedy okazało się że mały ma jakoś źle ustawioną główkę i nie wchodzi w kanał a ja nie miałam skurczy partych więc w końcu mnie pokroili.


[link widoczny po zalogowaniu]

anka11012 (offline)

02-12-2014 12:00:04

Wisła/Lippstadt
Magdalena na telefonie musisz sobie w ustawieniach zaznaczyć "wersja na komputer" i w tedy fajnie idzie się wpisać smiling smiley przynajmniej u mnie tak jest smiling smiley


GRUDZIEŃ 2015 tabelka -->[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

02-12-2014 12:01:43

ielsko
Mixa w pierwszej ciąży mały sie nie obrócił wiec musiałam mieć a drugiego syna rodziłam 1,5 roku pózniej i nie chciałam ryzykować bo przerwa mała. Ja mam bardzo dobre doświadczenia. Rodziłam w prywatnej klinice wiec latali koło mnie i mogłam wrócić do sił ale dużo dziewczyn sie decyduje i dojeżdża z daleka no warunki są super. Nigdy sie nie przekonam jak to jest naturalnie ale trudno- tak mi było pisane smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

02-12-2014 12:03:09

Niemcy
No co za przekupy, jak na targu normalnie tongue sticking out smiley

Anka, yyy nie wiem w jakiej krankenkassie jestemtongue sticking out smiley wszystko za mnie bratowa załatwia, spytam jej się. Hm...wiesz co, spytam sie czy może zadzwonić, ale jak będzie to nie wiem. Bo ona z moim bratem zajmują się wszystkimi urzędowymi sprawami, przemeldowaniem, przedszkolem, wszyyystkimsmiling smiley

Angelika, bardzo wspóczujee. Lekarze bardzo tam chamscy skoro twierdzą , że 4 tydz to nawet nie ciąża. A co? konowały. Owszem , no wczesna i łatwo ją stracić ale zawsze trzeba być dobrej myśli.

Magdalena, ja też mam od wczoraj mega przypływ energii, choć powinnam czuć się jeszcze źle bo to dopiero 7 tydz to ja czuję się tak zdrowo,witalnie.

Ktoś pisał o mdłościach głównie rano i głównie z głodu, to ja tak miałamsmiling smiley choć nie mam już mdłości od 2 dni, ale jak miałam to na głodzie myślałam,że nie dam rady. I teraz jak nie mam mdłości to mimo wszystko na głodzie tak bardzo boli mnie żołądek i dziś o 5 rano jadłam sobie 2 kanapki z szynką delikatną i seremsmiling smiley
Też od mięsa mnie odrzuciło. Najpierw od kurczaka, teraz chyba od większości i od wielu wędlin. Najlepsze są słodycze, np. mamba, czekolada, ciastka- to nie śmierdzi i nie psuje sieeesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

angelika_najdyhor (offline)

02-12-2014 12:04:36

wavre
Pozniej dziewczyny te mdlosci juz osiada spokojnie wazne ze fasolki zdrowo rosna i daja o sobie znac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-02 12:09 przez angelika_najdyhor.

Magdalena9 (offline)

02-12-2014 12:06:50

ielsko
Porky super że czujesz sie dobrze! Teraz musimy razem dawać siły reszcie dziewczyn by przetrwałysmiling smiley nie ma reguły że do 12tyg jest złe samopoczucie także dziewczyny może jutro już lepiej sie poczujeciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

02-12-2014 12:08:55

Niemcy
w ogóle ciężko za wami nadążyćsmiling smiley

Mam pytanie, dla mnie ważne : czy BOLI was czasem podbrzusze, ale nie jak na okres czy coś w ten deseń, tylko w podbrzuszu raz po lewej raz po prawej, ale nie na jajnikach, tylko wiecie...tak ciut bliżej środka macicy, podbrzusza. Mam na myśli ból PUNKTOWY, jakby kłujący, jakby ktoś w tym miejscu ołówek temperował tongue sticking out smiley? Mi sie one zdarzają i wczoraj było apogeum wieczorem,fakt faktem, troche sie wczoraj napracowałam pucując mieszkanie ale wiecie, tak pomyślałam,że to moze macica się powiększa? poczytałam w necie ale mało co o takim bólu znalazłam, ale że większość bóli to bóle w pachwinach więzadłach kłujące często, przez to,że macica rośnie. Ale to miejsce to chyba nie pachwiny, tzn na pewno nie, ale nie wiem czy nie punkty więzadłowe, o. Sorry, zawiła żem.


[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

02-12-2014 12:10:39

Niemcy
Nooo właśnie Magda, LASKI!!USZY DO GÓRY!! już już gotować,sprzątać, tańczyć, skecz jakiś se włączyć, pośpiewać pod prysznicemsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mixa (offline)

02-12-2014 12:15:20

Wrocław
porky nie jestem pewna ale wydaje mi się, ze w pierwszej ciąży bóle podobne do Twoich miewałam (ale raczej na późniejszym etapie ciąży), gdy się trochę przeforsowałam, dla mnie to był sygnał, żeby trochę zwolnić i chwile odpocząć, ale nic groźnego po tym się nie działo. Myślę, że w Twoim przypadku to to intensywne sprzątanie dało o sobie znać


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-02 12:15 przez mixa.

Magdalena9 (offline)

02-12-2014 12:32:39

ielsko
Dziewczyny idę na drzemkę bo mój synek śpismiling smiley po południu jedziemy obejrzeć mieszkanko bo to jest za małe a w lutym już bym
Chciała być przeprowadzona póki brzusio mniejszy smiling smiley szykują sie zmiany bo od lutego tez mój synek idzie do żłobka ale tylko dlatego że ciągnie go do dziecismiling smiley będę mogła sie skupić by urządzić nowe gniazdko - nie mogę sie doczekać...smiling smiley dam znać wieczorkiem jak było drinking smileydpoczywajcie:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-02 12:33 przez Magdalena9.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.