MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

kasiaha (offline)

03-04-2015 21:18:34

Magdusia ja też odrazu po świętach biorę się za zakupy! Też mnie ogarnęła jakaś panika, ale napewno przygotujemy wszystko na czas, z tym że faktycznie trzeba się już zabrać za to. I gin tak owszem, powiedział mi że jest jeszcze szansa na obrót, tylko ja jakoś w to nie wierzesad smiley
Magdusia i podobnie jak Ty nie mam na nic siły, co prawda dziś dosprzątałam wszystko oprócz łazienek, ale tak się szybko męczę i poce.
Joanka najgorzej naczytać się w necie jakichś głupot, ja też właśnie czytałam o tym ułożeniu dziecka i też żałuję... Mi gin właśnie nie kazał robić badań moczu a pytałam czy zrobić, hm nie wiem czemu nie, ostatnie miałam hoho pewnie w 5 miesiącu. Będzie mi tylko brał wymaz za 3 tygodnie i mam zrobić morfologię. I to samo mi mówić o tym co piszesz, że te co przeżyły sn i cc, wolą zdecydowanie sn.
Nie wiem czy się odezwę przed świętami jeszcze, więc składam Wam dziewczyny życzenia prawdziwie radosnych, zdrowych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Wielkanocnych!!!



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

04-04-2015 13:52:43

Kraków
Dziewczyny zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych smiling smiley :*


[link widoczny po zalogowaniu]

jula3343 (offline)

04-04-2015 16:48:31

Hej smiling smiley Trochę mnie nie było. W sumie rzadko włączam komputer, bo przy mojej dwójce mam masę roboty, a tatuś zapracowany... Już od lutego jestem na zwolnieniu, ale w sumie szybko mi ten czas w domu mija.
Teraz moja trzylatka ma anginę i antybiotyk, a starszy dopiero, co wyszedł z choróbska.
Wyniki badań ok. Będzie synek - Leoś smiling smiley Termin bez zmian na 18 maja smiling smiley Z jednej strony odliczam dni, a z drugiej chciałabym mieć poród za sobą. Dwa razy rodziłam sn, więc ten trzeci poród powinien pójść sprawnie winking smiley Wyprawka prawie skompletowana, ale już myślę powoli o pakowaniu torby do szpitala, bo to już 34 tydzień. No i łóżeczko trzeba rozłożyć, a ubranka muszę przygotować, poprać, poskładać.
Korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam ciepłych, rodzinnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, Smacznego jajka i Mokrego Śmingusa! smiling smiley
Pomysł z fb dla mnie rewelacyjny, bo tam znacznie częściej na pewno każdy zagląda. Ja chociażby przez telefon. No i tajność grupy gwarantuje dyskrecję. Jak, coś to ja się piszę smiling smiley))))
Pozdrawiam i postaram się częściej odzywać. Czekam na namiary, jak tylko zostanie założona grupa na fb smiling smiley
Buziaki smiling smiley


esflores (offline)

04-04-2015 19:03:47

Kraków
jula ja tez na zwolnieniu od lutego ale tez mi w domu czas szybko mija smiling smiley duzo szybciej niz w pracy! Zdrowka dla dzieciakow!

Dziewczyny tez Wam zycze wesolych swiąt, odpoczynku, duzo radości i jeszcze więcej wielkanocnych pyszności grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

kum_pela (offline)

05-04-2015 09:11:20

Zambrów
Dziękuję i Wam życzę Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych pełnych miłości i nadziei na kolejne lata niech Wam Pan Zmartwychwstały błogosławi


[link widoczny po zalogowaniu]

wikucha27 (offline)

05-04-2015 10:15:17

Gliwice
Wesolych Swiat dziewczyny! smiling smiley Dla was i waszych rodzin smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

05-04-2015 12:34:08

Strumień
Wszystkim życzę Zdrowych i Wesołych Świąt !!! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

05-04-2015 12:41:29

Strumień
dziewczyny da sie wrzucic zdjecie tu na forum? bo do galerii tez nie potrafie chyba sterownikow mi brak


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

05-04-2015 14:26:41

Kraków
blyskotka da sie dodac do galerii ebobasa, ale mozesz tez umiescic zdjecie na jakims innym serwerze, ja np uzywam picasy (teraz googla+), wstawiam tam zdjecie a tutaj wtedy wrzucam link do zdjecia


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

05-04-2015 20:17:53

Lublin
Wesołych i radosnych Świąt oraz mokrego Dyngusa dla Was i Waszych Rodzin smiling smiley smiling smiley


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546750, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.