MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

kasiaha (offline)

23-11-2014 21:02:45

Hejka!

Ależ mi ten tydzień zlecial dziewczyny, to przez tą przeprowadzkęsmiling smiley Muszę się pochwalić, że po 8 latach małżeństwa w końcu jesteśmy sami i z 20 m2 przeprowadziliśmy się na 100 m2. Jejku w końcu mam przestrzeń!!! Tym bardziej, że nie ma wszystkich mebli. Córeczka ma w końcu swój własny, piękny biało-różowy pokój, my sypialnię, dla dzidzi też pokój czeka, ale jeszcze nie urządzony. Normalnie nie wierzę i tak się cieszęsmiling smiley
Poza tym robiłam te badania morfologia i żelazo i ku mojemu zaskoczeniu ale i uldze mam jeszcze żelazo w normie a byłam pewna, że będzie poniżej. W morfologii tylko coś za mało hemoglobiny, za dużo WBC i jeszcze jakichś innych, ale jutro mam wizytę to zobaczę co gin powie.
Magdusia81 widzę, że gustujecie w imionach na "A"smiling smiley Fajniesmiling smiley Mi się spodobała bardzo wspomniana tu Rozalka, piękne imię. Zosia też, wogóle takie staromodne są najbardziej mi bliższe. Dla chłopca dalej nie mam pojęcia.
Dziewczyny musicie uważać na siebie, pijcie herbatki z cytrynką i miodem, nawet zróbcie sobie syrop z cebuli i miodu - powinien pomóc - do słoika wrzucacie pokrojoną cebulę w plastry na przemian z łyżką miodu, zakręcacie i zostawiacie na noc (nie w lodówce) i rano macie syrop. Ale pewnie znacie ten przepis bo większość z Was ma już dzieciaczki.
Co do tego oszczędzania się to tak naprawdę każda kobieta czuje na ile może sobie pozwolić. Są takie które robią wszystko, a są takie które czują, że muszą się oszczędzać w znacznym stopniu. Pozdrawiam, dam znać jak będę po wizycie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

23-11-2014 21:38:11

Kraków
magdusia wow faktycznie duzo tych zebow naraz idzie! Ale moze potem bedzie troche spokoju smiling smiley

asiek no tak, w takim razie to zrozumiale ze duzo urlopu zostalo smiling smiley nam teraz kaza jak najwiecej wykorzystac a w sumie szkoda, bo pasowaloby mi zostawic jak najwiecej na pozniej, no ale i tak sie jeszcze troche uzbiera.
Co do zabkow to u Pawla trojki jakos bez szalenstw wychodzily, takie same objawy jak przy reszcie zebow a tez straszyli ze najgorsze. Nawet bym powiedziala ze najgorzej mu wychodzily pierwsze jedynki, najbardziej sie meczyl przy nich.

kasiaha gratuluje w takim razie mieszkania, ale musicie sie teraz cieszyc z przeprowadzki smiling smiley oby Wam sie dobrze mieszkalo smiling smiley

Ja jutro ide do gina, no i do tego wazenie po moich weekendowych obzarstwach..mam nadzieje ze waga sie nie zlamie grinning smiley
za to dzis kolezanka pozyczyla nam detektor tetna plodu i podsluchiwalismy jak dzidziusiowi bije serduszko. Pawelek ucieszony ze mogl z nami posluchac grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

24-11-2014 13:59:49

Strumień
Witam Was dziewczyny jestem tu nowa. Mam na imię Monika i chce się z Wami podzielić nowinami jestem w 13 tygodniu ciąży obliczony termin na 24 maja a lekarz obliczył 1 czerwca wiec zobaczymy smiling smiley test robiłam 1.5 tyg temu dość pozno wiem ale mam jeszcze 2 latke która jest na piersi i nie zawsze był on regularny mimo tego że byłam 21 pazdziernika u innego lekarza na cytologii ciazy nie zobaczył ;/ i jestem z tego powodu bardzo zła ;/
Bede tu czesto zaglądać bo po 1 nie pracuje i czas mam przy pierwszym dziecku byłam pazdziernikówką na ebobasie teraz jestem majówką grinning smiley jestem bardzo szczesliwa chociaz nie ukrywam że tez sie obawiam jak to bedzie bo ja bez pracy dobrze że maż ma stałą prace ale inni maja gorzej i daja rade wiec i my damy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek84 (offline)

24-11-2014 21:03:02

Nowy Targ
Hej, my juz po wizycie. Wszystko w porządku, mamy juz 11 cm no i bedzie Filipsmiling smiley

magdusia - faktycznie za dużo tych zębów na raz, nie dziwię się że Antoś źle to znosi.

kasiaha - super, że jesteście na swoim, my od samego początku mieszkamy sami i chyba już bym nie umiała mieszkać z kimś.

esfolores - czekamy na wieści jak po wizycie....

błyskotka89 - witamy wśród majóweczek


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

24-11-2014 23:13:23

Kraków
Asiek84 gratuluję synusia smiling smiley Fajnie,będziesz miała parkę smiling smiley

Esflores a jak tam u Ciebie po wizycie?

Kasiaha gratuluję mieszkanka smiling smiley nie ma to jak na swoim, w dodatku takim dużym winking smiley

Błyskotka89 witaj smiling smiley , ja też wcześniej byłam październikówką tylko,że 2013 smiling smiley

A ja dzisiaj robiłam kontrolne badania i niby wszystko w miarę ok,ale znowu mi tsh podskoczyło do góry,więc znowu będzie zmiana dawki tabletek... a w środę wizyta u lekarki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

25-11-2014 09:04:26

Kraków
błyskotka witaj i gratuluje drugiego dzidziusia smiling smiley

asiek oo super pierwsze dziecie ujawnilo co ma miedzy nozkami grinning smiley super smiling smiley fajnie ze juz wiecie co bedzie i ze Filip ladnie rosnie grinning smiley

u mnie na wizycie ok, wczoraj bylo szybko tylko sprawdzil wyniki ze ok i szybkie usg, w koncu widzialam jak sie maluch kokosil i ruszal bo wczesniej na poprzednim tylko lezal smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

asiek84 (offline)

25-11-2014 17:55:30

Nowy Targ
Hej, ja dzisiaj coś obniżenie formy. Już w pracy przysypiałam przy biurku, a jak wróciłam do domu to jakoś nie mogę się rozkręcić. Wczoraj posprzątałam jedną szafę na przedpokoju (bo po remoncie jakoś nie mogę się odsprzątać), wyprasowałam pranie i powiesiłam firanki. A dzisiaj nicsad smiley

U nas zima, zasypało wczoraj w nocy i musiałam do pracy jechać busem bo w autku jeszcze letnie opony. Ale mężuś dzisiaj zmienił, wiec jutro na szczęście już autkiem pojadę.

U mnie wizyta też była szybciutka. USG w sumie tylko po to żeby sprawdzić płeć i badanie ginekologiczne. Badań żadnych nie robiłam na tą wizytę. Teraz mam zrobić mocz i morfologię.

esfloes - a u ciebie nie wiadomo co będzie? Tobie to przydałaby się dziewczynka.... Super że wszystko w porządku.

magdusia81 - nic się nie przejmuj podwyższonym tsh, tylko szybko do lekarza, zmieni dawkę leku i będzie dobrze...

!!! HEJ A GDZIE RESZTA DZIEWCZYN !!!



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-25 17:56 przez asiek84.

blyskotka89 (offline)

25-11-2014 20:43:36

Strumień
Niestety nA prenatalne sie nie załapałyśmy bo to trzeba zrobic do 13 tygodnia i 6 dnia sad smiley mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale na echo serca w 20 tygodniu jedziemy chciiałabym tez juz znać płeć smiling smiley a my dopiero po 1 wizycie jutro badania krwi wiec trzymajcie kciuki żeby wszystko było wporządku..

magdysia81 pamietam że troche pazdziernikówki 2013 czytałam napewno początki winking smiley)
Asiek84 ja również gratuluję synusia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaha (offline)

25-11-2014 20:47:06

Hejka!
Asiek84 fajnie, że znasz już płeć i gratuluję Filipkasmiling smiley
Magdusia81 dokładnie tak jak pisze Asiek84 lekarz Ci zmieni dawkę już jutro i wszystko wróci do normy, tak to już jest z tym tsh, że lubi wariować w ciąży. Ale teraz już dziecko ma swoją tarczycę i te wahania nie mają za dużego wpływu.
Ja wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok, chociaż gin jakoś tak mniej dokładnie robił to usg, ale widocznie na oko widzi, że jest dobrze. Też widziałam ruchy dziecka, machało mi rączką, widziałam żołądek, kręgosłupek, nóżki, rączki. Co do płci to ja raczej tak szybko się nie dowiem, pewnie koło 5, 6 miesiąca bo ten lekarz w ostatniej ciąży tak mi powiedział.
Właśnie widzę dziewczyny, że niektóre z Was już powiedziały swoim dzieciom o ciąży. Wiecie ja jeszcze nie, czekałam na ten bezpieczny okres (po 2 poronieniach), ale jeszcze nie mogę się przemóc. Chyba jeszcze to odwleczę. Może jeszcze tydzień.
A no i witamy nową majóweczkę, gratulacje! Rzeczywiście późno się zorientowałaś błyskotka89, ale nie ma się co dziwić jak karmisz jeszcze. Najważniejsze, że wszystko dobrze z ciążą.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

26-11-2014 11:36:48

Strumień
Jednak firma mojego wózeczka bebetto jest konkretna smiling smiley dentka z mniejszych przednich kół mi strzeliła mąz wcis tam odrobine wieksza ale do dup** sie nim jezdziło wiec napisałam do producenta czy jest mozliwosc kupienia dentek bo w rowerowym nie ma takich rozmiarów.. i odpisali że wyślą dentki oczywiście w bonusie smiling smiley dzis przyszła paczka dostałam dentki a do tego smycz z bebetto długopis notes i odblask na wózeczek smiling smiley

a co u nas? czujemy sie dobrze zadnych dolegliwości.. ogolnie II trymestr to taki w którym można góry przenosić noo może wiecej snu potrzebuje ale źle nie jest mój czas wypełnia córcia która wypełnia cały mój świat i czas ciągle opowiada ciągle mówi i ciągle zaskakuje.. no ale niektóre z Was wiedzą jakie są 2 latki winking smiley pełne energii i nowych pomysłów.
Jeszcze nie zdąrzyłam sie odzwyczaić od nocnych wstawań bo Lenka jescze do spania dostaje pierś ogólnie to jestem fanatyczką cycową ale mimo wszystko chce dawać drugiemu mm może jakieś polecacie? no i smoczek przy Lenie nie było mowy o smoku i butli nie nauczyłam jej a jak chciałam to było za pozno..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548790, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.