Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

Zanetka (offline)

04-01-2015 17:26:43

Stargard
Cześć Dziewczyny!
Jak samopoczucie?
Imelin!Chyba na Twoim miejscu wybrałabym ten dalszy szpital ale z lepszymi opiniami.Pierwsze dziecko rodzi się dłużej,dlatego zdążysz na pewno:-)Ja nie wiem co zgaga,nie miałam wcale.Słyszałam w TV,że przyrost będzie duży:-)
fioletowa!Też mam problemy ze spaniem,ale takie,że budzę się po tym jak idę na siku i potem nie mogę zasnąć.Plecy bolą i też mi się źle ddycha,krocze kłuje.
Ja w końcu spakowałam torby do szpitala dla siebie i dla małej-dużo tego!No i łóżeczk też rozłożyliśmy.Wizyta w środę ciekawe co powie lek.ja już gotowa do porodu.
Pozdrawiam Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

maadeleineK (offline)

04-01-2015 18:16:30

Gdynia
Witam Drogie Panie,

Nazywam sie Magdalena Kurowska i jestem studentką 5. roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Przez cały okres studiów interesowałam się Psychologią Prokreacji, dlatego też zdecydowałam się moją pracę magisterska pisać na ten temat.

By moja praca była rzetelna i znacząca, potrzebuję do tego Waszej pomocy! Szukam Pań spodziewających się pierwszego dziecka, które są w III trymestrze ciąży. Badanie dotyczy preferencji porodu drogami natury lub przez cesarskie cięcie. Dlatego zależy mi na szczerych odpowiedziach. Badanie jest w pełni anonimowe, zajmuje około 20 minut.
W razie pytań prosze pisać, a ja chętnie udzielę odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Kurowska

link do badań:
[link widoczny po zalogowaniu]

dominika692 (offline)

05-01-2015 12:29:25

Poznań
U mnie też mnóstwo rozstępów szczególnie na piersiach , ale zauważyłam że na brzuchu też się pojawią :/ nie pozostaje nic innego jak się do nich przyzwyczaić :/ Jestem po wizycie i wszystko w porządku smiling smiley mały waży 2 kg a ile wasze pociechy ? smiling smiley torba już prawie spakowana smiling smiley już nie mogę się doczekać kiedy maluszek się urodzi , ale jeszcze trochę ! smiling smiley
Miłego dnia smiling smiley !

fioletowa (offline)

05-01-2015 12:48:17

Cytuj
maadeleineK
Witam Drogie Panie,

Nazywam sie Magdalena Kurowska i jestem studentką 5. roku Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Przez cały okres studiów interesowałam się Psychologią Prokreacji, dlatego też zdecydowałam się moją pracę magisterska pisać na ten temat.

By moja praca była rzetelna i znacząca, potrzebuję do tego Waszej pomocy! Szukam Pań spodziewających się pierwszego dziecka, które są w III trymestrze ciąży. Badanie dotyczy preferencji porodu drogami natury lub przez cesarskie cięcie. Dlatego zależy mi na szczerych odpowiedziach. Badanie jest w pełni anonimowe, zajmuje około 20 minut.
W razie pytań prosze pisać, a ja chętnie udzielę odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Kurowska

link do badań:


[link widoczny po zalogowaniu]

wysłałam wypełnioną ankietę. Ostatnia strona dośc dziwna, trzeba się dobrze zastanowić.

maadeleineK (offline)

05-01-2015 15:44:04

Gdynia
Dziękuję bardzo za pomoc! Ach tak, kwestionariusz ten może wymagać zastanowienia. Jest jednak bardzo ważny dla moich badań smiling smiley

Pozdrawiam!

maadeleineK (offline)

05-01-2015 22:21:20

Gdynia
Dziękuję, jesteście cudowne! Jeszcze raz wszystkiego dobrego życzę smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-05 22:21 przez maadeleineK.

CreerAn (offline)

06-01-2015 08:49:43

Cześć Dziewczyny smiling smiley
Dawno mnie nie było z Wami, miałam niezłą lekturę dzięki Wam i dużo do nadrobienia, ale to przez internet, jak to mówią, złośliwość rzeczy martwych smiling smiley
Wczoraj miałam przedostatnią wizytę przed Wielkim Dniem. Maleństwo waży prawie 2800, kopie strasznie, ale nie zamieniłabym tego na nic innego. Mała szczególnie upatrzyła sobie moje prawe żebra, testuje wytrzymałość żeber mamusi. Wyprawka prawie gotowa, choć termin na 13-17 lutego, to czuje, że Mała Dama może pojawić się już na początku lutego.
Pozdrawiam smiling smiley


---

gosia1991 (offline)

06-01-2015 12:35:11

Wilkowice
Hej dziewczyny jak się czujecie?
U mnie coraz gorzej ledwo śpię nie sypiam w nocy, boli często głowa ;( Wózek mamy kupiony ale mnie jakoś nie cieszy nic święta przerąbane sylwester też. Coraz częściej kłóce się z mężem coś jest nie tak czuję to ;( ehh
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

fioletowa (offline)

07-01-2015 10:35:16

gosia1991 współczuje złego samopoczucia sad smiley mam nadzieję, że to tylko dolegliwości związane z ciążą i z dzieckiem wszystko dobrze smiling smiley
U mnie też tak sobie, a wchodzenie na wagę mnie podłamuje... [już mam prawie 8kg - 5 kilo w 2 miesiące] szał normalnie.......... rozstępy mam galopujące wręcz :/
Mąż nazywa mnie kuleczką, a jak się przekręcam z boku na bok w łóżku, porównuje do walca drogowego.................. Ostatnio stwierdził (szkoda słów naprawdę...) że po porodzie na pewno DALEJ będę gruba... Co za dziad! Przecież ja poza brzuchem nie mam żadnych "nadmiarów". Nie nabije a wystrzeli, a ja potem to rozpamiętuję sad smiley Oj wypomnę, jak będę już szczupła i piękna i Mu się amorów zachce :p

Już niedługo, ostatnia prosta! Potem przyjdzie czas na dbanie o figurę i na racjonalne odżywianie winking smiley I skończą się te wszystkie dolegliwości! A dzieciaczek w łóżeczku sprawi, że zapomnimy o wszystkich niedogodnościach ciąży.

Ja czekam na kuriera ze stanikami sportowymi winking smiley - zwykłe uwierają jak nie wiem, choć wymieniłam na większe hm..

P.S. Może w końcu namówię tą moją zrzędę na masaż pleców!

Trzymajcie się mały grymaśnik

ciąża

Imelin (offline)

09-01-2015 07:23:21

Brusy
Hej dziewczyny smiling smiley
Dzisiaj obudziłam się z bólem pachy w lewej ręce na samym środku, jak myślicie od czego to jest?
Od tego że zaczynam produkować mleko? mąż już siedział na necie i wyczytał, że to może być toksoplazmoza, ale reszta się wypowiadała, że to przez produkcję mleka.
Cholipa boli jak nie wiem co... nie mam żadnych grudek, tylko sam ból jest, dlatego się zastanawiam...
Co tam słychać u was?
Mi się coś dziwnie zdaje, że mój mały Sebek może wyskoczyć przed terminem...
Pozdrowionka
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.