kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

aworma (offline)

02-04-2015 13:08:40

Gratuliję tym które już urodziły i dołanczam do Was.
Antoś urodził się 28.03.2015 miał 3170g i 56cm, urodziłam po skończonym 38 tc.
po dwóch tygodniach leżenia na patoologi ciąży z cholestazą ciężarnych i cukrzycą. tydzień przed porodem zaczeli mi wywoływać trochę poród i tak w poniedziałek cewnik który nic nie dał i pękł, wtorek oksytocyna która też nic nie dała tylko lekkie bóle podbrzusza a rozwarcie na 1 cm, w czwartek znowu oksytocyna która podobnie jak we wtorek też nic nie dała a rozwarcie tylko 1,5 cm i ostatecznie w sobotę ostatnia oksytocyna która wywołała silne bóle ale rozwarcia tylko 2 cm a tu wody się sączą i tylko się męczyłam wkońcu cesarkę zrobili która to wyjęcia małego też była straszna, czułam jakby na pół żywca mi go wyciągali z brzucha i dopiero po wyciągnięciu Antka już nic nie czułam tylko ulgę. Masakra nie myślałam że tak można przeżyć cesarkę. później postaram się was troche nadrobić. pa

catrinka (offline)

27-04-2015 13:34:38

Godziesze Małe
Cześć Dziewczyny,
mam do sprzedania ubranka dla chłopca i dziewczynki od rozmiaru 50. Może któraś byłaby zainteresowana?? Ubranka w bardzo dobrym stanie i w rozsądnych cenach.
Więcej informacji (zdjęcie, opis, cena) znajduje się [link widoczny po zalogowaniu]


Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]


Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

27-04-2015 22:25:19

Witam, mam do sprzedania piękny, własnoręcznie wykonany kocyk w tęczowych kolorkach dla niemowlęcia, zapraszam: [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

taniaposciel (offline)

21-02-2016 22:23:16

Kraków
Wybierając pościel dla dziecka zwróć uwagę na jej jakość. Looknij na metkę, ponieważ dzieci są najbardziej podatne na alergie. Pamiętaj również o tym, że nie ważne jaką pościel wybierzesz, ważne aby o nią zadbać. Od nas możemy polecić artykuł o tym jak dbać o pościel by jak najdłużej nam i naszym dzieciom służyła [link widoczny po zalogowaniu]

ElaKorcz (offline)

07-08-2020 11:14:01

Białystok
Profesjonalna opieka przy chorobach układu pokarmowego u dzieci – [link widoczny po zalogowaniu]. Polecam!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.