kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

Asiula7573 (offline)

15-03-2015 09:35:04

Mogilno
Hej dziewczyny :-)
Miałam trochę pracowity tydzień, ale później Wam wszystkim odpisze :-)
emilia jestem jak najbardziej na TAK za tajną grupą :-P wysłałam Ci link tylko nie wiem czy dobrze,daj znać :-)

Do później :-D


[link widoczny po zalogowaniu]

spioszek188 (offline)

15-03-2015 12:00:15

Jatutów
czesc wam, czytam was codziennie. i ja także jestem za tym,aby utworzyć taką grupę na fb.
juz wysłałam do emilia_ swój link do mojego profilu.

Z tego co się orientuje, to Wy dziewczyny jeszcze troszke i zamiast kwietniówek będziecie marcówkami.
Tylko ja chyba zostanę ostatnia z Was z tych kwietniówek.
nstankie podziwiam Cię,że sie przeprowadziliście do nowego mieszkanka i masz wszystko poukładane. ja już nie dalabym rady. Chodzic mogę,ale zginac już nie. Więc się dziwie jak dalas rade, ale jak mówią"dla chcącego nic trudnego".
mizerykordia z Twojego Wiktorka bedzie taka mała wiercipięta jak się urodzi.ja mam siostrzeńca też wiktora,który teraz ma już 8 lat,ale jak był malutki to cały czas spał. Kiedy siostra do nas przyjeżdzała to Wiktor spał. A póżniej trudno było go upilnowac. szedzie go pełno jak i teraz.
więc może Twój Wiktorek też będzie takim małym łobuziakiem jak podrośniesmiling smiley

jak tam Wam mija niedziela? Bo ja dziś wybrałam się do Kościoła i musiałam stac calutką msze, bo zadna z Pań nie ustąpiła w ławce mi miejsca aż mnie krew zalała w tym Kościele. ledwo co ustałam, ale jakos wytrzymalam do Komuni Sw. W domu tato też zly był na Kobiety siedzące w ławkach w Kosciele naszym. W dodatku, jest to mała wies i każdy kazdego zna i tym bardziej sie zdziwiłam,że nikt mi nie ustąpił miejsca. Ciąża to nie choroba wiec stój babo....

Dzisiaj postaram się męża przycisnąc do zrobienie kilku zdjęc mojemu brzuszkowi, to pózniej wstawie jak będe miec czas. I ja się pochwale swoim brzuszkiem, a co...smiling smiley
Pozdrawiam i życzę milej i udanej niedzieli. Niech Wasze ,maluszki w brzuszkach dadzą Wam troszkę odpoczącsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kajdima (offline)

15-03-2015 12:09:30

Piaski
Ja też nie mam nic przeciwko utworzeniu tajnej grypy, tylko, że... nie mam nawet konta na fb. Do tej pory broniłam się przed tym ale jak grupa ma być tajna to chętnie do niej wstąpię winking smiley I tu może pojawić się mały problem wprawdzie świetnie radzę sobie z komputerem ale jesli chodzi o fb to jestem całkowicie w tyle...sad smiley Liczę na Wasze wsparcie. Pomożecie??winking smiley
życzę miłej niedzieli a od jutra może się tym zajmę


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adela (offline)

15-03-2015 13:06:23

Witajcie
Wybaczcie będę o sobie ale piszę z komórki bo jeden laptop zajął syn a drugi mąż. Już wolę jak nie ma weekenduwariat
Mój mnie dziś doprowadził do nerwicy. Co prawda ostrugał ziemniaki i coś tam jeszcze ale dalsza część obiadu spada na mnie. Taki mam dziś brzuch ciężki ze ledwo stoję przy tych garach. Mówię że nie mam siły a ten - Wiem, po czym dalej siedzi na laptopiku. Nie dotarło to się wkurw... i mówię wprost. Swoją drogą szkoda że on nie może być w 9 mcu ciąży i zobaczyć jak zajebiście się wtedy stoi i smaży kotlety! A ten dla odmiany nie zareagował i włączył sobie film na dvd i ogląda leżąc. Szlak mnie zaraz trafi za przeproszeniemangry smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

natalia334 (offline)

15-03-2015 13:11:57

Nowe Wierzbno
Virpi – nadal nie napisałaś nam jak udała się impreza Twojej Gwiazdy. Szumne zapowiedzi przygotowań i cisza. Obiecana fotka i lipa ;( Rozumiem, że jesteś tak zmęczona, że nie masz siły pisać. A z tym zwolnieniem to niestety coraz częściej ZUS się czepia. Zresztą nie wiem czy słyszałyście ale nasz ukochany rząd szumnie zapowiadał takie kontrole.
Emilia – jestem również zdecydowanie za za taką tajną grupą na fejsie. Szkoda, że nie wpadłyśmy na to wcześniej. Wtedy można by było spokojniej ale z drugiej strony jak my byśmy się odnalazły? Nieładnie tak wyżywać Siena chłopie. Pamiętaj że to proste w obsłudze stworzenia i nie dość że niewiele zrozumie to jeszcze będzie mu przykro, że nic złego nie zrobił a spotyka go opr… Oczywiści e wyślę link do faceebooka ale najpierw muszę załapać jak to się wysyła na prv. Trochę techniki i człowiek się mota….
Adela – nie jesteś jedyna z dodatnim GBS (ja też mam na plus) ale mój lekarz mówi aby sie tym nie przejmować. Po prostu poród w osłonie antybiotykowej. Dziewczyno tyle rzeczy może się zdarzyć, że skoro mają na to sposób to czym Ty się przejmujesz? Oczywiście jest to dyskomfort ale do cholery wszystkiego nie jesteśmy w stanie uniknąć. Co do problemów z pęcherzem, to może zabrzmi to głupio ale jest taki sobie sposób naszych babć aby wydrążyć dużego kartofla, nalać do niego denaturatu i podpalić. Stanąć nad tym okrakiem owinięta kocem aby ciepło nie uciekało i poczekać aż się wypali. I wiecie, że to skuteczne?
Stefanek 91 – nabieraj sił dziewczyno bo już niedługo będziemy ich strasznie dużo potrzebowały. Trzymam kciuki za szybki powrót do formy… W ogóle ta końcówka jest męcząca i nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak.
mamaMilusi – to współczuję bólu. Ja wtedy jem nospę jak tak strasznie mnie kłuje ale mój lekarz mówi, że to objaw skracającej się szyjki. Więc może i u Ciebie też tak jest. Na grzybicę dobry jest primafucort tylko niestety na receptę. A kryzysem się nie przejmuj. Pogoda taka, że ogólnie poziom nieszczęścia z bliżej nieokreślonych powodów rośnie, każda z nas to ma.
marta_vn- też się cieszę że chwilowo mam pracę z głowy choć, to nie jest tak do końca, bo każdego dnia wiszę co najmniej połowę na telefonie. Niby wszyscy wszystko wiedzą i są dobrzy tym co robią ale z podejmowaniem decyzji i odpowiedzialnością za nie nadal jest problem. Wiesz, że zazdroszczę Ci tego co robisz? Też marzyła mi się gra na skrzypcach ale rodzice stwierdzili że to niepraktyczne więc skończyłam szkołę muzyczną na akordeonie czego tak serdecznie nienawidziłam, że dziś gram już tylko ślubnemu i teściowej na nerwach Z tym goleniem, to zatrudnij męża, przecież widział Cię już z każdej strony Trochę to krępujące ale bez przesady. Masz rację, pewnie już niedługo z dwupaku zostanę w wersji pojedynczej ale z tego co pamiętam, to Ty trochę pomagałaś naturze w przyspieszeniu porodu a ja mam szlus na amory od początku ciąży więc pewnie doczekam grzecznie do terminu choć Malina konkretnie wyraża już swoje zdanie, że jej ciasno, bo czasem brzuch to skacze do góry i boję się czy nie okręciła się pępowiną i się nie dusi bo takie gwałtowne i konwulsyjne te ruchy. Ale liczę na to że liczbę nieszczęść już wyczerpałam i musi być ok…
mizerykordia – wierzę, że masz już dość i współczuję ale w ogóle jesteś ogromnie dzielną kobietą. A z tymi kamieniami to faktycznie trzeba coś zrobić. Co do rankingu pojawienia się naszych maluchów na świecie, to ja z przyjemnością oddam Ci swoje miejsce Odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży wymyśliłam sobie, że moja mała ma urodzić się 2 kwietnia i na ten termin mam ustalony zabieg, a będzie jak będzie. Odnośnie ruchliwości jak moja bratowa która niedawno urodziła zobaczyła mój brzuch to stwierdziła, że jej dziecko też się ruszało ale tak subtelnie, a mój Pulpet to po prostu tornado. Ale cieszmy się ze są żywotne, to przynajmniej z dobrym temperamentem dadzą sobie radę w życiu….
krecikowa83 – to zakładaj lipne konto na fejsie. Przecież nie odejdziesz teraz…. Niefajne to by było. Z tego co pamiętam chyba też jesteś z urzędu więc rozumiem Cię doskonale choć ja ze swoją prywatnością już dawno się pożegnałam. I ciesz się, że nie masz apetytu. Ja przed ciążą ważyłam 55 kg a dziś 89, mega spuchnięte nogi i problem z poruszaniem się…
nstankie – rozumiem, ze przeprowadzka to szczęście i ogromne emocje ale oszczędzaj się dziewczyno, bo przed nami ostatnia prosta. I współczuję choroby chłopa. Przecież ich jak palec boli to rozpacz w kretkę i tragedia narodowa. Mojego jak coś boli to od razu agresja…
Asiula7573, spioszek188 – niestety znieczulica ludzka jest ogromna i więcej nietajnych zachowań jest od strony kobiet niż mężczyzn. Nie przemęczajcie się

I na koniec zanim stworzę drugą „Trylogię”…. Właśnie mój mąż patrząc na moje klepanie w klawiaturę zapytał czy może nie lepiej by było urządzić nam „konwent hipopotamów”? Zebrało się chłopu na żarty… A tak na poważnie to żałuje, jesteśmy po całej Polsce bo faktycznie można by zorganizować spotkanie…..


[link widoczny po zalogowaniu]

krecikowa83 (offline)

15-03-2015 13:21:47

Warszawa
emilia_ wiadomość z linkiem wysłana winking smiley

nstankie podziwiam Cię za siłę do urządzania mieszkania, ja swoje urządzałam w styczniu, teraz bym nie dała rady.. pochwal się pokojem córki :-)

spioszek188 sytuacja w kościele..no cóż..zazwyczaj "najświętsze" kobiety nie patrzą dookoła i nie widzą potrzebujących... choć mi w kościele zawsze ustępują miejsca, w autobusach też...w zaawansowanej ciąż jakoś ludzie są bardziej uprzejmi...


[link widoczny po zalogowaniu]

krecikowa83 (offline)

15-03-2015 13:33:21

Warszawa
natalia334 „konwent hipopotamów” :-) hihi dobre !!
Lipne konto jest, więc nie odpadnę, mam nadzieję winking smiley
urząd i dużo polityki... więc należy być ostrożnym
chyba pod wawą mieszkasz, tak mi się nazwa kojarz, no ale mogę się mylić winking smiley

a ja dzisiaj mam jakieś dziwne bóle, podobne do miesiączki, to skurcze?! sama nie wiem... leżę, bo nie chcę jeszcze rodzić Stefcia..


[link widoczny po zalogowaniu]

erii001 (offline)

15-03-2015 13:44:20

Kielce
Ja na sekundę . Żyję, zamiast migreny mam teraz katar i "zapakowane" gardło, więc normalnie rozkosz.
Jutro wizyta to będę wiedziała co i jak z Zochą i mną.
Jestem bardzo za grupą na FB, emilia podeślij zaproszenie dla Aleksandra Zyzik-Rygiel chyba jedyna jestem taka na fb, więc nie powinno być problemu, a strasznie mi muli internet i zanim Ci podeślę prywatną wiadomość to mnie wywali.

Dziewczyny trzymajcie się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natalia334 (offline)

15-03-2015 13:45:03

Nowe Wierzbno
krecikowa83 - tak, mieszkam pod Warszawą i bywam w niej średnio 3 razy w tygodniu więc jak już będzie ciepło to może z wózkami na lody? I w nosie z ich całą polityką. Ale by było zabawnie gdybyśmy miały ze sobą kontakt zawodowo hihi....
Spróbuj ciepły ale nie gorący prysznic i nospę forte to powinno pomóc


[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

15-03-2015 13:47:45

Skoczów
kajdima - dasz rade to ogarnac ! zakladaj konto i czekam na linka smiling smiley
Natalia - hehehe chlop ma poczucie humoru tongue sticking out smiley hehehhe ciekawe jak on by sie czuł gdyby nosil taki slodki balast prze 24/h. bo ja czuje sie juz strasznie. Juz wiem jak sie czuja otyli ludzie... ani sie schylic, ani nic... wszystkie na pozor latwe czynnosci staja sie trudne... ehhh....
Wchodzisz na swoj profil na fb. Klikasz na swoje imie i nazwisko - wyskakuje ci strona, ktora widza twoi znajomi. Kopiujesz link i gotowe winking smiley Pozniej wysylasz do mnie wiadomosc na ebobasie i juz winking smiley
krecikowa - ciesze sie, ze zalozylas lipne konto winking smiley hehehe
A skurcze to pewnie te hendrixa borixona czy jakos tak - czyli przepowiadajace winking smiley To ,ze sie pojawily nie znaczy, ze zaraz zaczniesz rodzic winking smiley wiec jesli przechoda po zmianie pozycji, nie nasilaja sie to wszystko w porzadku winking smiley
Spioszek - u nas jest znieczulica... ja ostatnio bylam w sklepie z Ingą. Mloda siedziala w koszyku a ja stalam w kolejce przy stoisku miesnym. W pewnym momencie doslownie doczolgalam sie do polki z wodą bo tak mi sie ciemno przed oczami zrobilo. Myslicie , ze ktos mi pomogł ? Nikt... Dobrze, ze chociaz Inga nie plakala, ze ja na chwile zostawilam samą... Ludzie to swinie - na ogól oczywiscie - twierdza jak zes sobie brzuch zrobila to teraz stoj !


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-15 13:55 przez emilia_.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.